Jump to content

έκθεση στο γκάζι σήμερα Σάββατο 29 και αύριο Κυριακή 30-5


Recommended Posts

Έκθεση Eco-life στην Τεχνόπολη-Γκάζι, σταθμός Μετρό Κεραμικός, ανοικτά από 10 το πρωί μέχρι το βράδυ, είσοδος 3 ευρώ.

Στην έκθεση υπάρχει κάποιος κύριος με ενυδρεία που ασχολείται μερικές 10ετίες, ο οποίος εφαρμόζει τελείως εναλλακτικές θεραπείες στα ψάρια του με βιοενέργεια, μας άφορά άμεσα, είναι μοναδική ευκαιρία να πάει το χόμπι 100 σκαλοπάτια πάνω σε επίπεδο, αρκεί λίγο ανοικτό μυαλό, μην αγοράσετε τίποτα, απλά ζητήστε του να σας εξηγήσει τι κάνει και πως, θα μείνετε!

Την επίσκεψη στην έκθεση τη συστήνω ανεπιφύλακτα για όποιον θέλει κάτι παραπάνω για την αλήθεια στη ζωή του και ειδικά προτείνω να κάνετε φωτογράφηση Kirlian, έκανα εχθές με 20-25 ευρώ (κανονικά είναι πανάκριβη αλλά ισχύουν άλλες τιμές λόγω έκθεσης) και έχω μείνει άφωνος από τα αποτελέσματα, σου βρίσκουν θέματα που πρέπει να δουλέψεις με την υγεία σου σωματικά και ψυχικά και όταν λέμε πέσανε μέσα... έ, μιλάμε πέσανε πολύ μεσα!

Η φωτογράφηση Kirlian αφορά στην ηλεκτρομαγνητική ενέργεια που εκπέμπει το σώμα και η οποία δείχνει αν υπάρχουν κάπου προβλήματα αλλά και πως συσχετίζεται κάτι σωματικό με κάτι ψυχολογικό δίνοντας αμέσως μια πολύ εύκολη λύση.

Δεν είναι μόνο για ανθρώπους που έχουν πρόβλημα αλλά για όλους όσους θέλουν να μάθουν ποιοί είναι και σε τι κατάσταση βρίσκονται σε όλλα τα επίπεδα.

Κέρασα φωτογράφιση και μερικούς γνωστούς μου :D καθώς πιστεύω σε αυτό και το θεώρησα ως το καλύτερο δώρο που μπορούσα να τους κάνω. 'Εχουν μείνει απόλυτα ικανοποιημένοι καθώς οι άνθρωποι που σου αναλύουν τη φωτογράφιση δεν σου δίνουν προβλήματα αλλά την πιο εύκολη και άμεση λύση, απλά κάντε το είναι ευκαιρία ζωής!

Γενικά μιλήστε με όλους, ξέρουν πολλά πράγματα και μπορούν να σας δείξουν επί τόπου την αίσθηση της βιοενέργειας που λυπάμαι αν οι σκεπτικιστές την έχουν απορρίψει αλλά ΝΑΙ υπάρχει, απλά η επιστήμη είναι λίγο πίσω ώστε να τα αποδεχθεί.

Σας παρακαλώ μην το χάσετε!

(α και δεν παίρνω ποσοστά :) )

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

περιμένουμε εκτενές ρεπορτάζ :)

και εμείς οι επαρχιώτες

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον Γιώργο στο τηλέφωνο... Εγώ αύριο θα είμαι εκεί! Πρέπει να είναι απίστευτη εμπειρία. Μου είπε και έναν λόγο παραπάνω που πρέπει να πάω, αλλά δεν γράφεται μέσα στο φόρουμ :D

Ελπίζω να βρω κι άλλους δικούς μας εκεί! :)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πολύ ενδιαφέρον αλλά και πολύ κρίμα που είμαστε μακριά :)

Link to comment
Share on other sites

Κριμα που δεν μπορουμε να βρισκομαστε κι εμεις εκει... :)

Ακουγεται τοσο ενδιαφερον!!!!

Έγινε επεξεργασία - konchrist
Link to comment
Share on other sites

Θα φροντίσω σύντομα να μπορούμε όλοι να δοκιμάσουμε εναλλακτικές μορφές ενέργειας στο ενυδρείο για ισορροπία και θερραπείες.

Παρ' τε μια γεύση γιατί υπάρχουν χρόνια όλλα αυτά αλλά θέλουν λίγο ανοικτό μυαλό:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=40485

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=42975

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έρθει μέχρι το βράδυ θα είμαι εκεί για ξενάγηση. :) Τελευταία ευκαιρία να ζήσετε πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Στην έκθεση υπάρχει κάποιος κύριος με ενυδρεία που ασχολείται μερικές 10ετίες, ο οποίος εφαρμόζει τελείως εναλλακτικές θεραπείες στα ψάρια του με βιοενέργεια, μας άφορά άμεσα, είναι μοναδική ευκαιρία να πάει το χόμπι 100 σκαλοπάτια πάνω σε επίπεδο, αρκεί λίγο ανοικτό μυαλό, μην αγοράσετε τίποτα, απλά ζητήστε του να σας εξηγήσει τι κάνει και πως, θα μείνετε!

Τον γνωρίζω πολλά χρόνια ... απο τους καλούς χομπίστες .

Link to comment
Share on other sites

Τον γνωρίζω πολλά χρόνια ... απο τους καλούς χομπίστες .

Χομπιστες???

Για βιοθεραπείες ΔΕ μιλαει??

Link to comment
Share on other sites

Χομπιστες???

Για βιοθεραπείες ΔΕ μιλαει??

Πρώτα απ'όλα είναι χομπίστας. Τα υπόλοιπα που ασχολείται προέρχονται από το χόμπι του!

Link to comment
Share on other sites

Πήγε κανένας άλλος?

Μέχρι τώρα όσοι φίλοι και συγγενείς μου έκαναν kirlian έχουν μείνει με ανοικτό το στόμα, τους έχει βρει από γυναικολογικά και χαλασμένα δόντια μέχρι ψυχογενείς αιτίες αλεργιών και προβληματικές σχέσεις με άλλα άτομα που πρέπει να λύσουν για να ξεκολήσει η ζωή τους.

Link to comment
Share on other sites

Πήγε κανένας άλλος?

Μέχρι τώρα όσοι φίλοι και συγγενείς μου έκαναν kirlian έχουν μείνει με ανοικτό το στόμα, τους έχει βρει από γυναικολογικά και χαλασμένα δόντια μέχρι ψυχογενείς αιτίες αλεργιών και προβληματικές σχέσεις με άλλα άτομα που πρέπει να λύσουν για να ξεκολήσει η ζωή τους.

Λιγο υπερβολικο μου ακουγεται ολο αυτο... :)

Link to comment
Share on other sites

Λιγο υπερβολικο μου ακουγεται ολο αυτο... :)

Κι όμως... Πρόκειται για επιστήμη και όχι για χειρομαντεία. Ψάξτο λίγο. Αξίζει!

Προσωπικά δεν το έκανα, αλλά θα το κάνω!

Link to comment
Share on other sites

Λιγο υπερβολικο μου ακουγεται ολο αυτο... :)

Είναι επειδή λέω μούφες στον κόσμο για να βγάζω ανήθικα λεφτά από ποσοστά.

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

Είναι επειδή λέω μούφες στον κόσμο για να βγάζω ανήθικα λεφτά από ποσοστά.

Επιτελους αποκαλυφθηκες λαμογιο!!! :D

ΔΕΝ ειπα κατι τετοιο...

Απλα αν ΔΕΝ γινει σε μενα... ΔΕΝ το πιστευω... :D

Κακο ειναι που ειμαι απιστος θωμας?? :)

Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι οτι πολύ εύκολα λέμε "δεν πιστεύω σε αυτά" και καθαρίσαμε ενώ όταν κάποιος λέει "πιστεύω" του ζητάμε εξηγήσεις και αποδείξεις ενω είναι δική μας ευθύνη να ψάξουμε, αν δεν ψάξουμε δεν έχουμε δικαίωμα να απορρίψουμε.

Εγώ δεν έρχομαι να πείσω κανέναν, η έκθεση για κάποιον που ενδιαφέρεται είχε πολλούς ανθρώπους για καλή κουβέντα αλλά και πολλά βιώματα επί τόπου.

Θα συνεχίσω να δίνω τροφή για σκέψη και ψάξιμο και ξέρω οτι αυτοί που είναι να ψάξουν θα ψάξουν, για τους υπόλοιπους έχω να πω οτι θα έλεγα στον εαυτό μου πριν μερικά χρόνια: "καληνύχτα και όνειρα γλυκά" πάντα με αγάπη. :)

Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι οτι πολύ εύκολα λέμε "δεν πιστεύω σε αυτά" και καθαρίσαμε ενώ όταν κάποιος λέει "πιστεύω" του ζητάμε εξηγήσεις και αποδείξεις ενω είναι δική μας ευθύνη να ψάξουμε, αν δεν ψάξουμε δεν έχουμε δικαίωμα να απορρίψουμε.

Εγώ δεν έρχομαι να πείσω κανέναν, η έκθεση για κάποιον που ενδιαφέρεται είχε πολλούς ανθρώπους για καλή κουβέντα αλλά και πολλά βιώματα επί τόπου.

Θα συνεχίσω να δίνω τροφή για σκέψη και ψάξιμο και ξέρω οτι αυτοί που είναι να ψάξουν θα ψάξουν, για τους υπόλοιπους έχω να πω οτι θα έλεγα στον εαυτό μου πριν μερικά χρόνια: "καληνύχτα και όνειρα γλυκά" πάντα με αγάπη. :)

Το πρωι που εχω χρονο θα κανω μια αναζητηση για τον κυριο....

Και για τις βιοθεραπειες του....

Αλλωστε οπως αναφερθηκε καποιοι τον γνωριζουν χρονια.....

Θα μοου τα εξηγησεις απο κοντα γιωργη.... :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.aura.net/index.html

μπορείτε να το έχετε στο σπίτι σας

για να κοιτάζεστε καθημερινά και υπό διαφορετικές συνθήκες

είναι εργαλείο διάγνωσης και όχι θεραπείας σωστά ?

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκα να μην το ποστάρω για λόγους διαφήμισης αλλά δε βαριέσαι, αξίζει νομίζω και μόνο για την πληροφορηση:

http://www.drosostalida.com/articles2.asp?eid=278

Είναι ακριβώς αυτή η κυρία και μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί της για πληροφόρηση ή και εξέταση στα στοιχεία που αναγράφονται στο τέλος της σελίδας, την έχω γνωρίσει προσωπικά και πρόκειται για εξαιρετικό άνθρωπο.

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι όσο ανοιχτόμυαλος νόμιζα... μου φαίνονται απίθανα ρε παιδιά αυτά... :buttrock: δεν λέω ότι είναι, λέω ότι ακόμη δεν μπορώ να τα συλλάβω

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι όσο ανοιχτόμυαλος νόμιζα... μου φαίνονται απίθανα ρε παιδιά αυτά... :blush: δεν λέω ότι είναι, λέω ότι ακόμη δεν μπορώ να τα συλλάβω

Τα πάντα ρει και ουδέν μένει. :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι όσο ανοιχτόμυαλος νόμιζα... μου φαίνονται απίθανα ρε παιδιά αυτά... :buttrock: δεν λέω ότι είναι, λέω ότι ακόμη δεν μπορώ να τα συλλάβω

Πρόσεξε... Υπάρχουν οι έννοιες ανοιχτόμυαλος/κλειστόμυαλος και οι έννοιες ευκολόπιστος/δύσπιστος. Μπορείς να είσαι ανοιχτόμυαλος και δύσπιστος. Αυτό για μένα είναι το ιδανικό. Μπορείς να δεχτείς ή να απορρίψεις τα ερεθίσματα που λαμβάνεις ΕΦΟΣΟΝ όμως δεχτείς την πιθανή ύπαρξή τους, τα μελετήσεις και αποφασίσεις!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για τη φωτογράφηση , όταν ανέφερα στον ένα "θεραπευτή" οτι θα περάσω απο το περίπτερο που σου φωτογραφίζουν την αύρα , μου απάντησε ότι δεν έχει νόημα κάτι τέτοιο διότι η αύρα μου επηρεάζετε από τα ενεργειακά φορτία που είχε η έκθεση και θα έδινε λανθασμένη εικόνα .

Με λίγα λόγια αυτοαναιρούνται οι ίδιοι μεταξύ τους.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για τη φωτογράφηση , όταν ανέφερα στον ένα "θεραπευτή" οτι θα περάσω απο το περίπτερο που σου φωτογραφίζουν την αύρα , μου απάντησε ότι δεν έχει νόημα κάτι τέτοιο διότι η αύρα μου επηρεάζετε από τα ενεργειακά φορτία που είχε η έκθεση και θα έδινε λανθασμένη εικόνα .

Με λίγα λόγια αυτοαναιρούνται οι ίδιοι μεταξύ τους.

Απλά σου λέει πως η φωτογράφιση αφορά το παρόν. Τα βιώματα των τελευταίων λεπτών σου είναι αυτά που καθορίζουν την αύρα σου. Αν μπαίναμε ανάποδα κι όχι από κει που μπήκαμε, και δεν συναντούσαμε όλους αυτούς στη διαδρομή, θα ήταν διαφορετικά.

Τώρα φεύγω από το σπίτι και πάω στο εργαστήριο/θεραπευτήριο της δροσοσταλίδας που ανέφερε ο Γιώργος πιο πάνω. Είμαι πολύ περίεργος να δω την όλη διαδικασία :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα φεύγω από το σπίτι και πάω στο εργαστήριο/θεραπευτήριο της δροσοσταλίδας που ανέφερε ο Γιώργος πιο πάνω. Είμαι πολύ περίεργος να δω την όλη διαδικασία :blush:

:bowdown: να είσαι ήρεμος πριν και ισοροπημένος στο σώμα σου (να μην πεινάς πολύ πχ ή να μην έχεις σκάσει στο φαΐ, ίσως σου είπε και η Μαρία σχετικά)

Όσο για αυτό που λες Σταμάτη ίσα ίσα που αλληλοενισχύεται η ιδέα της ενέργειας, εγώ αφού έκανα τη μέτρηση μιλούσα κανένα μισάωσο με τον κύριο που κατασκεύαζε οργονίτες και μάλιστα έκανα και μια δοκιμή με έναν πολύ ισχυρό που την ενέργεια την αισθάνεσαι κατακέφαλα, είμαι σίγουρος οτι αν έκανα τη μέτρηση μετά από ένα μισάωσω δίπλα σε καμιά εκατοστή οργονίτες τα αποτελέσματα θα ήταν διαφορετικά τουλάχιστον σε κάποια πράγματα. (σημειώστε οτι μετά τη δοκιμή με τον ισχυρό οργονίτη εκτός από την επιτόπου υπέροχη αίσθηση που μου έδωσε, για την επόμενη μια ώρα είχα ένα ηλίθιο χαμόγελο και ένιωθα πως να το πω... πιο άνθρωπος!)

Για αυτό είπα οτι είχε μεγάλη σημασία να πάει κανείς στην έκθεση, για να έχει τα δικά του βιώματα και να κάνει τις δικές του εκτιμήσεις χωρίς την ανάγκη να πιστέψει ή να απορρίψει κάτι τυφλά.

Βέβαια θα υπάρξουν κι άλλες ευκαιρίες για όσους ενδιαφέρονται. :buttrock:

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...