Jump to content

2η συνάντηση βορείου Ελλάδος


Sta8hs000

Recommended Posts

κατα αλλα το μαγαζι καλο και απο παρκινκ αλλα κανω απο τωρα προταση η επομενη συνατηση να γινει στο μακεδονια παλας

(ασ τον πληρωσουμε και κανα δυο € παραπανω τον καφε)

με φοντο 9 μετρα ενυδρειο τωρα τι θα εχει μεσα ο θεος και η ψυχη του!!!

η γνωμη μου ειναι,πως για αρχη τουλαχιστον δεν χρειζεται να αλλαξει παλι το μαγαζι,αφου ετσι κι αλλιως πληρει τις προυποθεσεις(δροσια,σερβις,παρκινγκ,λογικες τιμες,κοντα στον περιφερειακο που βολευει ολους.).

**οσο για ντο 9μετρο φιλε που λες,μονο στο μεγεθος μετραει.κατα τα αλλα θα ξενερωσεις βλεποντας μεσα χρυσοψαρα τα οποια βρισκονται μεσα σε νερο απο οσμωση.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 132
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eπιπλεον δεν ξερω κατα ποσο θα μπορουμε να κανουμε φασαρια στο Μακεδονια palace.Μην αναγκαστουμε να μιλαμε και σιγανα για να μην ενοχλησουμε τους τριγυρω.Ασε και που ειναι το μερος λιγο προβληματικο απο αποψη παρκινγκ,ειδικα για οσους ερθουν απο αλλες πολεις με αυτοκινητα.

Link to comment
Share on other sites

Τα βασικά χαρακτηριστικά του εν λόγω μαγαζιού είναι: εύκολο parking, εύκολος εντοπισμός, εύκολη πρόσβαση και... ευγενικές ευπαρουσίαστες γκαρσόνες που σου μιλάν στον ενικό... :)

Έγινε επεξεργασία - space4711
Link to comment
Share on other sites

ευγενικές ευπαρουσίαστες γκαρσόνες που σου μιλάν στον ενικό... :)

Παιδια κλεισαμε.Δεν αλλαζουμε μαγαζι. :)

Link to comment
Share on other sites

τελεια!! εγω μεσα..

λπν πρεπει να κανονισουμε ημερομηνια απο "τωρα" (εννοω νωρις σχετικα) για να εχουμε μεγαλη συμετοχη

και απο παιδια απο την αθηνα αλλα και απο τους γυρο νομους..

να ειστε σε ετοιμοτιτα...θα ανακοινωθει συντομα Ημερομηνια για τον μηνα Σεπτεβριο...

:D:buttrock::buttrock:

Σταθη πολυ βιαστικο σε βλεπω βρε παιδι μου :) .

Συντομα θα βγει η σχετικη ανακοινωση για τη συναντηση του Σεπτεμβριου :) .Αναμενετε......

Link to comment
Share on other sites

......**οσο για ντο 9μετρο φιλε που λες,μονο στο μεγεθος μετραει.κατα τα αλλα θα ξενερωσεις βλεποντας μεσα χρυσοψαρα τα οποια βρισκονται μεσα σε νερο απο οσμωση.... :)

[οφτοπικ]Γιατι ειναι λαθος να ειναι σε νερο οσμωσης τα χρυσοψαρα? (με τα καταλληλα μεταλλικα αλατα και ιχνοστοιχεια) :) [οφτοπικ]

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

[οφτοπικ]Γιατι ειναι λαθος να ειναι σε νερο οσμωσης τα χρυσοψαρα? (με τα καταλληλα μεταλλικα αλατα και ιχνοστοιχεια) :) [οφτοπικ]

γιατι απλα σπυρο μου ,κανεις δεν το ξερει αυτο ουτε και ασχολειται απο οσο ξερω....
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...