Jump to content

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!


antonis t83

Recommended Posts

Άντε ρε παιδιά που ήσαστε μόνο 6 άτομα από Θεσσαλονίκη

Μην φοβάστε δεν δαγκώνω δεν με αρέσει το ανθρώπινο κρέας. Μόνο σουβλάκια τρώω σε ξυλάκι έ όχι σε καλαμάκι. (Αυτό είναι υπονοούμενο για τους Αθηναίους) :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 129
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπόν παιδιά τελικά ισχύει το "στις 5μ.μ. το Σάββατο στην εκκλησία του cosmos" ή όχι??? ...προτείνω πάντως αν είναι να πάμε στο tothelo... κάποιος να πάρει την πρωτοβουλία να κάνει ένα τηλέφωνο εκεί να τους πει πως (αν) θα πάμε εκεί για συνάντηση οπότε να φροντίσουν να μην έχουν στη διαπασών τη μουσική!...

Link to comment
Share on other sites

Εμεις κατα πασα πιθανοτητα θα ερθουμε με το μηχανακι... οποτε θα μας καταλαβετε σιγουρα, τωρα εμεις πως θα καταλαβουμε εσας... θα δειξει...

τον klaz τον ξερω :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εμεις κατα πασα πιθανοτητα θα ερθουμε με το μηχανακι... οποτε θα μας καταλαβετε σιγουρα, τωρα εμεις πως θα καταλαβουμε εσας... θα δειξει...

τον klaz τον ξερω :thumbup:

Ο antonis t83 θα έχει κομμένα δάχτυλα και σημάδια στα χέρια του από τα πιράνια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κρατάω ένα ενυδρείο με σκαλάρια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

geia σας και απο μενα ειμαι κι εγω μεσα αρκει να με βολευει ειμαι απο δραμα.αλλα και σπουδαζω αλλου και τα σαββατοκυριακα τα περισσοτερα σχεδον ολα εχω διαιτησιες. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

geia σας και απο μενα ειμαι κι εγω μεσα αρκει να με βολευει ειμαι απο δραμα.αλλα και σπουδαζω αλλου και τα σαββατοκυριακα τα περισσοτερα σχεδον ολα εχω διαιτησιες. :thumbup:

οπότε δυσκολα θα μας ερθεις αυτο το σαββατο....

Υ.Γ.εγω θα βρω καποιο καλυτερο τροπο να με αναγνωρισετε..............!!

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε φωτό απο την συνάντηση...άντε..και καλή συνάντηση. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε φωτό απο την συνάντηση...άντε..και καλή συνάντηση. :thumbup:

Μπα... δεν εχω παει κομμωτηριο αυτο το μηνα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μπα... δεν εχω παει κομμωτηριο αυτο το μηνα! :thumbup:

Ε..προλαβαίνεις ακόμα... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εγω οπως ειπα θα ειμαι εκει

Αν ομως αλλαξει κατι στην ωρα το μερος η την μερα ενημερώστε παρακαλω

Εκει το κινητο μου ο antonist83

Link to comment
Share on other sites

στην εισοδο της εκκλησιας οπως ειπαμε!

δεν νομιζω να εχει κανενα γαμο κ να χει 300 ατομα κ να νομιζετε οτι ειναι του aquazone κ αυτοι.. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ειστε ετοιμοι ψυχολογικα για αυριο?!!

αν καποιος νομιζει οτι μπορει κ να μην μας βρει ας εχει κ το βοηθητικο νουμερο μου

6971819793 Αντωνης

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες ξεκηναμε για Θεσ/νικη, θα ειμαστε εκει εκτος απροοπτου! :(

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω, με έριξε τελικά η γρίπη :(

περιμένω νέα σας και εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν ξεκινησαμε ποτε για Θεσ/νικη... και την περιμενα πως και πως την μερα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δεν ξεκινησαμε ποτε για Θεσ/νικη... και την περιμενα πως και πως την μερα...

Τί έγινε ρε 'συ???

Καλά, αν ανέβαινα και δεν ερχόσουνα.... :(

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδες,η συναντηση μας ηταν σουπερ..!!!!ειχαμε πολυ γελιο,περασαμε καταπληκτικα,και ολοι μαζι σκεφτηκαμε να το συνεχισουμε ξανα...και ΞΑΝΑ....και ΞΑΝΑ... :(:hysterical::thumbup:

για περισσοτερα αναμενετε τις φωτος του και καλα φωτογραφου αντωνη,του οποιου θα ελεγα να ανοιξει νεο τοπικ του στυλ''συναντησεις ΑΖ,φωτος απο συναντησεις του ΑΖ στη β.ελλαδα''..!!!!

ΥΓ.σταματη ευχαριστουμε για το support,και ολη τη πολυτιμη βοηθεια σου παρα τα 500+χιλιομετρα που απλως μας χωριζουν.

θα περιμενουμε ακομη περισσοτερους φιλους χομπιστες στην επομενη μας συναντηση,που πιθανοτατα μαλλον θα γινει σε αλλο μερος...

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ,

VIVA AZ :D:D

Link to comment
Share on other sites

θα σε μαδισω Τρινταφυλλε ή καλυτερα θα σε ξεμαλιασω!!!!!

το μυαλο μου ηταν συνεχεια σε σενα!

σε περιμεναμε κ φοβομουν πως δεν ειχες παρει το τηλ μου κ δεν μπορουσες να μας βρεις!

οι αποντες θα τιμωρηθουν παραδειγματικα! :(

κατα ταλλα η συναντηση ηταν σε πολυ καλο κλιμα. ολοι ειναι εκπληκτικα παιδια κ θα χαρω πολυ να ξαναβρεθω μαζι τους, αλλα σε καποιο πιο ηρεμο (απο μουσικης αποψης) μερος!

απο τα λαθη μαθαινουμε...

το νερο μπαινει σιγα σιγα στο αυλακι κ ειμαι σιγουρος πως στην επομενη συναντηση θα εχουμε ακομα περισσοτερες συμμετοχες!

Έγινε επεξεργασία - antonis t83
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...