Jump to content

Θαλασσόκοσμος στην Κρήτη


Recommended Posts

Νίκο, δε διαφωνώ, απλά περίμενα περισσότερα πράγματα :bowdown: Όταν πας σε ένα ενυδρείο, πάς για να δεις πολλά είδη. Αν είναι να δώ αυτά που βλέπω σε μιά κατάδυση ποιός ο λόγος να πάω. Είναι σα να λέμε ότι το Αττικό Πάρκο είναι Ελληνικό άρα θα έπρεπε να έχει μόνο είδη που ευδοκιμούν στην Ελλάδα. Πιστεύω ότι πιό πολύ πας για να δεις ότι ΔΕΝ υπάρχει εδώ, παρά το αντίθετο, γιατί τα άλλα τα βλέπεις ανά πάσα στιγμή σχεδόν οπουδήποτε :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

...απλά περίμενα περισσότερα πράγματα... Όταν πας σε ένα ενυδρείο, πάς για να δεις πολλά είδη. Αν είναι να δώ αυτά που βλέπω σε μιά κατάδυση ποιός ο λόγος να πάω. Είναι σα να λέμε ότι το Αττικό Πάρκο είναι Ελληνικό άρα θα έπρεπε να έχει μόνο είδη που ευδοκιμούν στην Ελλάδα. Πιστεύω ότι πιό πολύ πας για να δεις ότι ΔΕΝ υπάρχει εδώ, παρά το αντίθετο, γιατί τα άλλα τα βλέπεις ανά πάσα στιγμή σχεδόν οπουδήποτε...

Εχω την εντύπωση ότι παραβλέπεις το πιο βασικό στην ύπαρξη του Θαλασσόκοσμου και αυτό είναι ο σκοπός της ύπαρξής του.

Μην το βλέπεις μόνο από τη δική σου σκοπιά και τι εσύ θα ήθελες να δεις... :bowdown:

http://www.hcmr.gr/greek_site/aquaria/crete/apostoli.html

Link to comment
Share on other sites

Πήγαν στο θαλασσόκοσμο κάποιοι γνωστοί μου και μου είπαν πως είναι τέλειο. Εγώ φεύγω την παρασκευή για διακοπές και όταν γυρίσω θα είναι το πρώτο πράγμα που θα κάνω να πάω να το δω.Γιατί όταν είχε πρωτοανοίξει λέγανε ότι δεν ήταν έτοιμο θα φτιάχνανε κι άλλα πράγματα στο μέλλον και περίμενα να πάω μετά τα εγκαίνια.

Link to comment
Share on other sites

3 φωτο που μπορεσα και βρηκα απο το θαλασσοκοσμο ... :thumbup:

post-1112-1176475980_thumb.jpg

post-1112-1176476054_thumb.jpg

post-1112-1176476114_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και η ιστοσελίδα τους:

http://www.cretaquarium.gr/

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχες φωτογραφίες!!!

Το εξωγήινο σκάφος με το φουρφουράκι, της φωτογραφίας, περί τίνος πρόκειται???

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Νικο τρομερες φωτο .... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι σου έχω θυμώσει…

να έρθεις στο νησί και να μην το ξέρω… :thumbup::buttrock:

έχασα και την ευκαιρία να πάω για 5 φορά στο θαλασσόκοσμο :buttrock::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Τάσο την περίοδο που ήμουν Κρήτη δεν γνώριζα ούτε το AZ ούτε εσένα. Την επόμενη φορά που θα κατεβώ να σε σίγουρος ότι και θα έρθω να θαυμάσω το ενυδρείο σου αλλά και να σε πάω για πέμπτη φορά στο Θαλασσόκοσμο!!!!!!!!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Τάσο την περίοδο που ήμουν Κρήτη δεν γνώριζα ούτε το AZ ούτε εσένα. Την επόμενη φορά που θα κατεβώ να σε σίγουρος ότι και θα έρθω να θαυμάσω το ενυδρείο σου αλλά και να σε πάω για πέμπτη φορά στο Θαλασσόκοσμο!!!!!!!!!! :thumbup:

Mαλλον με την αφεντια μου παρεα.... :buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία … :thumbup:

.. να δω πότε θα γίνει αυτό… μην έρθετε 15αυγουστο θα γίνεται χαμός .. πιο νωρίς είναι καλύτερα.. :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επισκεφτηκα τον χωρο περισυ το καλοκαιρι τον αυγουστο....εντυπωσιακο θεαμα,αρκετα μεγαλο αλλα ο κοσμος με μια φωτογραφικη συνεχεια στο χερι με εκατονταδες φλας το λεπτο πραξη φυσικα που απαγορευεται.........αλλα.......οποιος δεν εχει παει αξιζει πραγματικα να το επισκεφ :thumbup: τει....

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΚΕΣ ΦΩΤΟ post-2098-1176910580_thumb.jpg post-2098-1176910663_thumb.jpgpost-2098-1176910714_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...