Jump to content

Καλώς με απο Καβάλα


kakos71

Recommended Posts

Γεια σας και απο εμένα. Ονομάζομαι Κώστας είμαι 39 ετών και μόλις απόκτησα νέο χόμπι και λέγετε ενυδρείο. Είμαι κάτοχος ενός 20 λίτρου, όμως μόλις αγόρασα και το πρώτο 60 λίτρο wave το οποίο και στρώνω σιγά σιγά. Είμαι λοιπόν έτοιμος να μοιραστώ τις εμπειρίες μου και φυσικά και τις δικές σας.

Έγινε επεξεργασία - kakos71
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες

Link to comment
Share on other sites

Καλος ηρθες φιλε Καβαλιωτη!!!

αν θελεις πες μας κατι για τα ενυδρεια σου....τι σκοπευεις να κανεις μετα το στρωσιμο?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας !

Link to comment
Share on other sites

Καλος ηρθες φιλε Καβαλιωτη!!!

αν θελεις πες μας κατι για τα ενυδρεια σου....τι σκοπευεις να κανεις μετα το στρωσιμο?

Καταρχήν ακόμη ετοιμάζω το περιβάλλον. Μπορεί απο ψάρια να μην έχω ιδέα (εκτός απο ψάρεμα) όμως απο ηλεκτρονικά καλά τα πάω. Έξτρα διακόπτες για μπλε φωτισμό (νύχτας) και εξαερισμού (δεν ξέρω αν χρειάζεται όμως καλού κακού έβαλα) μπήκαν σήμερα κι΄ όλας στο ενυδρείο μιας και είναι άδειο ακόμη. Μάλιστα περισσότερες λεπτομέρειες για την εγκατάστασή τους καθώς και φωτό θα ανεβάσω σε ανάλογο νήμα σε αντίστοιχη ενότητα. Στην πορεία έχω πάρει χαλικάκι τέφρας για να φυτέψω μερικά ζωντανά φυτά (εδώ θέλω βοήθεια, ποιά πόσα σε τί απόσταση κλπ), στην συνέχεια φαντάζομαι βάζουνε ψάρια. Προς το παρών θα μπει μέσα το Bubble που έχω στο μικρό ενυδρείο και μετά βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες και καλή διαμονή στο ΑΖ :D

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες από την εξωτική καβάλα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο ΑΖ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο ΑΖ

καλως ηρθες καβαλιωτη ειμαι απο κεραμωτη. ξεκινησα για ενα μικρο ενυδρειο για τον γιο μου και εφτασα να εχω 2 ενυδρεια 250 και110 λιτρα αντιστοιχα και ερχετα το τριτο 450. αν δεν με διωξει η γυναικα μου :D . θα φας μεγαλο κολλημα. ακομα αρχη ειναι <_<

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες καβαλιωτη ειμαι απο κεραμωτη. ξεκινησα για ενα μικρο ενυδρειο για τον γιο μου και εφτασα να εχω 2 ενυδρεια 250 και110 λιτρα αντιστοιχα και ερχετα το τριτο 450. αν δεν με διωξει η γυναικα μου tongue.gif . θα φας μεγαλο κολλημα. ακομα αρχη ειναι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλώς ήρθες!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμένα. Ονομάζομαι Κώστας είμαι 39 ετών και μόλις απόκτησα νέο χόμπι και λέγετε ενυδρείο. Είμαι κάτοχος ενός 20 λίτρου, όμως μόλις αγόρασα και το πρώτο 60 λίτρο wave το οποίο και στρώνω σιγά σιγά. Είμαι λοιπόν έτοιμος να μοιραστώ τις εμπειρίες μου και φυσικά και τις δικές σας.

Καλώς ήρθες φίλε Κώστα!!!

Χρόνια σου πολλά κι ολας!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...