Jump to content

μπροστινη πλευρα περιπτερου


oceansmoke

Recommended Posts

ακουω σχολεια...

post-5006-1223057457_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ας βαλει καμια σιδερια μπροστα, φανταζεσαι να πεσει κανενα αυτοκινητο πανω :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ειναι τρελος ο ανθρωπος.ειναι ναρκωτικα τελικα το ενυδρειο.πολυ καλο αλλα ας του πει καποιος οτι τα ψαρια που εχει πολλα δεν ταιριαζουν μεταξ τους

Link to comment
Share on other sites

Τρελα το ενυδρειο,αν και υπαρχουν πολλα ασυμβατα ψαρακια...

Τι ηθελες και εβαζες φωτο και με τα προιοντα του περιπτερου,διαφημισει κανεις???

Θελω μπουενοοοοοοοοο :thumbup:

Και σε εναν παθολογο ειδα τα ιδια ,στο ιατρειο ειχε ενα ριο 180 με σκαλαρια,πλεκοστομο,παπαγαλοψαρο κλπ.

Έγινε επεξεργασία - Thodwrhs
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια προσπαθω αλλα δεν μπορω να κατεβασω βιντεακι..(Α..! ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΑΡΑΝΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ...REED MECHICAN...).......THN AΝΟΙΞΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΞΗΛΩΣΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΛΟ ΑΠΟ ΓΥΑΛΙ ΚΑΙ ΝΕΡΟ...(ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΟΥ).........ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΤΙ ΓΕΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ...πιστευω οτι μου ανεβασε και τον τζιρο αισθητα.....αυτη η φοτο ειναι απο περσι που ειχα τρια μικρα 100λιτρα...................ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑ.ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ειναι...εβγαλε και ενα πανεπιστημειο.κατι θα ξερει απο ασθενειες και προληψεις.. :thumbup::D:bigemo_harabe_net-173::thumbup::thumbup:

post-5006-1223060984_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

περσι

post-5006-1223061673_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε πέρασα τρις φορές να σε γνωρίσω αλλά και της τρις φορές ήταν ο πατέρα σου στο περίπτερο. :thumbup:

Ήθελα να σε ρωτήσω το χειμώνα τη θερμοκρασία έχει το ενυδρείο σου;

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, εισαι καμμενος εντελως.

Καρβουνο. :thumbup:

Φτιαξε τη συνθεση ομως και βγαλε και κατι καρδουλες, σπιτακια κλπ που εχει μεσα και θα ερχομαι ακομα και για τσιχλες απο Πειραια.

:thumbup:

ΥΓ Δραμα..... χειμωνας.....θερμοκρασια?

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για θερμοκρασιες ρε παιδια.το καλοκαιρι ,με τις ζεστες,τα ψαρακια απο κοκκινα γινονται προς το ασπρο,και το χειμωνα επειδη βγαζω τα τροπικα και τους γλυφτες δεν φαινονται απ την βρομα που επικρατει.αφου να φανταστητε την ανοιξη που ειπα να καθαρισω το φιλτρο,βρηκα μεσα ενα ζωντανο χρυσοψαρο που νομιζα οτι ειχε ψωφισει πριν 4 μηνες :thumbup::thumbup::thumbup:

post-5006-1223072685_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για θερμοκρασιες ρε παιδια.το καλοκαιρι ,με τις ζεστες,τα ψαρακια απο κοκκινα γινονται προς το ασπρο,και το χειμωνα επειδη βγαζω τα τροπικα και τους γλυφτες δεν φαινονται απ την βρομα που επικρατει.αφου να φανταστητε την ανοιξη που ειπα να καθαρισω το φιλτρο,βρηκα μεσα ενα ζωντανο χρυσοψαρο που νομιζα οτι ειχε ψωφισει πριν 4 μηνες :thumbup::thumbup::thumbup:

XAOΣ :D:bigemo_harabe_net-173::bigemo_harabe_net-167:

Link to comment
Share on other sites

το ψαρι τι κανει στο πεζοδρομιο? :thumbup:

Ειναι παθητικος καπνιστης μωρε το καημενο ,ε και πηγε να ζητησει τσιγαρα,δεν τα βλεπεις που ειναι διπλα του,βρε παλι διαφημισεις κανεις?? :D

:thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ακουω σχολεια...

Μ' άρεσε η ταμπέλα "ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΨΟΦΑΝΕ"

Είναι αυτό που λένε "τι έχουν τα έρμα και ψοφάνε". Ε, είναι γιατί κάποιος άγγιξε το ενυδρείο!

Έλεος!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλη η πατεντα με τα ενυδρεια στο περιπτερο και πρωτοτυπη! Καλη και η τρέλα σου για τα ενυδρεια!

ΑΛΛΑ αν όντως σου αρεσουν και αγαπας αυτα τα πλασματα θα πρεπει να μάθεις περισσοτερα γι αυτα και τις συνθηκες διαβιωσης τους (το aquazone μπορει να σου παρεχει μπολικη γνωση). Ειναι κρίμα....... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μ' άρεσε η ταμπέλα "ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΨΟΦΑΝΕ"

Είναι αυτό που λένε "τι έχουν τα έρμα και ψοφάνε". Ε, είναι γιατί κάποιος άγγιξε το ενυδρείο!

Έλεος!

Εγω θα εβαζα,ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ,ΓΙΑΤΙ ΠΗΔΑΝΕ ΚΑΙ ΔΑΓΚΑΝΕ...(τα πιρανχας) :thumbup:

Συμφωνω απολυτα με τον Αντρικο

Link to comment
Share on other sites

Η συνθήκες διαβίωσης δεν είναι και ή καλλίτερες αλλά η πρόταση

"ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΨΟΦΑΝΕ" εμπεριέχει μια αλήθεια και μια λογική γιατί το κρίνετε αυτό?

Είναι περίπτερο φανταστείτε πόση περνούν και ιδιαίτερα πόσα παιδιά, και φανταστείτε το κάθε παιδί να έκαμνε και ένα τοκ τοκ στο ενυδρείο για να δει τα ψάρια να κινούνται λίγο πιο έντονα.

Τα ψάρια αντιδρούν έντονα στους κραδασμούς και τρομάζουν και στρεσάρονται και κατά συνέπια γίνονται επιρρεπείς στης ασθένειες κτλ. Οπότε καλά έκανε και έβαλε την προειδοποίηση αυτή.

Ελλάδα ήμαστε και βάζεις ''μην αγγίζεται'' και το ακουμπούν, αν έβαζε ''μην το πιάνεται'' θα το βαρούσαν και αν έβαζε ''μην βαράτε'' θα το κλοτσούσαν. Οπότε λέει ''μην αγγίζεται'' για να βαρούν απαλά. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Η συνθήκες διαβίωσης δεν είναι και ή καλλίτερες αλλά η πρόταση

"ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΨΟΦΑΝΕ" εμπεριέχει μια αλήθεια και μια λογική γιατί το κρίνετε αυτό?

Είναι περίπτερο φανταστείτε πόση περνούν και ιδιαίτερα πόσα παιδιά, και φανταστείτε το κάθε παιδί να έκαμνε και ένα τοκ τοκ στο ενυδρείο για να δει τα ψάρια να κινούνται λίγο πιο έντονα.

Τα ψάρια αντιδρούν έντονα στους κραδασμούς και τρομάζουν και στρεσάρονται και κατά συνέπια γίνονται επιρρεπείς στης ασθένειες κτλ. Οπότε καλά έκανε και έβαλε την προειδοποίηση αυτή.

Ελλάδα ήμαστε και βάζεις ''μην αγγίζεται'' και το ακουμπούν, αν έβαζε ''μην το πιάνεται'' θα το βαρούσαν και αν έβαζε ''μην βαράτε'' θα το κλοτσούσαν. Οπότε λέει ''μην αγγίζεται'' για να βαρούν απαλά. :thumbup:

Φίλε Χρήστο διάβασες τα υπόλοιπα posts σ' αυτό το θέμα, γιατί απορείς με το δικό μου;

Κι εγώ γίνομαι τούρκος αν χτυπήσει κάποιος το τζάμι από το ενυδρείο μου, αλλά:

α) δεν το έβαλα έξω σε περίπτερο και μάλιστα ακριβώς κάτω από το παράθυρο που εξυπηρετείται ο κόσμος

β) άμα κάνω 4 μήνες να το καθαρίσω, δεν θα αποδώσω τους θανάτους των ψαριών μου στο ότι κάποιος "άγγιξε" το ενυδρείο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανα κακοπροαίρετη κρητική απλός είναι κάτι και αυτό από το να τα αφήσει όλα χύμα. Τα στραβά και σαφώς να λέγονται αλλά και τα καλά επίσης. Πιστεύω να με πιάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Χρήστο διάβασες τα υπόλοιπα posts σ' αυτό το θέμα, γιατί απορείς με το δικό μου;

Κι εγώ γίνομαι τούρκος αν χτυπήσει κάποιος το τζάμι από το ενυδρείο μου, αλλά:

α) δεν το έβαλα έξω σε περίπτερο και μάλιστα ακριβώς κάτω από το παράθυρο που εξυπηρετείται ο κόσμος

β) άμα κάνω 4 μήνες να το καθαρίσω, δεν θα αποδώσω τους θανάτους των ψαριών μου στο ότι κάποιος "άγγιξε" το ενυδρείο :thumbup:

Αν ηξερες ποσα db περνανε στα ψαρια οταν εσυ απλος χτυπας ελαφρα το τζαμι

ισως να αλλαζες γνωμη.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...