Jump to content

-= Aquazone =-


Recommended Posts

Μπραβο Δημητρη. Συγκλονιστικο ποστ. Προχωρα οπως ξερεις.... Δεν εχω τιποτε αλλο να πω....

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη δημιουργησες μια πηγη γνωσεων αναφορικα με το χομπι μας.

Η σωστη πληροφοριση ειναι το Α και το Ω σε οτι και αν κανουμε και το ΑΖ

την προσφερει απλοχερα σε ολους οσους ενδιαφεροντε.

Ολοι πρεπει να γνωριζουμε οτι χομπι δεν ειναι απλα η συντηρηση αλλα η εξελιξη,

η οποια μονο με σωστες βασεις μπορει να δημιουργηθει.

Ενα μεγαλο μπραβο απο εμενα και σε οσους βοηθουν στην σωστη λειτουργια του forum.

Link to comment
Share on other sites

Με κάνατε να νοιωσω αμηχανα.Ολοι σας εχετε κατ να πειτε για το AQUAZONE.Εγω τωρα σας γνωριζω και νοιωθω υπεροχα γι αυτην την γνωριμια.Εχω μονο να πω αυτο:

Τυχαια ειδα το forum πριν απο 3 μηνες και εγεινε η αιτια να ασχοληθω με το χομπυ.

Ευχομαι να υπαρχει παντα, να προσελκυει νεους και να τους δινει τα φωτα του για το υπεροχο χομπυ του Ενυδρειου που ταυτοχρονα αναπτησει σε μεγιστο βαθμο το αισθημα της ΖΟΩΦΙΛΙΑΣ

Σας ευχαριστω

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

εγώ τι να πω τώρα αισθάνθηκα αμήχανα με αυτήν την κατάθεση ψυχής

και πιστέψτε με είμαι 9 χρόνια online αυτό δεν το έχω ξανά δει. αυτό

σημαίνει πώς ένας συνάνθρωπος ίδρωσε πόνεσε βασανίστηκε

ξενύχτισε νευρίασε χάρηκε για να καταφέρει αυτό που έχει καταφέρει

να δημιουργήσει το AQUAZONE είμαι ένα από τα νεότερα μέλη σας και

μπορώ να ομολογήσω πώς είμαι χαρούμενος που βρίσκομαι μέσα σε

αυτήν την παρέα αν και δεν μπόρεσα ακόμα να παραβρεθώ στης

συγκεντρώσεις σάς λόγο του ότι έχω 3 παιδάκια μικρά και από χρόνο

(0)και λόγο απόστασης αλλά θέλω να πιστεύω πώς κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό

ένα μεγάλο ευχαριστώ ολόκαρδα για τής γνώσης σάς

σε όλους σάς και προπάντων στο AQUAZONE

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σ'αυτον τον ανθρωπο λοιπον αφιερωμενο το παρακατω...............up................. :D

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...=30670&st=0

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ξέθαψα αυτό το θέμα και το επαναφέρω για να το δείτε όλοι σας γιατί πραγματικά με συγκίνησε!!!

Μια κατάθεση ψυχής ενός ανθρώπου που κόπιασε για να διαβάζουμε εμείς σήμερα αυτό το φόρουμ, για να μαθαίνουμε, να γκρινιάζουμε, να τσακωνόμαστε αλλά στο τέλος να συνεχίζουμε να παραμένουμε φίλοι….

Μια προσπάθεια κάποιων ανθρώπων που πρόσφερε και συνεχίζει να προσφέρει μάθηση, γνώση, γέλιο, χαρά, κλάμα και πόνο όλα αυτά τα χρόνια και που ελπίζω να συνεχίζει να το κάνει για πολλά πολλά ακόμα…

Αξίζει να διαβάσετε πως μιλούν αυτοί οι άνθρωποι που μπορεί κάποιοι να μην βρίσκονται πια ανάμεσα μας αλλά σίγουρα το ΑΖ βρίσκεται βαθιά χαραγμένο μέσα στην ψύχη τους…..

Ένα είναι το σίγουρο…πως είμαι πολύ περήφανος που βρίσκομαι ανάμεσα σας και όχι με την ιδιότητα του συντονιστή αλλά ως ένα απλό μέλος αυτής της μικρής ενυδρειακης κοινωνίας….

Έτσι…για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι!!!

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

Με κάνατε να νοιωσω αμηχανα.Ολοι σας εχετε κατ να πειτε για το AQUAZONE.Εγω τωρα σας γνωριζω και νοιωθω υπεροχα γι αυτην την γνωριμια.Εχω μονο να πω αυτο:

Τυχαια ειδα το forum πριν απο 3 μηνες και εγεινε η αιτια να ασχοληθω με το χομπυ.

Ευχομαι να υπαρχει παντα, να προσελκυει νεους και να τους δινει τα φωτα του για το υπεροχο χομπυ του Ενυδρειου που ταυτοχρονα αναπτησει σε μεγιστο βαθμο το αισθημα της ΖΟΩΦΙΛΙΑΣ

Σας ευχαριστω

Δημήτρης

με κάλυψε ο φίλος και με το παραπάνω :D

Εύχομαι κι εμείς τα φρέσκα-φρέσκα μέλη, ο καθένας μας ξεχωριστά, να βάλουμε με τη σειρά μας ένα επιπλέον ληθαράκι στο οικοδόμημα του AquaZone!

Keep going!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σας για το ήθος σας και της πληροφορίες εγκυκλοπαίδειας που έχουμε στη διάθεση μας, συνεχίστε με δύναμη.

Link to comment
Share on other sites

Το ΑΖ είμαστε εμείς τα μέλη, όταν κάποιος λέει «μπράβο σας» μάλλον απευθύνεται στην συντονιστική ομάδα, πρέπει όμως να λέμε «μπράβο μας». Φόρουμ με συντονιστές και άρτια οργάνωση αλλά χωρίς μέλη είναι νεκρές σελίδες.

Τα μέλη κάνουν ένα φόρουμ, τα μέλη είναι αυτά που αποκτούν γνώσεις και έρχεται ό καιρός που της μεταλαμπαδεύουν σε νέα μέλη, μέλη ήταν οι πρώην συντονιστές, μέλη ήταν οι τωρινοί συντονιστές και κάποτε μέλη θα ξαναγίνουν, μέλη θα είναι και οι επόμενη συντονιστές.

Πρέπει να καταλάβουμε ότι όπως και να το δούμε το ΑΖ φτιάχτηκε από μέλη.

Και εδώ θέλω να παρακαλέσω όλα τα μέλη που κατά καιρούς βοηθήθηκαν και απέκτησαν κάποιες γνώσεις πάνω στα ενυδρεία, να βγουν τώρα και απλόχερα και αυτά να δώσουν της ίδιες γνώσεις που απέκτησαν.

Και τέλος να σας πω και κάτι ακόμη, προτιμώ ένα φόρουμ ζωντανό όπου υπάρχουν και ‘’ψιλοτσακομοί’’ παρά ένα στείρο φιλήσυχο αλλά ψόφιο φόρουμ, εδώ μαλώνουμε ανά διαστήματα με τον σύντροφο μας και εδώ δεν θα μαλώσουμε, δηλαδή εδώ μέσα είμαστε άγιοι;!

Το μυστικό είναι να μην κρατάμε κακίες και πεισμώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το ΑΖ είμαστε εμείς τα μέλη, όταν κάποιος λέει «μπράβο σας» μάλλον απευθύνεται στην συντονιστική ομάδα, πρέπει όμως να λέμε «μπράβο μας». Φόρουμ με συντονιστές και άρτια οργάνωση αλλά χωρίς μέλη είναι νεκρές σελίδες.

Τα μέλη κάνουν ένα φόρουμ, τα μέλη είναι αυτά που αποκτούν γνώσεις και έρχεται ό καιρός που της μεταλαμπαδεύουν σε νέα μέλη, μέλη ήταν οι πρώην συντονιστές, μέλη ήταν οι τωρινοί συντονιστές και κάποτε μέλη θα ξαναγίνουν, μέλη θα είναι και οι επόμενη συντονιστές.

Πρέπει να καταλάβουμε ότι όπως και να το δούμε το ΑΖ φτιάχτηκε από μέλη.

Και εδώ θέλω να παρακαλέσω όλα τα μέλη που κατά καιρούς βοηθήθηκαν και απέκτησαν κάποιες γνώσεις πάνω στα ενυδρεία, να βγουν τώρα και απλόχερα και αυτά να δώσουν της ίδιες γνώσεις που απέκτησαν.

Και τέλος να σας πω και κάτι ακόμη, προτιμώ ένα φόρουμ ζωντανό όπου υπάρχουν και ‘’ψιλοτσακομοί’’ παρά ένα στείρο φιλήσυχο αλλά ψόφιο φόρουμ, εδώ μαλώνουμε ανά διαστήματα με τον σύντροφο μας και εδώ δεν θα μαλώσουμε, δηλαδή εδώ μέσα είμαστε άγιοι;!

Το μυστικό είναι να μην κρατάμε κακίες και πεισμώνουμε.

μη λες μεγάλες κουβέντες φίλε Χρήστο, παραμονεύουν οι "ετοιμοπόλεμοι" xaxaxaxaxaxaxa!!

Link to comment
Share on other sites

Το ΑΖ είμαστε εμείς τα μέλη, όταν κάποιος λέει «μπράβο σας» μάλλον απευθύνεται στην συντονιστική ομάδα, πρέπει όμως να λέμε «μπράβο μας». Φόρουμ με συντονιστές και άρτια οργάνωση αλλά χωρίς μέλη είναι νεκρές σελίδες.

Τα μέλη κάνουν ένα φόρουμ, τα μέλη είναι αυτά που αποκτούν γνώσεις και έρχεται ό καιρός που της μεταλαμπαδεύουν σε νέα μέλη, μέλη ήταν οι πρώην συντονιστές, μέλη ήταν οι τωρινοί συντονιστές και κάποτε μέλη θα ξαναγίνουν, μέλη θα είναι και οι επόμενη συντονιστές.

Πρέπει να καταλάβουμε ότι όπως και να το δούμε το ΑΖ φτιάχτηκε από μέλη.

Και εδώ θέλω να παρακαλέσω όλα τα μέλη που κατά καιρούς βοηθήθηκαν και απέκτησαν κάποιες γνώσεις πάνω στα ενυδρεία, να βγουν τώρα και απλόχερα και αυτά να δώσουν της ίδιες γνώσεις που απέκτησαν.

Και τέλος να σας πω και κάτι ακόμη, προτιμώ ένα φόρουμ ζωντανό όπου υπάρχουν και ‘’ψιλοτσακομοί’’ παρά ένα στείρο φιλήσυχο αλλά ψόφιο φόρουμ, εδώ μαλώνουμε ανά διαστήματα με τον σύντροφο μας και εδώ δεν θα μαλώσουμε, δηλαδή εδώ μέσα είμαστε άγιοι;!

Το μυστικό είναι να μην κρατάμε κακίες και πεισμώνουμε.

Σαφώς φίλε Χρήστο το φόρουμ και το κάθε φόρουμ είναι τα μέλη του γι’αυτο και όπως λες τα μπράβο πρέπει να πηγαίνουν εκεί. Μην ξεχνάς ότι και οι συντονιστές παραμένουν μέλη. Σκοπός της συντονιστικής ομάδας δεν είναι κανένας άλλος από το να προσφέρει κίνητρα και ενδιαφέροντα στα μέλη της αλλά να και κραταει και σε μια ισορροπία αυτό το φόρουμ.

Στην προκειμένη περίπτωση και τα προηγούμενα άτομα που στελέχωσαν κατά καιρούς την συντονιστική ομάδα αλλά και τα τωρινά πιστεύω ότι πάντα είχαν αυτό τον κοινό στόχο.

Νομίζω ότι όλα αυτά τα χρόνια έχει αποδηχθει περίτρανα πως το σύνολο των μελλών της συντονιστικής ομάδας του ΑΖ βρισκόταν πάντα κοντά στα μέλη της και αυτό κάνει ακόμα και σήμερα.

Είμαι σίγουρος πως σε όλους είναι ευδιάκριτο ότι το ΑΖ ήθελε πάντα μέλη ενεργά, μελή δημιουργικά, μελη με όραμα και στόχους και πάντα με συνδετικό κρίκο την κοινή αγάπη τους για το χόμπι να το οδηγούν καθημερινός παραπέρα ανεβαίνοντας μαζί τα σκαλιά της γνώσης και της μάθησης, γι’αυτο και ποτέ δεν σταμάτησε να δίνει κίνητρα και αξίες μέλη του.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα των ενεργειών της συντονιστικής ομάδας οι τωρινές ομάδες δημιουργίας, η project team παλαιοτέρα και άλλες πολλές ενέργειες που θα θυμάσαι και εσύ όταν υπήρξες μέλος της.

Ένα μεγάλο μπράβο λοιπόν σε όλους μας, αρχάριους και έμπειρους, νεότερους και παλαιότερους, συντονιστές ή απλά μέλη!

...Και όπως λέει και ο φίλτατος Χρήστος, ας μοιράσουμε απλόχερα αυτό που εισπράξαμε απλόχερα! :)

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...