Jump to content

νεος


WORM26

Recommended Posts

:thumbup:

Νομίζω πως πήρες τη σωστή απόφαση, τόσο για τα ψαράκια σου όσο και για εσένα (για να γλιτώσεις μελλοντικά προβλήματα και στεναχόριες).

Πριν πάρεις καινούργια ψαρια για το ενυδρείο σου ρίξε μια ματιά στα ήδη υπάρχοντα θέματα στην κατηγορία 'αρχάριοι' ώστε να πάρεις ιδέες για το ποια είδη είναι συμβατά μεταξύ τους και τις ανάγκες τους, ώστε να κάνεις την καλύτερη επιλογή για το μελλοντικό σου setup.

Link to comment
Share on other sites

:thumbup:

Νομίζω πως πήρες τη σωστή απόφαση, τόσο για τα ψαράκια σου όσο και για εσένα (για να γλιτώσεις μελλοντικά προβλήματα και στεναχόριες).

Πριν πάρεις καινούργια ψαρια για το ενυδρείο σου ρίξε μια ματιά στα ήδη υπάρχοντα θέματα στην κατηγορία 'αρχάριοι' ώστε να πάρεις ιδέες για το ποια είδη είναι συμβατά μεταξύ τους και τις ανάγκες τους, ώστε να κάνεις την καλύτερη επιλογή για το μελλοντικό σου setup.

εχω παραγγειλει ηδη 2 red belly

αυτο που μενει ειναι να πουλησω τον παπαγαλο και το αλλο (τιφνοιλ? δεν ξερω πως λεγεται αλλα νομιζω πως μου το ειχαν πει silver... κατι. δεν θυμαμαι)

Link to comment
Share on other sites

εχω παραγγειλει ηδη 2 red belly

αυτο που μενει ειναι να πουλησω τον παπαγαλο και το αλλο (τιφνοιλ? δεν ξερω πως λεγεται αλλα νομιζω πως μου το ειχαν πει silver... κατι. δεν θυμαμαι)

βρε φιλε γιατι παραγκειλες τα ρεντ μπελλυ παρτα ολα τα ψαρια σου πισω αλλα μην παρεις ρεντ μπελλυ σε ζευγαρι.θελουν να ειναι σε κοπαδια των 3 και πανω.αμα θες πιραωχα και την ιδια στιγμη να μην χρειαστης να του παρεις συντροφους και νεο ενηδρειο παρε ενα serrasalmus sachenzi.διαβασα παραπανω για το συγκεκριμενο πιρανχα και θα καταλαβεις

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ηρθες στην παρέα μας και στο υπέροχο χόμπι του ενυδρειου. :thumbup:

Καλα έκανες και έδωσες το πάκου όπως καλά θα κάνεις να δώσεις και τα άλλα δυο κτηνακια που θέλουν άπλετο χωρο.Αν θες πιρανια και συγκεκριμένα red belly τότε παράγγειλε 4-5 μικρά 2-3cm με προοπτική όταν αρχίζουν να μεγαλώνουν να μπουν σε ένα 400αρι κάτι που από μόνος σου θα κάνεις μιας και μιλάμε για ψάρια που θα κωλύσεις…

Καλή συνέχεια…

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ηρθες στην παρέα μας και στο υπέροχο χόμπι του ενυδρειου. :thumbup:

Καλα έκανες και έδωσες το πάκου όπως καλά θα κάνεις να δώσεις και τα άλλα δυο κτηνακια που θέλουν άπλετο χωρο.Αν θες πιρανια και συγκεκριμένα red belly τότε παράγγειλε 4-5 μικρά 2-3cm με προοπτική όταν αρχίζουν να μεγαλώνουν να μπουν σε ένα 400αρι κάτι που από μόνος σου θα κάνεις μιας και μιλάμε για ψάρια που θα κωλύσεις…

Καλή συνέχεια…

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...