Jump to content

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!


antonis t83

Recommended Posts

1)antonis t83

2)sarevock

3)χρηστος

4)ακης

5)tropicana

6)alex_skg

7)miltosbitoulis2

8)fillmore

........................και εγώ μέσα είμαι παιδιά!!!!!!!!!!!...........αρκει να μην δουλέβω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 129
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα

Εγω εχω να προτείνω ενα ποιο ανετο και πιο ευκολο μερος να βρεθουμε ολοι κατοχοι ή μη αυτοκινητου

Προτείνω medditeranean Cosmos και παρκινγκ αρκετο και συγκινωνια και καφε και φαγητο για οσους κουβαλανε μαζι τους πεινα.

Ακουω γνωμες

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ξέρεται καλλίτερα εσείς η θεσσαλονικείς, περιμένω γνώμες και από άλλους, πάντως αυτό με την πείνα με άρεσε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχουν και άλλοι Θεσσαλονικείς δεν είναι ανάγκη να έρθουν αν δεν μπορούν ή δεν θέλουν δεν απολογούμαστε εδώ, αλλά τουλάχιστον θα μπορούσαν να μας βοηθήσουν να βρούμε ένα κατάλληλο μέρος για την συνάντηση μας.

Προσωπικά θέτω ένα όριο πέστε προτάσσεις μέχρι της 31.1.2009 και μετά με σύντομη διαδικασία μέσα σε δυο μέρες αποφασίζουμε την τελική τοποθεσία της συνάντησης. Αν δεν πέσουν και άλλες προτάσσεις επιλέγουμε μεταξύ των δυο που έχουμε έως τώρα.

Δεν θα κολλήσουμε στο μέρος τώρα.

Άντε λοιπών να βλέπω και άλλες συμμετοχές.

1)antonis t83

2)sarevock

3)χρηστος

4)ακης

5)tropicana

6)alex_skg

7)miltosbitoulis2

8)fillmore

9)...?

Link to comment
Share on other sites

H Κατερίνη το είδε αλλά εκείνη την μέρα έχει δουλεια στη Ζωοφιλία 2009

Link to comment
Share on other sites

H Κατερίνη το είδε αλλά εκείνη την μέρα έχει δουλεια στη Ζωοφιλία 2009

η εκθεση διαρκει 3 μερες,ασε για λιγο τις δουλειες-εθελοντισμο εκει,και ελα να πιεις ενα καφε μαζι μας για λιγη ωρα...
Link to comment
Share on other sites

η εκθεση διαρκει 3 μερες,ασε για λιγο τις δουλειες-εθελοντισμο εκει,και ελα να πιεις ενα καφε μαζι μας για λιγη ωρα...

Εγω εχω πιο πολλές πιθανότητες Κωστα να έρθω παρά εσυ :thumbup: χιχιχιχι,άντε βρε σε πειράζω κανονίστε εσεις ημερομηνια και ωρα και θα δω τι μπορώ να κάνω ,μονο να είναι κανα μαγαζί ευκολο να βρεθει και να έχει P,εκέινες τις μέρες έχω εκτός απο την συμμετοχή στην έκθεση εχω και άλλες 2 υποχρεώσεις με χορούς απο σχολεία και συλλόγους απο όπου δεν μπορώ να λέιψω.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις που θα με κάνετε να ανέβω κι εγώ... Αν μάλιστα μαζευτέι και καμιά γυναίκα, θα έρθω σίγουρα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις που θα με κάνετε να ανέβω κι εγώ... Αν μάλιστα μαζευτέι και καμιά γυναίκα, θα έρθω σίγουρα :thumbup:

Και βεβαια θα ανεβεις και θα φερεις και σαλιγγαρια να δωσεις στα παιδια! :hysterical:

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις που θα με κάνετε να ανέβω κι εγώ... Αν μάλιστα μαζευτέι και καμιά γυναίκα, θα έρθω σίγουρα :thumbup:

Άμα φέρουμε γυναίκα σε αφίσα σε χαλάει;

Link to comment
Share on other sites

Άμα φέρουμε γυναίκα σε αφίσα σε χαλάει;

...αρκει οταν μας ξαναδωσει πισω την αφισα να μην...κολλαει..... :thumbup::thumbup::hysterical:
Link to comment
Share on other sites

Ντροπή σας... Με παρεξηγήσατε! Πάντως, αν κατάλαβα καλά θα είναι μία συνάντηση αλά ΚΨΜ!!!

Αν τα καταφέρω με την δουλειά, θα ανέβω.... μαζί με σαλιγκάρια!

Link to comment
Share on other sites

Θελει να ερθει και η γυναικα μου... οποτε αν και οι δικες σας θελουν...

Link to comment
Share on other sites

Θελει να ερθει και η γυναικα μου... οποτε αν και οι δικες σας θελουν...

Τη μας λες τώρα εγώ είμαι μες στην χαρά που θα βγω χωρίς την γυναίκα μου. :thumbup:

Αλλά τέλος πάντων φερντην χάρη του stormtrooper :hysterical:

Πλάκα τέλος η δικιά μου δουλεύει και δεν μπορεί να έρθει αλλά όλες η άλλες ευπρόσδεκτες :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Τί να σας πω ρε???? Εκεί έχουμε καταντήσει???? Να θέλουμε να βγούμε αντροπαρέα και να κουβαλιούνται και οι γυναίκες??? Καμία πυγμή??? Αίσχος!!! Ντροπή!!! Ξεφτίλα!!!

αν τυχόν ανέβω με την κοπέλα μου μην πείτε ότι έγραψα τα παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

1) antonis t83

2) sarevock

3) χρηστος

4) ακης

5) tropicana

6) alex_skg

7) miltosbitoulis2

8) fillmore

9) dimvas76

10)...?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...