Jump to content

Συνάντηση Aquazone του μήνα Απριλίου!!!


viciouscircle

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επειδη δεν το γνωριζεται ολοι, αυτη τη στιγμη δεν ειμαι Ρωσια. Ειπα να κανω μια σταση στη Σερβια, απ'οπου βρισκομαι εδω απο χτες. Μεθαυριο πεταω για Ρωσια!

Αλλα μη ξεφευγετε απο το θεμα. Το θεμα ειναι τα σαλιγκαρια! Συμμαζευτειτε γιατι η εκδικηση θα ειναι επωδυνη!

Link to comment
Share on other sites

ΩΧ,φαντάζωμαι όλο το olimpico γεμάτο απο σαλιγγάρια και τον storm να πίνει καφέ μαζί τους!Και μόλις τελειώσει τον καφέ να αρχίσει να τα βόσκει :unsure::)

Link to comment
Share on other sites

ΩΧ,φαντάζωμαι όλο το olimpico γεμάτο απο σαλιγγάρια και τον storm να πίνει καφέ μαζί τους!Και μόλις τελειώσει τον καφέ να αρχίσει να τα βόσκει :unsure::)

:unsure::wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν το γνωριζεται ολοι, αυτη τη στιγμη δεν ειμαι Ρωσια. Ειπα να κανω μια σταση στη Σερβια, απ'οπου βρισκομαι εδω απο χτες. Μεθαυριο πεταω για Ρωσια!

Κανα αξιοθεατο ειδαμε???

:unsure::unsure::wacko:

Link to comment
Share on other sites

ΩΧ,φαντάζωμαι όλο το olimpico γεμάτο απο σαλιγγάρια και τον storm να πίνει καφέ μαζί τους!Και μόλις τελειώσει τον καφέ να αρχίσει να τα βόσκει :unsure::)

και μας καπως ετσι

snail1.jpgarticle-1050667-0274DAD800000578-797_468x680.jpg1445956.jpg

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Πάνο ποτέ δεν ξέρεις τι έχει ο storm!Μπορεί να έρθει στο σπίτι σου και να τα αμολήσει το βράδυ και να σε φάνε!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Δημήτρη που ειναι η φωτογραφίες???Ανυπομονούμε :ninja::thumbup::thumbup::thumbup::hysterical::hysterical:

ΔΗΜΗΤΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :wub:

βάλε τις φωτο γρήγορα :hysterical::hysterical::P

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην μαγευτική Βουλγαρία για δουλειές.Οι φωτό θα μπούν το ΣΚ που επιστρέφω! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους να δούμε καμια φώτο!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην μαγευτική Βουλγαρία για δουλειές.Οι φωτό θα μπούν το ΣΚ που επιστρέφω! :wub:

Μη τυχόν και κάνω κάτι! Μη τυχόν και πάω στα Βαλκάνια και γενικώς στα Βόρεια... ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΔΑ!

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε τις φώτο Δημήτρη!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

παιδια πως μπορω να ερχομαι και εγω παντα με ενδιεφεραι ειναι δυσκολο μπορειτε να μου πειτε να ερχομαι????

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και μπορεις να ερχεσε φιλε μου να σε γνωρισουμε και απο κοντα ...

Πληροφοριες σχετικα μπορεις δεις εδω http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=30381

:angry2::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...