Jump to content

καλως σας ηρθα....


takisokinawa

Recommended Posts

καλησπερα με λενε τακη προς το παρων δεν εχω ενυδρειο αλλα ψαχνω απελπισμενα να βρω καποιο να ξεκινησω αυτο το υπεροχο χομπυ..

εχω ερωτευτει τα REEF ελπιζω να τα καταφερω μιας κ ασχετος.....

:D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Τακη!!!Για να καταφερεις ενα σωστο και υγιες ενυδρειο πιστευω οτι εχεις καταλαβει οτι θελει παραπολυ διαβασμα και ειδικα για ενα ενυδρειο με απαιτησεις σαν το θαλασσινο.Καλη συνεχεια. :D:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Τακη!!!Για να καταφερεις ενα σωστο και υγιες ενυδρειο πιστευω οτι εχεις καταλαβει οτι θελει παραπολυ διαβασμα και ειδικα για ενα ενυδρειο με απαιτησεις σαν το θαλασσινο.Καλη συνεχεια. :D:thumbup:

ευχαριστω γιωργο μου ειμαι μελος εδω κ τρεις μηνες κ διαβαζω συχνα πριν κανω το βημα... ξερω οτι θελει φροντιδα κ μερακι κ γιαυτο περιμενα πρωτα να ειμαι σιγουρος οτι πραγματικα θελω να ασχοληθω... κ τελικα το αποφασισα... ελπιζω να τα καταφερω...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!!

Link to comment
Share on other sites

Θα σου προτεινα παντως ενα ενυδρειο 60λ γλυκο για αρχη! :D:thumbup:

μου το εχουν πει κ αλλοι αυτο αλλα προτιμω να παρω κατι που μου αρεσει οσο δυσκολο κ αν ειναι για να το κανω με ευχαριστηση παρα να κανεις κατι που δεν σου αρεσει.. νομιζω πως θα το κανεις αγγαρια κ δεν το θελω αυτο..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια...

ευχομαι να γνωριστουμε κ απο κοντα στην επομενη συναντηση....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω γιωργο μου ειμαι μελος εδω κ τρεις μηνες κ διαβαζω συχνα πριν κανω το βημα... ξερω οτι θελει φροντιδα κ μερακι και μπόλικο χρήμα :D κ γιαυτο περιμενα πρωτα να ειμαι σιγουρος οτι πραγματικα θελω να ασχοληθω... κ τελικα το αποφασισα... ελπιζω να τα καταφερω...

Καλώς ήρθες και ξεκίνα προσεκτικά και χωρίς βιασύνη με αυτό που σου αρέσει περισσότερο.

Από που είπαμε πως είσαι; Απο okinawa; :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και ξεκίνα προσεκτικά και χωρίς βιασύνη με αυτό που σου αρέσει περισσότερο.

Από που είπαμε πως είσαι; Απο okinawa; :D

μπολικο χρημα???? χμμμμμ... κατι εχω ακουσει αλλα αν δεν το ζησεις δεν ξερεις ποσα ακριβως..

ποσα μηνιαια εξοδα μπορει να εχει ενα REEFακι 100 λιτρων??? κ τι χρειαζεται ακριβως εκτος απο αλατι, ζουμια, φαγητο, τεστ???

κ δεν ειμαι απο okinawa :thumbup: αν κ πολυ θα το ηθελα.. απλα υπηρχε παλια ενα συστημα karate που λεγοταν ετσι κ επειδη εκανα απο μικρο παιδι κ ειχα πολλες διακρισεις πανελλαδικα μου εμεινε το ονομα... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο χομπι. Θα σου προτεινα να ξεκινησεις με γλυκο που ειναι πιο ευκολο μεχρι να προσαρμοστεις, γιατι υπαρχει ο κινδυνος της απογοητευσης. Καλη αρχη σε οτι αποφασισεις

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με λενε τακη προς το παρων δεν εχω ενυδρειο αλλα ψαχνω απελπισμενα να βρω καποιο να ξεκινησω αυτο το υπεροχο χομπυ..

εχω ερωτευτει τα REEF ελπιζω να τα καταφερω μιας κ ασχετος.....

:D

Γεια σου τακη καιρος να αρχισεις να διαβαζεις και οσο για ενυδρεια οταν εισαι ετοιμος πανε στις αγγελιες θα βρεις πολλα!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...