Jump to content

Από που μάθατε για το Aquazone;


Πώς μάθατε για το Aquazone;  

595 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Απο το google!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Φυσικά από το google με λέξει κλειδί ενυδρεία Και πραγματικά πήρα πολλές πληροφορίες και συμβουλές

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

φυσικά απο γούγλη τυχαία!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Φυσικά εγώ θα πώ κάτι πολύ ¨πρωτότυπο¨ για το πως βρήκα το φόρουμ (ταμταμ...)

ΑΝΑΖΗΤΟΝΤΑΣ για ενυδρεία!! χιχιχιχι!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Απο το Google. Eψαχνα πληροφορίες για τα ενυδρία,τι ψάρια μπορώ να βάλω κτλ για να μην κάνω λάθη του παρελθόντος...τις λίγες μέρες που ειμαι στο forum εχω εντυπωσιαστει με τις πληροφοριες και τις γνώσεις που μαθαίνω για τα ψαρια. Ευχαριστω πολυ! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μέσω του Αquaspace.gr το οποίο βρήκα μεσω google. Κι όποιος κατάλαβε κατάλαβε :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Απο το γη και υδωρ

Το Γη και Ύδωρ έχει λινκ του aquazone????? :)

Link to comment
Share on other sites

εγω ηθελα να βαλο ενα χρισοψαρο σε μια γιαλα χορις φιλτρο,αλλα ο φιλος μου ο καλος ο χρηστος96 μου ειπε μιν το κανις τα χρυσοψαρα θελουν πολα λιτρα και εγω τον αμφισβιτουσα μεχρι μια μερα που πιγα σπιτι του και μου εδιξε μια σελιδα στο aquazone και κολισα και εγω σαν ολους εσας και εχο :):P μαθει απο τοτε πολα πραγμαςα

Link to comment
Share on other sites

ας ειναι καλα ο αγιος γουγλης που βρηκα αυτην την τρελοπαρεα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εμαθα το site απο το πρωην αγορι μου!!!!που ειναι και μελος.....απο αυτον εχω αυτες τις ελαχιστες γνωσεις που εχω αν και τωρα εχω αρχισει να ξεχναω..... :bowdown: αλλα παραμενω μελος....και πλεον με επιμορφωνετε εσεις!!!η γνωσεις μου εμενα περιοριζονται στη σκυλιτσα μου και σα τρεια παπαγαλακια μου!!!(καμια σχεση δηλαδη με ψαρακια!)

Link to comment
Share on other sites

απο ενα φιλο να ναι καλα γιατι πιστευω πως τα παιδια που στηριζουν αυτη την προσπαθεια μας εχουν κανει σοφοτερους και μας εχουν βγαλει πολλες φορες απο δυσκολη θεση με τις γνωσεις τους λογω τις ευκαιριας απλα ενα ευχαριστω απο ενα φιλο στην ομαδα του aguazone

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Απο το google ψάχνοντας σχετικές πληροφορίες και ξεχώριζε σαν τη μύγα μες στο γάλα... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

google!

Link to comment
Share on other sites

εγω σε μια συναντηση του bmw κλαμπ ημουν,ειχα ενα 50αρι οτι να ναι,και εκει γνωρισα τον tan......

μετα εγινε η ζημια!!!

Link to comment
Share on other sites

google!

δεν το βρήκα με την πρώτη όμως, πέρασα και από άλλα sites που δεν με ικανοποίησαν και έτσι συνέχιζα να ψάχνω. Από τότε που βρήκα το ΑΖ όμως έβγαλα ρίζες εδώ και ούτε ξανασχολήθηκα με τα άλλα.

Το ξεχώρισα γιατί:

α) σε συμβουλεύουν πολλά άτομα και όχι πάντα οι ίδιοι 2-3

β) έτσι έχεις τη δυνατότητα να διασταυρώνεις τις πληροφορίες

γ) οι οποίες δεν στηρίζονται μόνο σε εμπειρικές διαπιστώσεις αλλά σε ουσιαστικές γνώσεις, ελληνική και ξένη βιβλιογραφία κλπ

:) :)

Link to comment
Share on other sites

google!

δεν το βρήκα με την πρώτη όμως, πέρασα και από άλλα sites που δεν με ικανοποίησαν και έτσι συνέχιζα να ψάχνω. Από τότε που βρήκα το ΑΖ όμως έβγαλα ρίζες εδώ και ούτε ξανασχολήθηκα με τα άλλα.

Το ξεχώρισα γιατί:

α) σε συμβουλεύουν πολλά άτομα και όχι πάντα οι ίδιοι 2-3 και επειδη ειναι οι διαχειριστες πρεπει ντε και καλα να τους ακουσω

β) έτσι έχεις τη δυνατότητα να διασταυρώνεις τις πληροφορίες :thumbup:

γ) οι οποίες δεν στηρίζονται μόνο σε εμπειρικές διαπιστώσεις αλλά σε ουσιαστικές γνώσεις, ελληνική και ξένη βιβλιογραφία κλπ

:) :)

καπως ετσι γινεται τωρα με μενα αλλα η διαφορα ειναι οτι επειδη δεν πηγα με τα νερα τους με φιμωσαν , δεν μπορω ουτε να δω shoutbox , ουτε να κανω δημιουργια νεου θεματος , ουτε απαντηση σε θεμα , ουτε το προφιλ αλλου χρηστη αλλα ουτε καν το δικο μου πινακα ελεγχου , Απλα πηγα κοντρα στις παρεες και ειμουν - ειμαι το μαυρο προβατο ... :)

Δεν πειραζει ομως να ειναι καλα :hysterical: και τους λεω απλα να διαβασουν την υπογραφη μου .... :rasp:

Για την ιστορια το φορουμ το εμαθα απο φιλο που εχει ενυδρεια στο σπιτι στο βυρωνα .

Link to comment
Share on other sites

καπως ετσι γινεται τωρα με μενα αλλα η διαφορα ειναι οτι επειδη δεν πηγα με τα νερα τους με φιμωσαν , δεν μπορω ουτε να δω shoutbox , ουτε να κανω δημιουργια νεου θεματος , ουτε απαντηση σε θεμα , ουτε το προφιλ αλλου χρηστη αλλα ουτε καν το δικο μου πινακα ελεγχου , Απλα πηγα κοντρα στις παρεες και ειμουν - ειμαι το μαυρο προβατο ... :)

Δεν πειραζει ομως να ειναι καλα :rasp: και τους λεω απλα να διαβασουν την υπογραφη μου .... :)

Για την ιστορια το φορουμ το εμαθα απο φιλο που εχει ενυδρεια στο σπιτι στο βυρωνα .

Παρ'όλα αυτά το Σάββατο ήσουν "αλλού" :)

Link to comment
Share on other sites

Παρ'όλα αυτά το Σάββατο ήσουν "αλλού" :)

το σαββατο ειμουνα στο συλλογο :) με τον συλλογο και με το φορουμ του συλλογου δεν εχω τιποτα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...