Jump to content

Επαναλειτουργία του Aquazone


Aquazone Mod Team

Recommended Posts

Δυστυχως δεν γινεται τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

File dokimase na kaneis auto repair tou explorer.Auto ginetai apo ton pinaka elegxou->prosthafairesi programatwn->internet explorer->afairesi kai stin epomeni epilogi pata epidiorthwsi kai oxi afairesi ennoeitai! Pantws egw xrisimopoiw to mozilla firefox to opoio kata tin proswpiki mou gnwmi den sygkrinete me ton explorer, einai polles klaseis anwteros kai apo asfaleia kai apo taxytita kai apo xrisimotita.Dokimase to an thes.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

λόγω μικρού διαθέσιμου χώρου που μου διαθέτετε δεν μπορώ να ανεβάζω φωτογραφίες από το ενυδρίο στο Forum. Θα σας παρακαλούσα εαν είναι δυνατόν, να μου αυξήσετε τη χωρητικότητα το μεγιστό δυνατόν.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαίρομαι που διορθώθηκαν τα προβλήματα που είχατε, ποτέ ξανά, εύχομαι!!!!!!!

Παρόλαυτά δύο πράγματα:

Πρώτο και εμένα μου εμφανίζεται το πρόβλημα που αναφέρεται παραπάνω και πρέπει να κάνω encoding σε κάθε σελίδα, και

Δεύτερο, γιατί οι ερωτήσεις που κάνουμε στις σελίδες κατασκευαστών-αντιπροσώπων εταιριών πρέπει να ελέγχονται πρώτα από moderator πριν ''ανέβουν''?Έχω κάνει μια ερώτηση 4 φορές στο παρελθόν στην ocean nutrition και δεν έχω δεί απάντηση μια και αφού η ερώτηση ανέβηκε μετά από προσωπική επικοινωνία με τον ΤΑΝ , μάλλον εξαφανίστηκε κατα τη διάρκεια του κρασσαρίσματος που πάθατε...........

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που διορθώθηκαν τα προβλήματα που είχατε, ποτέ ξανά, εύχομαι!!!!!!!

Παρόλαυτά δύο πράγματα:

Πρώτο και εμένα μου εμφανίζεται το πρόβλημα που αναφέρεται παραπάνω και πρέπει να κάνω encoding σε κάθε σελίδα, και

Δεύτερο, γιατί οι ερωτήσεις που κάνουμε στις σελίδες κατασκευαστών-αντιπροσώπων εταιριών πρέπει να ελέγχονται πρώτα από moderator πριν ''ανέβουν''?Έχω κάνει μια ερώτηση 4 φορές στο παρελθόν στην ocean nutrition και δεν έχω δεί απάντηση μια και αφού η ερώτηση ανέβηκε μετά από προσωπική επικοινωνία με τον ΤΑΝ , μάλλον εξαφανίστηκε κατα τη διάρκεια του κρασσαρίσματος που πάθατε...........

Οσο αφορα το πρωτο...πραγματικα δεν ξερω τι γινεται... αν και συνεβει μετα την πτωση του server δεν μπορω να φανταστω το συσχετισμο τους...

Οσο αφορα το δευτερο αυτο που θελω να διευκρινησω ειναι οτι Moderators στης συγκεκριμενες κατηγοριες ειναι η ιδια εταιρια-αντιπροσωπος και οχι εμεις! Οι ιδιοι πρεπει να ανοιγουν τις ερωτησεις και τις δημοσιευσεις εκει και οχι τα μελη της ομαδας συντονιστων...

Link to comment
Share on other sites

γιατι της απαντησεις απο καθε θεμα μου της δειχνει διαφορετικα? δηλαδη οταν εβλεπα της απαντησεις παλαιοτερα ηταν η ερωτηση του καθε φιλου χομπιστα και απο κατω οι απαντησεις και οι συμβουλες και αλλαζες σελιδα και εβλεπες της περαιτερω απαντησεις τωρα βλεπω την ερωτηση δεν φαινονται οι απαντησεις πρεπει να παντησω σε καθε ονομα να δω τι γραφει :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

space αυτο ειναι ευκολο και δεν εχει να κανει με την πτωση...

Πηγενε πανω πανω στην δημοσιευση και εκει που λεει επιλογες πατα και επελεξε ΤΥΠΙΚΟ στον τροπο εμφανισης

Link to comment
Share on other sites

Τότε κάποιος πρέπει να πεί του κ.Παγώνη οτι αν δεν θέλει να απαντήσει, τουλάχιστον να εμφανίζει τις ερωτήσεις σαν αναπάντητες.Δεν είναι λογικό να μπορεί να φιλτράρει τις ερωτήσεις για να δεί ποιά του κάνει για να απαντήσει......δεν είναι δικαιολογία για μένα το δεν μπήκα σε ένα χώρο που μου χαρίστηκε σε ένα φόρουμ ,να τσεκάρω τα mail μου.........

Δεν ξέρω, εγώ είμαι λάθος;

Η ακαταλαβίστικη γλώσσα δεν εμφανίζεται σε όλους, Μάνο την απάντησή σου την διάβασα κανονικά ενώ για την απάντηση του spαce χρειάστηκε να κάνω encoding στα ελληνικά windows......δεν μπορώ να καταλαβω και εγώ, δεν ξέρω και πολλά από αυτά τα θέματα....

Link to comment
Share on other sites

Τότε κάποιος πρέπει να πεί του κ.Παγώνη οτι αν δεν θέλει να απαντήσει, τουλάχιστον να εμφανίζει τις ερωτήσεις σαν αναπάντητες.Δεν είναι λογικό να μπορεί να φιλτράρει τις ερωτήσεις για να δεί ποιά του κάνει για να απαντήσει......δεν είναι δικαιολογία για μένα το δεν μπήκα σε ένα χώρο που μου χαρίστηκε σε ένα φόρουμ ,να τσεκάρω τα mail μου.........

Δεν ξέρω, εγώ είμαι λάθος;

Η ακαταλαβίστικη γλώσσα δεν εμφανίζεται σε όλους, Μάνο την απάντησή σου την διάβασα κανονικά ενώ για την απάντηση του spαce χρειάστηκε να κάνω encoding στα ελληνικά windows......δεν μπορώ να καταλαβω και εγώ, δεν ξέρω και πολλά από αυτά τα θέματα....

Οσο αφορα το θεμα με τις κατηγοριες εταιριων ασε να το συζητησουμε και θα δουμε... ισως πρεπει να αλλαξουμε την πολιτικη μας :bowdown:

Με αυτο που λες για το δευτερο (οτι το δικο μου το διαβασες κανονικα) σκεφτομαι μηπως εχει να κανει με την γραμματοσειρα που επιλεγουν καποια μελη για να γραψουν (εγω αφηνω παντα Arial)...ισως καποια αλλη να μην υποστηριζεται (λεω εγω τωρα... :) )

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το ερώτημά σας της 31/3/08 θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε οτι το "Microplancton c.t. 100gr" της OCEAN NUTRITION™ είναι μια ισορροπημένη, μικροαλεσμένη και φιλτραρισμένη τροφή, μεγέθους ± 50μm, αποτελούμενη από θαλάσσιους οργανισμούς πλούσιους σε θρεπτικά στοιχεία (καροτονοειδή και Ω3) όπως μύδια, στρείδια, KRILL, MYSIS και ARTEMIA. Χρησιμοποιείται σε οργανισμούς που διηθούν την τροφή τους όπως κοράλια, σπόγγοι, δίθυρα, καθώς επίσης μικρές ανεμώνες και μικρά ψάρια.                       

Για την beluga                                                                                                                               

Μήνος Παγώνης

Υ.Σ. Σχετικά με το e-mail σας την 1/04/08 θα ήθελα να σημειώσω τα εξής: Πιστεύω ότι το forum του Aquazone είναι ένας δικτυακός τόπος που έχει σκοπό να προάγει τη γνώση και τη διάχυση των πληροφοριών σε θέματα ενυδρείου και όχι μόνο. Συμμετέχω στο Aquazone σαν "beluga" αντιπροσωπεύοντας συγκεκριμένες εταιρίες του χώρου, για να προάγω αυτόν το σκοπό ακριβώς και όχι επειδή μου "χαρίστηκε"! Αν επιθυμούσα κάτι λιγότερο θα συμμετείχα ως απλός χρήστης ή και καθόλου. Επομένως να είστε σίγουρος ότι δεν υπάρχει θέμα "φιλτραρίσματος" των μυνημάτων ούτε καμία "δόλια" πρόθεση στην καθυστέρηση της απάντησης.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για τη διευκρίνηση...όσο για το χαρίστηκε, χρησιμοποιησα αυτό τον όρο γιατί δεν μπορούσα να γράψω ''νοικιάστηκε'' ή κάτι άλλο-δεν γνωρίζω αλλα ούτε και με ενδιαφέρουν τέτοιες λεπτομέρειες στις σχεσεις ενός φόρουμ με τους επαγγελματίες του χώρου- οπότε συγχωρήστε το ύφος των γραφόμενών μου, αν αυτό παρεξηγήθηκε.......

Παρόλαυτά με εκνεύρισε to γεγονός οτι προσπαθώ να μάθω κάτι εδώ και ένα 3μηνο τουλάχιστον ποστάροντας στην κατηγορία της ΟΝ, χωρίς ανταπόκριση!

Και πάλι ευχαριστώ, από μέρους μου η παρεξήγηση έχει λυθεί!!

Τάσος Μαντζιαβάς.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για τη διευκρίνηση...όσο για το χαρίστηκε, χρησιμοποιησα αυτό τον όρο γιατί δεν μπορούσα να γράψω ''νοικιάστηκε'' ή κάτι άλλο-δεν γνωρίζω αλλα ούτε και με ενδιαφέρουν τέτοιες λεπτομέρειες στις σχεσεις ενός φόρουμ με τους επαγγελματίες του χώρου- οπότε συγχωρήστε το ύφος των γραφόμενών μου, αν αυτό παρεξηγήθηκε.......

Τασο δεν ειναι σωστο να μενουν εντυπωσεις... ΔΕΝ υπαρχει ΚΑΜΙΑ οικονομικη συναλλαγη με ΚΑΝΕΝΑΝ επαγγελματια... ΔΕΝ νοικιαστηκε τιποτα... Αν δεις ο κ. Παγωνης λεει οτι ειναι εδω για να προαγει το χομπι και μετα χρησιμοποιει την εκφραση σου. Δεν λεει πουθενα οτι εχει πληρωσει για τις παροχες που εχει εδω.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλησα να υπονοήσω τίποτα για συναλλαγές, ........όταν κάποιος επαγγελματίας βρίσκεται σε φορουμ με ξεχωριστό χώρο για τη σελίδα του, τότε προσπαθεί να προωθήσει αυτό που πουλάει με τον καλυτερο δυνατό τρόπο,αλλά αυτό είναι θεμιτό....το αν τον φιλοξενείτε, όπως όλους μας, ή του νοικιάζετε αυτό το χώρο αυτό αφορά εσάς και μόνο.Αν θέλει κάποιος να προωθήσει το χόμπυ και είναι επαγγελματίας, κατα τη γνώμη μου,γραφει τη γνώμη του για θέματα που πιστεύει οτι τον ενδιαφέρουν, άσχετα με το χώρο που είναι αφιερωμένος στην TUNZE , ή την OCEAN NUTRITION.ή την TROPICAL .....τα παραδείγματα είναι τυχαία, και δεν υπονοώ τίποτα, το επαναλαμβάνω!!!Στο marineaquarium οπου είμαι moderator φιλοξενούμε τους επαγγελματίες (που ασχολούνται με το θαλασσινό νερό) σε ξεχωριστό χώρο, και δεν τίθεται θέμα δοσοληψιών..........

Link to comment
Share on other sites

Στο marineaquarium οπου είμαι moderator φιλοξενούμε τους επαγγελματίες (που ασχολούνται με το θαλασσινό νερό) σε ξεχωριστό χώρο, και δεν τίθεται θέμα δοσοληψιών..........

Και εδω το ιδιο δεν γινεται ? Δεν καταλαβαινω τι εννοεις και ουτε εδω τιθεται θεμα δοσοληψιων...

Link to comment
Share on other sites

α,δεν καταλαβαινόμαστε........εσύ είπες πρώτος για εντυπώσεις....

''Τασο δεν ειναι σωστο να μενουν εντυπωσεις... ΔΕΝ υπαρχει ΚΑΜΙΑ οικονομικη συναλλαγη με ΚΑΝΕΝΑΝ επαγγελματια... ΔΕΝ νοικιαστηκε τιποτα... ''

Ας το λήξουμε εδώ, κουράστηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη και εγω κουραστηκα...εκανα και αλλαγη νερου πριν λιγο :bowdown: να ξεκαθαρισω για ακομα μια φορα οτι:

Κανενας επαγγελματιας (μαγαζια - εταιριες) δεν πληρωνει τιποτα για να εχει εδω την κατηγορια του. Δεν ειπα οτι εσυ Τασο ειπες κατι τετοιο..απλα οπως δωθηκαν οι απαντησεις ισως καποιοι να μην καταλαβαν :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...