Jump to content

Kαλώς Σας Βρήκα!


Fitas

Recommended Posts

Καλησπέρα με λένε Γιώργο,είμαι απο επαρχία(κόρινθο)και πολύ χαρούμενος που προστέθηκα στην παρέα σας.

Είμαι ευτυχής κατοχος ενός ενυδρείου 60λιτ. που εχω στησει περίπου 1 μήνα και ακόμα είμαι στην διαμόρφωσή του,απο ψαρια έχω 4 γκάπις(1+3)και 4 tetra Goldskirt(μάλλον) :D και έναν πλέκο(που δεν τον ήθελα γιατι ξέρω οτι μεγαλώνει αρκετα αλλά μετα απο πίεση του πετ-σοπα να του τον γυρίσω οταν μεγαλώσει τον πήρα τελικά.Οριστε και φωτο.Γεια χαρά σε όλους

Υ.Γ. Συγνώμη για το τζάμι αλλά όσοι έχουν μικρα παιδιά ξέρουν :thumbup:

post-8841-1221598775_thumb.jpgpost-8841-1221598802_thumb.jpgpost-8841-1221598725_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο forum μας!!

Στις σελίδες μας θα βρεις πολλές πληροφορίες, που θα σε βοηθήσουν να βελτιώσεις το ενυδρείο σου.

Καλή περιήγηση

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ηρθες Γιώργο και καλο διαβασμα !

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες....

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!!! :D

Link to comment
Share on other sites

:D φιλε Fitas

Μπορεις να διορθωσεις το προφιλ σου αν θελεις γιατι γραφει οτι εισαι απο Αιτωλοακαρνανια .

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα,επειδή εχω κάποιες αποριες που θα μπορούσα να τις εκθέσω?Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες και καλο διαβασμα. :bowdown: Βρες το καταληλο θεμα και ανοιξε δικο σου με την ερωτηση που εχεις.- :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Καλωστον !! :unsure:

Καλη διαμονη στο ΑΖ και καλο διαβασμα !! :bowdown:

Θα σου προτεινα να αντικαταστασεις το διακοσμο του ενυδρειου σου με κατι πιο φυσικο ( πετρες , ξυλα , φυτα ) . Επισης καλο θα ηταν να ελεγξεις και τα ειδη των ψαριων που εχεις μεσα .

θα εχουμε την ευκαιρια αυτα να τα πουμε πιο αναλυτικα σε μια απο τις κατηγοριες γλυκου νερου του φορουμ ...

Καλη συνεχεια !! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...