Jump to content

Γεια σας ...


frager

Recommended Posts

Γεια σας, προφανως δεν με λενε frager, ειναι παρατσουκλι απο τοτε που επαιζα COD2, το κανονικο μου ονομα ειναι Γιαννης, την σελιδα την βρηκα για να μου λυσω αποριες για το ενυδρειο που εχω ξεκινησει και ειναι 19 λιτρα, μερες τωρα διαβαζω καθημερινα δημοσιευσεις (αντι για τα μαθηματα της εξεταστικης :) ).

Η σελιδα ειναι τελεια, οπωσ και η υποστηριξη προς τα μελη της, μπραβο. :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, προφανως δεν με λενε frager, ειναι παρατσουκλι απο τοτε που επαιζα COD2, το κανονικο μου ονομα ειναι Γιαννης, την σελιδα την βρηκα για να μου λυσω αποριες για το ενυδρειο που εχω ξεκινησει και ειναι 19 λιτρα, μερες τωρα διαβαζω καθημερινα δημοσιευσεις (αντι για τα μαθηματα της εξεταστικης :) ).

Η σελιδα ειναι τελεια, οπωσ και η υποστηριξη προς τα μελη της, μπραβο. :)

  • Γιαννη καλως ηρθες στην παρεα μας.
  • Πες μας λιγα λογια για το ενυδρειο σου.Και η συμβουλη μου ειναι να αρχισεις να διαβαζεις τα μαθηματα σου.Θα εχεις απλετο χρονο για το ενυδρειο ολο το καλοκαιρι. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες γιαννη στην παρεα μας.

Το φορουμ ειναι γεματο με πληροφοριες. Αν παλι σου μεινουν απορίες ειμαστε εδω για να σου τις λύσουμε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο ΑΖ!!!

Link to comment
Share on other sites

;)
Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, προφανως δεν με λενε frager, ειναι παρατσουκλι απο τοτε που επαιζα COD2, το κανονικο μου ονομα ειναι Γιαννης, την σελιδα την βρηκα για να μου λυσω αποριες για το ενυδρειο που εχω ξεκινησει και ειναι 19 λιτρα, μερες τωρα διαβαζω καθημερινα δημοσιευσεις (αντι για τα μαθηματα της εξεταστικης :( ).

Η σελιδα ειναι τελεια, οπωσ και η υποστηριξη προς τα μελη της, μπραβο. :)

Καλώς ήρθες και καλό διάβασμα παντού!!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...