Jump to content

Όνειρο απατηλό.


TAN

Recommended Posts

Συνεχώς βλέπουμε όλο και πιο δυνατά reef ενυδρεία. Το συγκεκριμένο αξίζει να το προσέξετε μιας και ξεφεύγει στην σφαίρα της φαντασίας για εμάς τους κοινούς θνητούς.7850 λίτρα συνολικού όγκου νερού και το αποτέλεσμα το βλέπεται εδώ.

http://reefkeeping.com/issues/2006-02/totm/index.php

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ αντε τωρα εσυ παλευε με 200 και 500 λιτρα :D:D:D:D:D:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΩΠΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!

ΠΑΠΑΠΙΠΑΠΑΠΑ!!!!!!!!

:D

Link to comment
Share on other sites

Ε καλα.... αααα.... οοοοο..... :D:D:D μιλάμε για άλλο επίπεδο...

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα και οπως λεει ο φιλος νικος παω να βγαλω την πριζαααααααα απο το ενυδρειο μου

Link to comment
Share on other sites

Τεραστιο,δεν παιζεται.

Μονο στα ονειρα μου θα ειχα ενα τετοιο!!

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο ειναι πραγματι εκπληκτικο και ιδαιτερο ενδιαφερων εχουν οι τροποι που χρησιμοποιουνται απο την κυκλοφορια νερου(σε στυλ απο την μια πλευρα στην αλλη), αλλα και η κατασκευη του, η στιρηξη στο πατωμα με 18 μετρα βασεις στο εδαφος(!!!) για να αντεξει τους 8 τονους στο δευτερο οροφο, αλλα και η ολη δουλεια συνολικα ειναι απιστευτη.

Πραγματικα ισως η καλυτερη δουλεια που εχω δει ποτε σε ενυδρειο του μηνα στο Reef Central. :D

Link to comment
Share on other sites

Ένα έχω να πώ:

ΕΥΡΩΠΗ - ΑΜΕΡΙΚΗ = 10 - 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εκτός απο το μεγεθος που μου προκαλεί δέος θέλω να επισημάνω τον συνδιασμό φυσικού και τεχνικού φωτός.

Ο άμεσος φυσικός φωτισμός εκτός απο οικονομία στη ΔΕΗ και την ευαιργετική δράση του ήλιου, προσφέρει επίσης και την φυσική προσομοίωση της Ανατολής-Δύσης καθώς και των φυσικών φαινομένων όπως συννεφιά,βροχή, καταιγίδα κλπ

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Ενυδρειο του μηνα φεβρουαριου.....του 2006!!!

Ποοοοοσο μπροστα ηταν ο τυπος.....ποσο ομως! :angel:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...