Jump to content

Συνάντηση του Aquazone στη Θεσσαλονίκη


Mitrizakis Nikos

Recommended Posts

Την Κυριακή 29 Ιουλίου 2007 και ώρα 19:00 θα πραγματοποιηθεί συνάντηση του Aquazone στη Θεσσαλονίκη στο cafe "Cafea"

Πληροφορίες:

Ανεβαίνοντας προς Χορτιάτη περνάμε μέσα από το Ρετζίκι και κατευθυνόμαστε προς Ασβεστοχώρι. Στην αρχή του Ασβεστοχωρίου (ανεβαίνοντας) ο δρόμος σχηματίζει μια διχάλα και μονοδρομείται (δεξιά πάνε αυτοί που ανεβαίνουν). Εκεί ακριβώς έχει ένα βενζινάδικο και μετά είναι το καφέ “Cafea”(στο αριστερό μας χέρι). Απέναντι του έχει και parking.

Χάρτης της περιοχής

Θα χαρούμε πολύ να βρεθούμε από κοντά και να συζητήσουμε για το αγαπημένο μας ενυδρείο!!!

Link to comment
Share on other sites

Nα περάσετε τέλεια!!!! :hysterical::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Όπως γίνετε αντιληπτό, λόγω της απουσίας μελών η συνάντηση αναβάλετε και την ορίζουμε από τώρα για την Κυριακή 26 Αυγούστου την ίδια ώρα στο ίδιο μέρος!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος να μας πει αν τελικά έγινε η συνάντηση; Κάποιος που ίσως πήγε; Εγώ σκόπευα να 'ρθω και κατέβηκα γι' αυτό το λόγο απ' το εξοχικό με το κτελ αλλά τελικά με μπερδέψατε και δεν ήρθα. Πρέπει να πάρω και δύο αστικά οπότε δε το διακινδύνεψα, γιατί αν τελικά δε γινόταν...

Λοιπόν εγώ προτείνω να οργανωθούμε καλά πριν τη συνάντηση και να πούμε σίγουρα ποιοί θα είμαστε για να μετράμε και άτομα και να ξέρουμε πού βρισκόμαστε. Κατα τη γνώμη μου καλύτερα να μη γίνει ούτε τον Αύγουστο γιατί θα καταλήξει έτσι και χειρότερα. Υπάρχει αναδιοργάνωση το καλοκαίρι και ειδικά τον Αύγουστο. Πιστεύω ότι οι περισσότεροι θα λείπουν και θα είναι κρίμα η πρώτη συνάντηση να καταλήξει έτσι.

Κατα τη γνώμη μου θα ήταν πολύ καλύτερα να ξεκινήσουμε με την πρώτη επίσημη συνάντηση το Σεπτέμβριο που θα έχουμε όλοι μπει στο πρόγραμμα και θα συμπέφτει και με την αρχή της σεζόν. :hysterical:

Λοιπόν τί λέτε; Ακούω γνώμες!

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Να πω μια ιδεα και ακουω κριτικες!!Τι λέτε να γινει η συναντηση του Αυγουστου στη Χαλικιδικη??Το λεω απο πλευρας οτι οι περισσοτεροι ειναι διακοπες.Για μερος προτεινω κατι κοντινο στη Θεσσαλονικη για να μπορουν να ερθουν και αυτοι που δουλευουν.(Πλαγια-Φλογητα),Πως σας φαινεται??

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω είναι καλή ιδέα η Χαλκιδική.Όσο για την Κυριακή δεν ξέρω γιατί δεν το ρίσκαρα να κατέβω αφού δεν ήταν σίγουρο

Link to comment
Share on other sites

Να πω μια ιδεα και ακουω κριτικες!!Τι λέτε να γινει η συναντηση του Αυγουστου στη Χαλικιδικη??Το λεω απο πλευρας οτι οι περισσοτεροι ειναι διακοπες.Για μερος προτεινω κατι κοντινο στη Θεσσαλονικη για να μπορουν να ερθουν και αυτοι που δουλευουν.(Πλαγια-Φλογητα),Πως σας φαινεται??

μπαααααααα......χλωμο εως αδυνατο...... :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως να το αφήσουμε όπως πρότεινε ο φίλος για Σεπτέμβρη?

Καλύτερα να γίνει κάτι που θα μαζέψει κόσμο για να ξεκινήσουμε κάτι ωραίο και οργανωμένο!!!

Θέλετε να το αφήσουμε για την πρώτη Κυριακή του Σεπτέμβρη? Τότε θα έχουνε τελειώσει σίγουρα όλων οι διακοπές!!!

Λοιπόν κρατάμε την ώρα και το μέρος και αλλάζουμε την ημερομηνία.

Η πρότασή μου:

Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου ώρα 19:00 στο Cafe; “Cafea” στο ρετζίκι!!!

Ακούω απόψεις....

Έγινε επεξεργασία - Mitrizakis Nikos
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τι εγινε "κολησατε" ? για να βλεπω συμμετοχες απο τους φιλους Βορειοελλαδιτες ... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...