Jump to content

Ειδική/ομαδική παραγγελία


Recommended Posts

Καλησπέρα, γνωρίζει κανένας κάποιο fish shop που να μπορούν να σου παραγγείλουν κάποιο συγκεκριμένο ψάρι κατευθείαν από τον supplier τους, πχ να σου δώσουν το site του supplier τους και στην επόμενη τους παραγγελία να σου τα παραγγείλουν. Αλλιώς είμαι ψημένος και για ομαδική παραγγελία να κάνουμε από το εξωτερικό

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Αυτό θα πρέπει να το ρωτήσεις απευθείας στο μαγαζί αν γίνεται και αν φυσικά υπάρχουν minimum τεμάχια στο είδος. Φαντάζομαι πως αν το επιχειρήσεις μόνος σου θα χρεωθείς με τα μεταφορικά που θα είναι αρκετά. Πάντως αν θυμάμαι καλά πριν κάμποσα χρόνια είχαν γίνει 2-3 ομαδικές παραγγελίες στον Ruinemans από το φόρουμ μέσω του aquariumshop.gr  στην Αθήνα. Αν υπάρξει ξανά θέληση από μέλη ενδιαφέρομαι και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, panagiotis_dms said:

Καλησπέρα,

 

Αυτό θα πρέπει να το ρωτήσεις απευθείας στο μαγαζί αν γίνεται και αν φυσικά υπάρχουν minimum τεμάχια στο είδος. Φαντάζομαι πως αν το επιχειρήσεις μόνος σου θα χρεωθείς με τα μεταφορικά που θα είναι αρκετά. Πάντως αν θυμάμαι καλά πριν κάμποσα χρόνια είχαν γίνει 2-3 ομαδικές παραγγελίες στον Ruinemans από το φόρουμ μέσω του aquariumshop.gr  στην Αθήνα. Αν υπάρξει ξανά θέληση από μέλη ενδιαφέρομαι και εγώ.

Ωραία οποίος άλλος ενδιαφέρεται για ομαδική παραγγελία ας απαντήσει σε αυτό το ποστ μπας κ πάρουμε κάνα εξωτικό ψαράκι 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...