Jump to content

Ancistrus


djtonyel

Recommended Posts

ευχαριστο ;)ενδιαφερεσε για τα L-107?αν ημουνα ελλαδα ευχαριστος να σου εδινα ενα ζευγαρι εχω 3.φενεσε πλεκοτρελαμενος σα και εμενα.του χρονου παο βραζιλια να δω τους σιγγενις μου και θα φερο τρελα ψαρια :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Το pitbull pleco εχει αραξη πανο στο L-071 και πανε τσαρκα μαζη

Είναι κάποιο χαρακτηριστικό της συμπεριφοράς του ή απλά έτυχε;

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ;):hysterical: !!!

Η τρίτη φώτο είναι όλα τα λεφτά με το μικρό πάνω στο μεγάλο!!!

Όσο για το ταξίδι αυτό θα το κάνω κι εγώ κάποτε που θα πάει!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι το κανη σιγνα το πιτμπουλ να αραζη σε μεγαλιτερα pleco και τα μεγαλα φενετε δεν ενοχλουνται ,εγο θα παο με εναν νορβιγο που εχει μαγαζη εδω και εχη και δικοτου βιβληο για τα gappys.1600 ευρο με ολλα

σιν αδιες για ψαρεμα 3 εβδομαδες

Link to comment
Share on other sites

οχι το κανη σιγνα το πιτμπουλ να αραζη σε μεγαλιτερα pleco και τα μεγαλα φενετε δεν ενοχλουνται ,εγο θα παο με εναν νορβιγο που εχει μαγαζη εδω και εχη και δικοτου βιβληο για τα gappys.1600 ευρο με ολλα

σιν αδιες για ψαρεμα 3 εβδομαδες

;) ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ :hysterical: ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ :hysterical: ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ :hysterical: ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ :thumbup: ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ :thumbup: ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ :( ΔΕΝ ΖΗΛΕΥΩ :ballistic:

Link to comment
Share on other sites

να το κανονησεται και απο ελλαδα στην σουηδια το κανουν σχεδον καθε χρονο πιστεβο οτι πολοι θα πουνε το ναι

Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι πολοι θα εροτεφτουνε τις βραζιλιανες και δεν ωλεπο να γιρνανε πισο ουτε θα δοσουν σιμασια στο ψαρεμα ;)

Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι πολοι θα εροτεφτουνε τις βραζιλιανες και δεν ωλεπο να γιρνανε πισο ουτε θα δοσουν σιμασια στο ψαρεμα ;)

Εγώ θα πεταχτώ προς Αργεντινή για το... "θέμα" :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

οχι το κανη σιγνα το πιτμπουλ να αραζη σε μεγαλιτερα pleco και τα μεγαλα φενετε δεν ενοχλουνται ,εγο θα παο με εναν νορβιγο που εχει μαγαζη εδω και εχη και δικοτου βιβληο για τα gappys.1600 ευρο με ολλα

σιν αδιες για ψαρεμα 3 εβδομαδες

Να περάσεις υπέροχα φίλε!!!

Οταν λές όλα 1600??Πολύ χαμηλή τιμή!

Σε ευχαριστούμε για τις όμορφες εικόνες!

Νίκο ουτε εγώ ζηλεύω...... :hysterical::hysterical:;)

Link to comment
Share on other sites

μια χρονια πραμε τον ξαδερφομου και τον χασαμε 3 βδομαδες νομιζαμαι πος τον ειχαναι φαι αλα ταλικα ειχαι εροτεφθη

Link to comment
Share on other sites

μια χρονια πραμε τον ξαδερφομου και τον χασαμε 3 βδομαδες νομιζαμαι πος τον ειχαναι φαι αλα ταλικα ειχαι εροτεφθη

...με το ψάρεμα υποθέτω :hysterical:

Καταρχήν πες μας το μικρό σου όνομα ;) Και πολύ θα ήθελα να τα πούμε και από κοντά... Θέλω να μάθω τα μυστικά του... "ψαρέματος" :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

αντωνης ειμαι απο ροδο.3/4 ελληνας 1/4 βραζηλιανος αλλα μενο νορβιγια ,μια μερα θα τα πουμε με ολους σας σκεφτομε να κατεβο αφτο το πασχα αθηνα

Link to comment
Share on other sites

αντωνης ειμαι απο ροδο.3/4 ελληνας 1/4 βραζηλιανος αλλα μενο νορβιγια ,μια μερα θα τα πουμε με ολους σας σκεφτομε να κατεβο αφτο το πασχα αθηνα

Αντώνη, ούτως ή άλλως χαιρόμαστε που σε έχουμε στην παρέα μας και θα χαρούμε περισσότερο να τα πούμε και από κοντά ;) Δεν θέλω να σε πιέσω, αλλά εκλαμβάνω το παραπάνω ως υπόσχεση :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

post-7926-1265410630_thumb.jpg εγω και το pleco μου

;):hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...