Jump to content

Από που μάθατε για το Aquazone;


Πώς μάθατε για το Aquazone;  

595 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

> Μήνυμα ιστοσελίδας

Συγγνώμη, εμφανίστηκε λάθος. Εάν δεν είστε σίγουροι για το πώς να χρησιμοποιήσετε κάποια λειτουργία, ή δε γνωρίζετε γιατί λάβατε αυτό το μήνυμα λάθους, προσπαθήστε να συμβουλευτείτε τα αρχεία βοήθειας.

Το λάθος που διαπιστώθηκε ήταν:

Δεν μπορείτε να ψηφίσετε σε αυτήν την ψηφοφορία

αληθεια,γιατι δεν μπορω να ψηφισω???

Έγινε επεξεργασία - oranda
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Και εγώ από διαφημιστικό σε ενυδρειακό κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

απο αλλο Ελληνικο website-portal-forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Απο www.theabyss.gr <_<

Link to comment
Share on other sites

:angry2:

Ψαχνωντας για ψαρια στο google και γενικα για ενυδρεια ξεπροβαλε μπροστα μου και απο τοτε εχει γινει ΠΑΘΟΣ !!!

:angry2::rasp:<_<

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Από ψαχτίρι παρομοίως και κλασικά όπως οι περισσότεροι :)

Ήθελα να ψηφίσω από την αρχή, αλλά έτρωγα πόρτα. Δεν ήξερα τι φταίει :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ειχα παει να αγορασω ψαρακια σε ενα ενυδρειομαγαζο στην αθηνα και ενας παλιος πελατης του μαγαζιου που μας ειδε,μας περιμενε απ εξω και μας ειπε για το site και για το water inn..απο τοτε κολλησα και στα 2!!!χι χι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τον γνώρισα τυχαία σε μια γιορτή.. μετά το είπε η γυναίκα του στη γυναίκα μου.. η γυναίκα μου σε μένα.. εγώ στην γυναίκα του.. κανονίσαμε να βρεθούμε.. βρεθήκαμε.. Με ΚΟΛΛΗΣΕ.. πήρα ένα μικρό και ξεκίνησα.. μετά άρχισα να τον ζαλίζω για να με εκπαιδεύσει.. και τότε μου είπε..... Μπες στο AQUAZONE επιτέλους και ΜΑΘΕ!!! Από τότε είμαι μέσα!! Βοήθεια παιδιά... Τώρα θέλω μεγαλύτερο!!!!

Ευχαριστώ... για το μικρόβιο, Γιάννη

Link to comment
Share on other sites

Τον γνώρισα τυχαία σε μια γιορτή.. μετά το είπε η γυναίκα του στη γυναίκα μου.. η γυναίκα μου σε μένα.. εγώ στην γυναίκα του.. κανονίσαμε να βρεθούμε.. βρεθήκαμε.. Με ΚΟΛΛΗΣΕ.. πήρα ένα μικρό και ξεκίνησα.. μετά άρχισα να τον ζαλίζω για να με εκπαιδεύσει.. και τότε μου είπε..... Μπες στο AQUAZONE επιτέλους και ΜΑΘΕ!!! Από τότε είμαι μέσα!! Βοήθεια παιδιά... Τώρα θέλω μεγαλύτερο!!!!

Ευχαριστώ... για το μικρόβιο, Γιάννη

;):D

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ;

Πρέπει να έχεις τουλάχιστον 15 δημοσιεύσεις για να μπορέσεις να αποκτήσεις το δικαίωμα ψήφου στις ψηφοφορίες. Αυτό έχει γίνει για λόγους ασφαλείας και αξιοπιστίας των ψηφοφοριών καθώς παλαιότερα υπήρξαν διάφορα κρούσματα με σκοπό να καταστρέψουν τους διαγωνισμούς μας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...