Jump to content

Ερευνα αγορας


Νίκος_Κρικ

Recommended Posts

Μα καλα, ποσα χρονια ασχολεισαι με το ενυδρειο;;; Οπως καταλαβαινεις σου κανω την ερωτηση, γιατι στο αλλο θεμα που εχεις ανοιξει για το μονομαχο, με μπερδεψες για τα καλα. Οι δισκοι (οπως και ολα τα ψαρια) θελουν αρκετο χρονο. Αν καποιος δεν τον εχει, η προσωπικη μου αποψη (που δεν σημαινει οτι ειναι και η σωστη) ειναι οτι βαζει σε μπελαδες τον εαυτο του, αλλα και τις ζωουλες των οποιων αναλαμβανει την φροντιδα. :buttrock:

Φιλικα Νικος.-

Κατά την δική μου γνώμη σημαντικό στοιχείο δεν είναι πόσο καιρό ασχολούμαι με ενυδρεία αλλά και από ποιον παίρνω συμβουλές. Τον καημένο τον nidal που είναι ο καλύτερος (δική μου γνώμη) στην Ελλάδα σε δίσκους τον έχω πρήξει. Πιστεύω ότι για τους δίσκους που θέλω να βάλω έχω την γνώση που χρειάζεται (δική μου γνώμη και αυτό). Όταν είχα βάλει τους δίσκους στο 180αρι είχαν εκτός από πολύ καλό εξοπλισμό (εκτός του ενυδρείου λόγο λύτρων αλλά ήταν προσωρινά σε αυτό μέχρι να φτιάξω μεγάλο) και τέλεια φροντίδα. Τους δίσκους έχεις κάθε άνεση να τους αφήσεις μια εβδομάδα με μια ταΐστρα. Στο reef που είχα 3 ώρες έλειψα και έγινε το άνω κάτω. Επίσης έχω μιλήσει με το nidal για εξοπλισμό φροντίδα κτλ κτλ και έτσι κατέληξα σε δίσκους,

Link to comment
Share on other sites

Bρε βρε για δειτε ποιος επεστρεψε...οποτε θελεις κερνάω καφε μπροστα στο δισκοενυδρειο για κουβεντουλα!

:buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψε ο άσωτος ιός φίλε αντρικο. Θα σε απογοητεύσω γιατί δυστυχώς δεν πίνω καφέδες δεν έχω πιει ποτέ μου. Αλλά πίνω κάτι χειρότερο.Coca cola. Οπότε αγόρασε μια και έρχομαι να δω τα καμάρια σου

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...