Jump to content

1 νέο απο φάντασμα ενεργό μέλος


soulrider

Recommended Posts

Καλησπέρα φίλοι μου, είμαι μέλος του forum εδώ και αρκετό καιρό. Μέχρι στιγμής διάβαζα καθημερινά τα άρθρα σας τα οποία οφείλω να πω οτι με βοηθήσανε σε πολλά λαθάκια που είχα κάνει με το ενυδρείο μου (ευτυχώς, που δεν θα χρειαστεί να τα αναφέρω καθώς θα έτρωγα ντομάτες). Σήμερα λοιπόν αφού με ευνοούν και οι συνθήκες ( ΝΟ2 =0 και ΝΟ3=0) αποφάσισα να εμφανιστώ και σαν ενεργό μέλος . Μια μεγάλη καλησπέρα λοιπόν σε όλους :ninja: .

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακο μη μασας...εμεις να δεις τι λαθακια εχουμε κανει στην αρχη.

Πρεπει να δεις ενα αλλο θεμα στο πως ηταν και πως εγηναν τα ενυδρεια και αρκει να καταλαβεις!!! :ninja::helpsmilie::lmao:

Καλως ορισες!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακο μη μασας...εμεις να δεις τι λαθακια εχουμε κανει στην αρχη.

Πρεπει να δεις ενα αλλο θεμα στο πως ηταν και πως εγηναν τα ενυδρεια και αρκει να καταλαβεις!!! :helpsmilie::lmao::lmao:

Καλως ορισες!!!

είδα μερικά , αλλά από εκεί έμαθα τα τραγικότερα λάθη μου. :ninja: πλέον έχουν μπει όλα σε μια σειρά .

Link to comment
Share on other sites

έχεις κάνει το καλύτερο ξεκίνημα φίλε μου, συνέχισε να διαβάζεις, να ενημερώνεσαι και εμείς εδώ είμαστε για ό,τι απορίες προκύψουν, αλλά και για νέα, ενδιαφέροντα άρθα ή και την γνώμη σου σε πολλά καθημερινά θέματα που αφορούν όχι μόνο το χόμπι μας! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για το θάρρος που μου δίνεις . :helpsmilie:

και ναι το παραδέχομαι έχω πολλές απορίες, Ναι είμαι από αυτούς που πυροβολάνε τον petshopa με ερωτήσεις και στο τέλος του λένε καλά θα το ψάξω περισσότερο και θα έρθω πάλι. χαχαχαχ :ninja:

Link to comment
Share on other sites

:helpsmilie:

Ναι είμαι από αυτούς που πυροβολάνε τον petshopa με ερωτήσεις και στο τέλος του λένε καλά θα το ψάξω περισσότερο και θα έρθω πάλι. χαχαχαχ :lmao:

και εγώ το κάνω αυτό :lmao::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Κανονισε να κανεις κανενα χρονο για να περασεις και απο το φυσικο χωρο του aquazone για ψαροκαφε και ψαροσυζητηση :ninja:

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για το θάρρος που μου δίνεις . :helpsmilie:

και ναι το παραδέχομαι έχω πολλές απορίες, Ναι είμαι από αυτούς που πυροβολάνε τον petshopa με ερωτήσεις και στο τέλος του λένε καλά θα το ψάξω περισσότερο και θα έρθω πάλι. χαχαχαχ :ninja:

και εγώ το ίδιο κάνω! :lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Κανονισε να κανεις κανενα χρονο για να περασεις και απο το φυσικο χωρο του aquazone για ψαροκαφε και ψαροσυζητηση :helpsmilie:

είναι μέσα στα άμεσα σχέδια μου, και αν δεν κάνω λάθος κάθε τετάρτη είπαμε ε?

και θα το επισπεύσω καθώς έχει και ΜΠΥΡΕΕΕΣΣΣΣ :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο Aquazone. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

είναι μέσα στα άμεσα σχέδια μου, και αν δεν κάνω λάθος κάθε τετάρτη είπαμε ε?

και θα το επισπεύσω καθώς έχει και ΜΠΥΡΕΕΕΣΣΣΣ :ninja:

Πολλές !!!! :helpsmilie::lmao::lmao:

:lmao:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και ενεργά πλέον στο ΑΖ!

Σε περιμένουμε να σε γνωρίσουμε και από κοντά στο στέκι μας!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...