Jump to content

Νέος στον κόσμο του θαλασσινού!


Vaggelis Michopoulos

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρέα και καλώς σας βρήκα. Ήρθε η σειρά μου και εμένα να ξεκινήσω το θαλασσινό, μιας και χρόνια κάτοχος Γλυκού με αγγελόψαρα.

Μέσα στις επόμενες εβδομάδες θα έχω στα χέρια μου το Fluval Evo οπότε πάω για nano Reef.

 

Καλό χειμώνα να έχουμε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή στην αλμύρα Βαγγέλη και καλώς ήρθες στο φόρουμ μας! Περιμένουμε να ανοιξεις ένα θέμα στην αντίστοιχη κατηγορία όποτε είσαι έτοιμος, για ό,τι χρειαστείς σίγουρα θα πάρεις κάποια βοήθεια. 

Έγινε επεξεργασία - bbetta
Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στην σωστή πλευρά του ενυδρείου :welcome:!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλώς όρισες φίλε μου... 

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή, θα σου πρωτεινα να το μεγαλώνες λίγο διότι σύντομα θα πας σε μεγαλύτερο, άκουσε με. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος niknik έγραψε:

Καλή αρχή, θα σου πρωτεινα να το μεγαλώνες λίγο διότι σύντομα θα πας σε μεγαλύτερο, άκουσε με. 

 

Δυστηχώς δεν έχω τον χώρο για μεγαλύτερο. Ας ξεκινήσω με το evo βλέπουμε!!

 

Γενικά ψάχνομαι εδώ και καιρό και έχω μπερδευτεί με την πέτρα. Να διαλέξω Live Rock ή Dry Rock λόγο κόστους? Και επίσης έχουν διαφορά σημαντική εκτός του χρόνου που χρειάζονται για να στρώσει το ενυδρείο?

Link to comment
Share on other sites

το καθένα με τα συν και τα πλην του..ζωντανός βράχος πολύ καλός σαν επιλογή για βιολογία αλλά εγκυμονεί κινδύνους..κανένα μαγαζί ή χομπύστας δεν θα σου εγγυηθεί ότι είναι καθαρός..με τον νεκρό έχεις το κεφάλι σου ήσυχο από παράσιτα...απλά τα πράγματα..η επιλογή δική σου...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...