Jump to content

AQUAZONE Συνάντηση


Saridakis

Recommended Posts

Θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια στην ομάδα του aquazone για την πρώτη συνάντηση των μελών του, η οποία - κατά την άποψή μου - ήταν απόλυτα πετυχημένη. Ένα ζεστό καλωσόρισμα, χαρούμενα πρόσωπα, πρόθυμοι να απαντήσουν σε όποιες απορίες, ….πολλά κλαδέματα, μία πάρα πολύ ευχάριστη παρέα.

Ελπίζω στις επόμενες συναντήσεις να συγκεντρωθούμε ακόμα περισσότερα άτομα για να γνωριστούμε και με άλλα μέλη και να ανταλλάξουμε ακόμη περισσότερες πληροφορίες.

Και πάλι συγχαρητήρια AQUAZONE TEAM :rockon: . Περιμένουμε την επόμενη συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ηταν πολυ ωραια.

Τα συγχαρητηρια και απο μενα στην ομαδα.

Αληθεια τι ωρα το διαλυσατε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ηθελα πολυ να βρισκομαι και εγω σημερα εκει αλλα βλεπετε ξεμπερδαψα 7.30 απο την δουλεια οποτε θεωρησα πως οι πιο πολλοι θα ειχαν ηδη φυγει.Σιγουρα παντως επιφυλασσομαι για τις επομενες συναντησεις.Σημερα βεβαια με ετρωγε ολη την ωρα να την κανω κοπανα απο τις 4 και να ερθω αλλα μετα :hysterical::hysterical::hysterical::rockon::welcome::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ηθελα πολυ να βρισκομαι και εγω σημερα εκει αλλα βλεπετε ξεμπερδαψα 7.30 απο την δουλεια οποτε θεωρησα πως οι πιο πολλοι θα ειχαν ηδη φυγει.Σιγουρα παντως επιφυλασσομαι για τις επομενες συναντησεις.Σημερα βεβαια με ετρωγε ολη την ωρα να την κανω κοπανα απο τις 4 και να ερθω αλλα μετα :hysterical:  :blink:  :thumbup:  :rockon:  :welcome:  :hysterical:  :hysterical:

14455[/snapback]

Τι να σου πω τωρα ???? Ειναι δυνατον να λειπεις εσυ ????? :hysterical::hysterical::hysterical:

Και μετα τη δουλεια σου εκει ημασταν.... Αυτο που εχασες δεν μπορεις να το φανταστεις....πριν αρχισω τα σχολια (περιμενω πρωτα τα ρεπορταζ με photos) θα πω οτι τον κοσμο που ηρθε δεν νομιζω να τον περιμενε κανεις...... :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε reefakia το διαλύσαμε γύρω στις 21:00 και προβλέπω ότι τέτοια ώρα θα το κλείνουμε κάθε φορά. Άλλωστε έχουμε τόσα να πούμε που μπορούμε να μιλάμε για πολύ περισσότερες ώρες με τους τόσους φίλους.

Προσωπικά θα ήθελα να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ για την τόση αγάπη που έχετε δείξει στην μέχρι τώρα προσπάθεια και να πω ότι τα Συγχαρητήρια αξίζουν πρώτα από όλα ΣΕ ΕΣΑΣ !!!

Εσείς είστε η καρδιά του Aquazone και εσείς είστε ο λόγος και ο σκοπός της ύπαρξής του. Θα συμφωνήσω με τον Μάνο ότι η προσέλευση του κόσμου στην πρώτη επίσημη συνάντηση του Aquazone ήταν πέρα από κάθε φαντασία. Το ευχάριστο περιβάλλον ............... (ας αφήσουμε και τίποτα για το ρεπορταζ :rockon: )

Στην υγειά σας και ραντεβού στις 8/4/2006.

Link to comment
Share on other sites

Τα συγχαρητήριά μου στη πολύ επιτυχημένη διοργάνωση.

Μου δόθηκε η ευκαιρία να γνωρίσω άτομα, που τόσο καιρό επικοινωνούσαμε γραπτά, αλλά δεν είχαμε την ευκαιρία να συναντηθούμε.

Ο Discos, o Nidal, η Rain, η Rena, η froso…....και τόσοι άλλοι φίλοι ήταν εκεί. Ανταμώσαμε για πρώτη φορά, σφίξαμε τα χέρια μας και πραγματικά αισθάνθηκα ότι συναντούσα παιδικούς μου φίλους.

Φίλοι μέλη του Aquazone αλλά και μη μέλη παραβρέθηκαν στο όμορφο περιβάλλον, που γινόταν ακόμα πιο όμορφο με τις συζητήσεις μας που δεν είχαν αρχή και τέλος.

Με ποιον να προλάβεις να συζητήσεις και τι να προλάβεις να πεις. Είχαμε τόοοοοσα πολλά να πούμε.

Ήμασταν τόσοι πολλοί που ο χρόνος της συνάντησης νομίζω ότι ήταν πολύ λίγος. Θα πρότεινα την επόμενη φορά, η συνάντησή μας να αρχίζει από τις 8πμ.

Καλή αρχή έγινε λοιπόν, που είμαι σίγουρος ότι θα γίνει θεσμός.

Ραντεβού στις 8/4/06

Θα είμαστε όλοι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Για να κρατάμε όσους δεν κατάφεραν να έρθουν αυτή την φορά σε αγωνία

πάρτε την πρώτη φωτό .....

:hysterical: Τα υπόλοιπα στο ρεπορτάζ :hysterical::hysterical:

post-4-1142152848_thumb.jpg

Να πω και εγώ με την σειρά μου, ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη που στήριξαν και στηρίζουν τις προσπάθειες του Aquazone.

Η προσέλευση ήταν πέραν από κάθε προσδοκία. Λίγο ακόμα και θα συμπληρώναμε τριψήφιο αριθμό ….

Εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να έρθουν και όσοι δεν πρόλαβαν αυτή την φορά. Η μαγεία του να βλέπεις τόσους χομπίστες μαζί δεν περιγράφετε. :welcome:

….. και το κυριότερο χομπίστες από όλη την Ελλάδα !!!!

…… 400 έκαναν κάποιοι για να δώσουν το παρόν :hysterical:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ :rockon:

Link to comment
Share on other sites

Φιλοι μου σας χαιρετω!Η χτεσινη συναντηση ηταν πραγματικα πολυ επιτυχημενη.Ειναι πολυ ευχαριστω να βλεπεις απο κοντα ατομα που μεσα απο το forum εχεις συνομιλησει,μοιραστει προβληματισμους και σε εχουν βοηθησει να λυσεις αποριες και προβληματα!Ισως να μην δωθηκε η ευκαιρια να γνωριστουμε και να μιλησουμε με ολους τους φιλους (λιγο δυσκολο σε τοσο λιγο χρονο και με τοσα πολλα ατομα), αλλα το κλιμα της συναντησης ηταν πραγματικα αψογο και νιωσαμε πολυ ομορφα απο την πρωτη στιγμη!Ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω στα παιδια που διοργανωσαν την συναντηση!!! :rockon::welcome::hysterical:

Περιμενουμε την επομενη!Παντα επιτυχιες!!!

Νικος και Ευαγγελια

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που πρεπει να πω...και να συμφωνησω με τον Ζακ...ειναι οτι το μονο αρνητικο στη συναντηση ηταν οτι με τοσο κοσμο δεν ηταν δυνατον να γνωριστεις και να μιλησεις με ολους :rockon: Βεβαια ερχονται πολλες συναντησεις οποτε τα καλυτερα ερχονται !!!!

P.S. Περισσοτερα τραπεζια reserve απο εδω και περα !!!! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Ζηλευω! :hysterical:

14499[/snapback]

Και καλα κανεις :rockon::welcome::hysterical:

Ακου εδω κοιμηθηκες και δεν ηρθες..... την επομενη φορα δεν υπαρχει δικαιολογια :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ρε παιδια και οχι τιποτα αλλο εστησα και τον Θαναση.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΗΤΑΝ

δεν περιγραφω αλλο.......

Link to comment
Share on other sites

…… 400 έκαναν κάποιοι για να δώσουν το παρόν  :hysterical:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ  :rockon:

14468[/snapback]

:hysterical::blink::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::welcome:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολα τα παιδια που ηλθαν. Ηταν παρα πολυ ομορφο το κλιμα και ηταν ιδιαιτερη χαρα μου να βλεπω η κινηση αυτη να πετυχαινει και να ξεπερναει με το ποιο ευχαριστω τροπο τις προσδοκιες μας. :rockon:

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους και από εμένα!

Το ΛΙΝΚ τα λέει όλα!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΓΕ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ AQUAZONE. :rockon::welcome::hysterical:

25 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. :hysterical:

Έγινε επεξεργασία - NAVY
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...