Jump to content

ντροπη τους!


Recommended Posts

Αγαπητέ φίλε το ότι τις ξέρουμε όλοι, δεν σημαίνει ότι μπορούμε να τις γράφουμε χύμα.

Διαβάζουν και μικρότεροι τα κείμενα αυτά.

Το αν δεν παρεξηγείται κανείς είναι δικό σου αυθαίρετο συμπέρασμα.

Όσο για το μέτρο....αυτό ακριβώς εννοώ και συμφωνώ.

Είμαι σίγουρος λοιπόν ότι θα συνεχίσεις να γράφεις χωρίς λεκτικές ακρότητες.

1ον η σιγουρια απο που σ βγηκε ?

2ον σε πληροφορω αγαπητε μου οτι τα παιδακια 8-10 χρονων βριζουν χειροτερα απο λιμενεργατες

3ον κανεις μα κανεις δεν μ χει πει ουτε θα μ πει μως θα μιλαω(χωρις να φτανει κατι στο οριο η σε ακτοτητα και με βασικο παραγοντα τον σεβασμο ) .. εισαι σε μια ελευθρη χωρα και εισαι αναγκασμενος να ακους το συνολο

4ον και ειναι ερωτηση αυτο .. πιστευεις οτι το μελος απο το Συντονιστη δν εχουν ιδια δικαιωματα ? η θα προσπαθησεις εσυ μεσω ενος Forum να μ επιβαλλεις κατι ? :):thumbup::(:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε HIV δεν έχεις κανέναν λόγο να γίνεσαι επιθετικός. Έχεις αποδεχθεί έναν κανονισμό κάνοντας εγγραφή στο φόρουμ, οποίος μαζί με άλλα επιβάλλει ευπρέπεια στον τρόπο που πρέπει να εκφραζόμαστε.

:)

Link to comment
Share on other sites

1ον η σιγουρια απο που σ βγηκε ?

2ον σε πληροφορω αγαπητε μου οτι τα παιδακια 8-10 χρονων βριζουν χειροτερα απο λιμενεργατες

3ον κανεις μα κανεις δεν μ χει πει ουτε θα μ πει μως θα μιλαω(χωρις να φτανει κατι στο οριο η σε ακτοτητα και με βασικο παραγοντα τον σεβασμο ) .. εισαι σε μια ελευθρη χωρα και εισαι αναγκασμενος να ακους το συνολο

4ον και ειναι ερωτηση αυτο .. πιστευεις οτι το μελος απο το Συντονιστη δν εχουν ιδια δικαιωματα ? η θα προσπαθησεις εσυ μεσω ενος Forum να μ επιβαλλεις κατι ? :):thumbup::(:wacko:

αυτο καταλαβες φιλε μου μετα απο αυτο?δεν ειπε κατι κακο,υπαρχουν κανονες στο φορουμ που πρεπει να ακολουθησεις....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε HIV δεν έχεις κανέναν λόγο να γίνεσαι επιθετικός. Έχεις αποδεχθεί έναν κανονισμό κάνοντας εγγραφή στο φόρουμ, οποίος μαζί με άλλα επιβάλλει ευπρέπεια στον τρόπο που πρέπει να εκφραζόμαστε.

:)

καρυδα δεν αντιλεγω και δεν γινομαι επιθετικος ... το να πεις μια βρισια οπωσ λες και στον κολλιτο π.χ ************* δεν νομιζω οτι πρεπει να γινεται θεμα ... αυτα απο μενα και ουπς μ κσεφυγε μια κακια λεξουλα.... σταυρωστε με σταυρωστε με :thumbup::(:wacko::bowdown:

****mod note:

Σου εχει γινει επανελλημενος παρακαλησει να τηρεις του κανονες του φορουμ και να μιλας πιο ευπρεπει. Θα σε παρακαλουσα να συμορφωθεις σε αυτους.

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ, μη συνεχίζεις να προκαλείς με την συμπεριφορά σου. Σου έγιναν δύο συστάσεις και συνεχίζεις να βρίζεις και να ειρωνεύεσαι. Αν θες να είσαι μέλος αυτής της παρέα θα πρέπει να σεβαστείς τους κανόνες της και ειδικότερα αυτούς που έχουν να κάνουν με την ευγένεια, η οποία είναι αδιαπραγμάτευτη.

Έγινε επεξεργασία - karydas
Link to comment
Share on other sites

1ον η σιγουρια απο που σ βγηκε ?

2ον σε πληροφορω αγαπητε μου οτι τα παιδακια 8-10 χρονων βριζουν χειροτερα απο λιμενεργατες

3ον κανεις μα κανεις δεν μ χει πει ουτε θα μ πει μως θα μιλαω(χωρις να φτανει κατι στο οριο η σε ακτοτητα και με βασικο παραγοντα τον σεβασμο ) .. εισαι σε μια ελευθρη χωρα και εισαι αναγκασμενος να ακους το συνολο

4ον και ειναι ερωτηση αυτο .. πιστευεις οτι το μελος απο το Συντονιστη δν εχουν ιδια δικαιωματα ? η θα προσπαθησεις εσυ μεσω ενος Forum να μ επιβαλλεις κατι ? :):thumbup::(:wacko:

1. Η σιγουριά μου βγαίνει από το γεγονός ότι αν συνεχίσεις να γράφεις με τον τρόπο που γράφεις, παραβιάζεις κατάφωρα τον κανονισμό λειτουργίας και συμπεριφοράς του forum τον οποίο αποδέχτηκες όταν γράφτηκες.

2. Θα έλεγα να είσαι προσεκτικός λιγάκι γιατί έχουμε κι εδώ λιμενεργάτες που είναι σίγουρα λιγότερο ευγενικοί από μένα σε τέτοια θέματα. Όσο για τα παιδάκια τι πρέπει να κάνουμε λοιπόν να γίνουμε όλοι 8-10 χρονών?

3. Ως προς το σημείο που θίγεις εδώ είναι φανερό ότι μάλλον μιλάμε για άλλη δημοκρατία

4. Αν θεωρείς δικαίωμα σου να γράφεις όπως γράφεις είσαι σε λάθος forum. Επίσης αν δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τις υποχρεώσεις και τα δικαιώματα μελών και συντονιστών πάλι είσαι σε λάθος μέρος.

Λυπάμαι.

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ, μη συνεχίζεις να προκαλείς με την συμπεριφορά σου. Σου έγιναν δύο συστάσεις και συνεχίζεις να βρίζεις και να ειρωνεύεσαι. Αν θες να είσαι μέλος αυτής της παρέα θα πρέπει να σεβαστείς τους κανόνες της και ειδικότερα αυτούς που έχουν να κάνουν με την ευγένεια, η οποία είναι αδιαπραγμάτευτη.

καρυδα ξερεις κατι την ευγενεια την βλεπω σε σενα :(:bowdown::) ... και το εκτιμω και πραγματικα το σεβομαι... κατι αλλα ατομα ..... πραγματικα λυπαμαι ... και μ προκαλουν γελια :wacko::bowdown::bowdown: ... αυτα απο μενα το θεμα κλεινει εδω ... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

1. Η σιγουριά μου βγαίνει από το γεγονός ότι αν συνεχίσεις να γράφεις με τον τρόπο που γράφεις, παραβιάζεις κατάφωρα τον κανονισμό λειτουργίας και συμπεριφοράς του forum τον οποίο αποδέχτηκες όταν γράφτηκες.

2. Θα έλεγα να είσαι προσεκτικός λιγάκι γιατί έχουμε κι εδώ λιμενεργάτες που είναι σίγουρα λιγότερο ευγενικοί από μένα σε τέτοια θέματα. Όσο για τα παιδάκια τι πρέπει να κάνουμε λοιπόν να γίνουμε όλοι 8-10 χρονών?

3. Ως προς το σημείο που θίγεις εδώ είναι φανερό ότι μάλλον μιλάμε για άλλη δημοκρατία

4. Αν θεωρείς δικαίωμα σου να γράφεις όπως γράφεις είσαι σε λάθος forum. Επίσης αν δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τις υποχρεώσεις και τα δικαιώματα μελών και συντονιστών πάλι είσαι σε λάθος μέρος.

Λυπάμαι.

εισαι για γελια φιλε χαχαχαχα :):thumbup::(:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Οι ανήλικοι όμως ΕΔΩ δεν είναι κολλητοί σου και δεν έχεις δικαίωμα να τους αναγκάζεις να διαβάζουν τέτοιες λέξεις.Αντιθέτως με τις πλατείες και τους δρόμους ΕΔΩ υπάρχουν κάποιοι κανόνες που π΄ρέπει όλοι να τους σεβόμαστε!Μόνο εσύ δείχνεις στη συγκεκριμένη συζήτηση το αντίθετο...Κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Οι ανήλικοι όμως ΕΔΩ δεν είναι κολλητοί σου και δεν έχεις δικαίωμα να τους αναγκάζεις να διαβάζουν τέτοιες λέξεις.Αντιθέτως με τις πλατείες και τους δρόμους ΕΔΩ υπάρχουν κάποιοι κανόνες που π΄ρέπει όλοι να τους σεβόμαστε!Μόνο εσύ δείχνεις στη συγκεκριμένη συζήτηση το αντίθετο...Κάνω λάθος?

κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας ? ολοι τις ξερουμε κανεις δεν τις προφερει...?

Link to comment
Share on other sites

Όλοι τις προφέρουμε.Ταυτόχρονα πρέπει να καταλαβαίνουμε το χώρο που μπορούμε και το χώρο που μας το απαγορεύει.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που επεμβαινω με αυτον τον τροπο στην συζητηση...

Αλλα θελω να κανω μια ερωτηση αν επιτρεπεται..?

Φιλε HIV ποσο χρονων εισαι..??

Link to comment
Share on other sites

Όλοι τις προφέρουμε.Ταυτόχρονα πρέπει να καταλαβαίνουμε το χώρο που μπορούμε και το χώρο που μας το απαγορεύει.

να σ πω... τι πολιτευμα ακολουθεις στο forum ? γτ εγω δημοκρατης γεννηθηκα ,μεγαλωσα και ζω στην δημοκρατια...και δυστηχως στα παιδια μ θα μεταλαμπαδευσω την δημοκρατια χωρις να σκυβουν καπου το κεφαλι :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που επεμβαινω με αυτον τον τροπο στην συζητηση...

Αλλα θελω να κανω μια ερωτηση αν επιτρεπεται..?

Φιλε HIV ποσο χρονων εισαι..??

εχει νοημα ? 29 :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε HIV αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι ότι δεν λογόκρινε κάποιος τις απόψεις σου. Υπάρχει κανονισμός ο οποίος δεν επιτρέπει να χρησιμοποιούνται τέτοιες εκφράσεις. Σου είναι δηλαδή τόσο δύσκολο να εκφραστείς με άλλον τρόπο που κάνεις ολόκληρο θέμα για την σύσταση που σου έγινε;

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω διαβαστε τους ορους "δηθεν ξερολες "

ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΝΗΛΙΚΩΝ

Οι υπηρεσίες του Aquazone.gr απευθύνονται σε ενήλικες, που έχουν πλήρη δικαιοπρακτική ικανότητα. Η ραγδαία όμως εξάπλωση του Internet αποτελεί μία αναμφισβήτητη πραγματικότητα με συνέπεια ολοένα και περισσότερο οι νεαρότερες ηλικίες να χρησιμοποιούν το Internet για να αποκτήσουν πρόσβαση στην παγκόσμια γνώση, ιστορία και επικαιρότητα και όπως είναι φυσικό να δείχνουν μεγάλο ενδιαφέρον για τον καινούριο χώρο με τον οποίο εξοικειώνονται.

Το Aquazone.gr προειδοποιεί τους γονείς, ότι όπως σε κάθε πηγή αστείρευτων πληροφοριών έτσι και στις σελίδες του, μπορεί να συναντήσουν περιεχόμενο ακατάλληλο για ανηλίκους. Το Aquazone.gr προσπαθεί όσο αυτό είναι εφικτό να προστατεύει τους χρήστες του, πολύ περισσότερο δε τους ανηλίκους, κατά την επίσκεψή τους στις σελίδες του και για το λόγο αυτό, σε κάθε ενότητα ή υπηρεσία που μπορεί να περιέχει υλικό ακατάλληλο, προσβλητικό, απρεπές, ενοχλητικό, βίαιο, παραπλανητικό κλπ έχει τοποθετήσει σχετικές προειδοποιήσεις προς τους χρήστες (η προσπέλαση των οποίων γίνεται με αποκλειστική ευθύνη του χρήστη). Το Aquazone.gr συνιστά στους γονείς να φροντίζουν ώστε τα παιδιά να μην αποκτούν πρόσβαση στο Internet χωρίς την ανάλογη καθοδήγηση και επίβλεψη, γιατί όπως και ανωτέρω αναφέρθηκε, το Aquazone.gr δεν είναι δυνατό να ελέγχει τις πληροφορίες που διακινούνται στους servers του. Εάν παρόλα αυτά ανήλικοι χρήστες επισκεφτούν σελίδες και συναντήσουν ακατάλληλο περιεχόμενο, το Aquazone.gr δεν φέρει καμία απολύτως ευθύνη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς...Ένα μόνο θα σου πω....Ο μεγάλος μου 6χρονος γιος αν έγραφε στο Forum θα έγραφε πολύ πιο κόσμια απ'οτι γράφεις εσύ αυτή τη στιγμή... Αν έχεις αρκετή ενέργεια γράψε ένα ενυδρειακό άρθρο για να μας εντυπωσιάσεις.Με αυτό που κάνεις αυτή τη στιγμή το μόνο που καταφέρνεις είναι να μειώνεις τον εαυτό σου και να χαλάς την εικόνα σου.

Link to comment
Share on other sites

1)Τωρα που ειδα οτι οι υπαληλοι ειναι ιχθυολογοι

2)[ Δεν ειμαι γυναικολογος αλλα θα ριξω μια ματια]

1) Εγω θα ηθελα να ηξερα ποιος τους βαφτισε ιχθυολόγους. Στην ελλαδα σχολη δεν εχω δει-ακομα.

Υπαρχει μονο σαν μαθημα(καποιες διαδακτικες ωρες δλδ) στις σχολες ιχθυοκαλλιεργειών, αν δεν κανω λαθος.

2) :(:) ΑΑΑυτα ειναι....

Τωρα οσον αφορα την συγκεκριμενη αλυσιδα οτι κ να πουμε θα ειναι λιγο. Πριν 10 μερες, το πολυ ,μου εφερε φιλος που ηταν εκει(Γ.λαμπρακη) 10 cpds...Με πηρε τηλ μεσα απο το καταστημα να με ρωτησει αν θελω-του ειπα "ΝΑΙΙΙΙ" τα πηρε κ σε μιση ωριτσα ηταν σπιτι μου...Τα ψαρακια ηταν τοσο ταλαιπωριμενα-αταϊστα-ρουφιγμενες κοιλιες-σκελετιασμενα εως κ παραμορφωμένα..που δεν εχω λογια.... (ηδη εμειναν τα μισα) :wacko:

(τα ειχε κ 4,10 το ενα λεγοντας του οτι "ειναι μεγαλωμένα κ πολυ προσεγμενα" )

Σκεφτομαι να παω κ εγω μια βολτουλα,καποια στιγμη, απο εκει.....Να παρω αλλα 10-20 βρε αδερφε..... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Τους διάβασες όλους ή μόνο αυτό?

Link to comment
Share on other sites

να σ πω... τι πολιτευμα ακολουθεις στο forum ? γτ εγω δημοκρατης γεννηθηκα ,μεγαλωσα και ζω στην δημοκρατια...και δυστηχως στα παιδια μ θα μεταλαμπαδευσω την δημοκρατια χωρις να σκυβουν καπου το κεφαλι :):thumbup:

Σκύβω το κεφάλι με το προκαλώ και βρίζω δεν έχει καμμια σχεση αγαπητε μου!Ισως και να βρίζουν πιο πολύ οσοι σκύβουν το κεφάλι,λογω της αδυνάμιας τους.

Το θέμα εχει ξεφύγει απο τα πλαίσια διαλόγου ,αλλά και απο το αρχικό θεμα του ποστ.Παρακαλω να επανέλθουμε στο θεμα,όλες οι αποψεις ειναι δεκτες και σεβαστες,εφοσον διαυπώνονται με τον ανάλογο τροπο.

Έγινε επεξεργασία - DIMITRIOS
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς...Ένα μόνο θα σου πω....Ο μεγάλος μου 6χρονος γιος αν έγραφε στο Forum θα έγραφε πολύ πιο κόσμια απ'οτι γράφεις εσύ αυτή τη στιγμή... Αν έχεις αρκετή ενέργεια γράψε ένα ενυδρειακό άρθρο για να μας εντυπωσιάσεις.Με αυτό που κάνεις αυτή τη στιγμή το μόνο που καταφέρνεις είναι να μειώνεις τον εαυτό σου και να χαλάς την εικόνα σου.

μμμμ ... γνωρισε τον αλλον για τον κρινεισ... και πραγματικα μπραβο σου που ο γιος σ μπορει να εκφερει απο τοσο νωρις γνωμη περι κοινωνικων ελευθεριων και ελευθερια εκφρασης ιδεεων καθε ατομου :)

Link to comment
Share on other sites

Εχει κατα την γνωμη μου..Εγω ειμαι 16 χρονων ο Γιωργος Guppy ειναι αν δεν 14 και ενδεχομενος να υπαρχουν και μικροτερα ατομα στο φορουμ...Επεισης υπαρχουν ατομα που εχουν βγει στην συναταξη..Η ηλικίες ποικιλουν οποτε η καθε μας απαντηση θα πρεπει να ειναι κατανοητη και δεκτη απο ολους...

Ο λογος που μπαινει καποιο μελος στο φορουμ περα απο την αντληση πληροφοριων ειναι για την χαλαρωση...Με αυτην την συμπεριφορα εγω προσωπικα δεν χαλαρωνω...

Δεν θελω να κανω και πιστευω πως δεν κανω σε κανεναν επιθεση...Απλα προσωπικα με ενοχλησε που ενω παρακολουθουσα ενα θεμα το οποιο αφορα αμμεσα ολους μας,εφτασε σε σημειο να εχει χαθει το κεντρικο νοημα... :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και αυτό στους κανονισμούς...

Οι χρήστες/μέλη συμφωνούν να μην κάνουν χρήση των υπηρεσιών του Aquazone.gr για:

1. Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα.

2. Πρόκληση βλάβης σε ανήλικους με οποιοδήποτε τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Admin Note:

Το θέμα κλείνει εδώ μιάς και για ακόμη μία φορά κάποιοι δέν έχουν την στοιχειώδη νοημοσύνη να μην το παρεκτρέψουν και να αφοσιωθούν στο πραγματικό θέμα που είναι τα μαγαζιά που τροφοδοτούν το χόμπι μας.

Φίλε HIV έχεις 33% Warning για την απρεπή συμπεριφορά σου και διήμερη στέρηση δημοσιεύσεων.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...