Jump to content

μπροστινη πλευρα περιπτερου


oceansmoke

Recommended Posts

Εχω τη περιεργεια να δω ποσοι θα μεινουν ζωντανοι, οταν καταφερουν τα ψαρια να τους επιτραπει η .......................οπλοφορια.- :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εχω τη περιεργεια να δω ποσοι θα μεινουν ζωντανοι, οταν καταφερουν τα ψαρια να τους επιτραπει η .......................οπλοφορια.- :thumbup:

:D:bigemo_harabe_net-173:

Γεια σου Νικο με τις ιδεες σου :thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εχω τη περιεργεια να δω ποσοι θα μεινουν ζωντανοι, οταν καταφερουν τα ψαρια να τους επιτραπει η .......................οπλοφορια.- :thumbup:

+100000 :thumbup:

:thumbup::D:bigemo_harabe_net-173::bigemo_harabe_net-167:

Link to comment
Share on other sites

ενταξη παιδια....δεκτο το κραξιμο σας,γιατι και γω τα φουσκωνω λιγακι για καλαμπουρι.ενοειται οτι τα ενυδρεια δεν τα αφησα ποτε βρομικα.το οτι εμεινε ενα χρυσοψαρο για ενα χειμωνα στο φιλτρο ειναι αληθεια.η και το οτι δεν εκανα τιποτα για να μειωσω την θερμοκρασια το καλοκαιρι και αυτο ειναι αληθεια.τωρα για την συμβατοτητα των ψαριων νομιζω πως μονο τα γκουραμι δεν ταιριαζουν με τα υπολοιπα.(αλλιως ακουω σιμβουλες).χρυσοψαρα δεν εχω μεσα πλεον.το κουφο της υποθεσης ειναι πως οχι μονο δεν ψωφανε τα ψαρακια,αλλα χαιρουν ακρας υγειας.να φανταστητε περσι ειχαμε και γενα....τωρα οσο αναφορα για την πινακιδα δεν την εβαλα για τα παιδακια,αλλα για τους γωνεις τους.τα παιδακια τα δικαιολογουσα.μικρα ηταν.κρεμιοντουσαν απο τα τζαμια,τα χτυπουσαν,και τα βοδια οι γωνεις τους τιποτα.στον κοσμο τους.με αποτελεσμα τα ψαριακια να ειναι συναιχεια στρεσαρισμενα και εγω μες τα νευρα....ΤΩΡΑ......?τωρα το παιζουνε και ειδικοι...μη αγορι μου.μη το ακουμπας.δεν κανει...τελικα επιασε και με εσωσε η ταμπελα...ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ,(ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ),τι να κανω?να τα αφησω εδω για τον χειμωνα?ΠΟΣΟ ΚΑΙΕΙ Ο ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ?θα μου ερθει τρελο ρευμα?καιει οσο ενας θερμοσυφονας?(οπως μου ειπαν καπιοι?)ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΞΕΧΥΜΩΝΙΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Η ΣΠΙΤΙ???

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως το καλυτερο για την τσεπη σου και για τα ψαρια θα ηταν να τα πηγαινες στο σπιτι,και εκει να αναλιαμε και το θεμα για συμβατοτητα κλπ.

Αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη,αλλοι δεν θα συμφωνουν αλλοι θα συμφωνουν...

Αυτα απο εμενα!!!

Καλο αυτο το πειραματακι με την ταμπελα και τους γονεις...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

παντος και χωρις ψαρια μεσα .... μια χαρα θα ειναι για το χειμωνα .... βαλε πιο πολλα φυτα...

δηλαδη τι κανεις ? καθε χρονο ξαναστρωνεις το φιλτρο και το καινουργιο νερο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...