Jump to content

Ομαδα Baned


Recommended Posts

1)...παντως αν ριξε τε μια ματια στο εν λογω site φαινεται ξεκαθαρα ποιος ειναι απο πισω ....δεν εχει αλλαξει ουτε καν το νικ του

2)..γενικα το aquazone ειναι πολυ καλο site ..τον μονο που δεν κανει ειναι να χαριζει ενυδρειααααα για να μας φερει κοντα στο χομπυ! :):D:thumbup::thumbup:

1)ε και?παλι δεν καταλαβαινω πιο ειναι το προβλημα... ;) δεν νομιζω πουθενα μεσα στο φορουμ του να δυσφημει το ΑΖ...

2)δεν ειπε κανεις το αντιθετο... :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω νόημα να το αναλύσουμε το θέμα παραπάνω ο κάθε ένας την δουλειά του με της μεθόδους που κρίνει αυτός σωστή.

Αν τώρα πράττει σωστά ή λάθος ή αν είναι ηθικό ή ανήθικο ας το αφήσουμε να το κρίνει ο κάθε ένας για τον εαυτό του και η ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω νόημα να το αναλύσουμε το θέμα παραπάνω ο κάθε ένας την δουλειά του με της μεθόδους που κρίνει αυτός σωστή.

Αν τώρα πράττει σωστά ή λάθος ή αν είναι ηθικό ή ανήθικο ας το αφήσουμε να το κρίνει ο κάθε ένας για τον εαυτό του και η ιστορία.

συμφωνω

1)ε και?παλι δεν καταλαβαινω πιο ειναι το προβλημα... :) δεν νομιζω πουθενα μεσα στο φορουμ του να δυσφημει το ΑΖ...

2)δεν ειπε κανεις το αντιθετο... :(

...εισαι και εσυ στο προτζεκτ?

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου εστειλαν ενα παρομοιο pm... Πριν απο λιγο το ειδα αλλα το διεγραψα κατευθειαν......

Link to comment
Share on other sites

karyda δωσε κανα βιντεο ακομα δεν εφτασαν τα προηγουμενα σε ολους :(:):D

Link to comment
Share on other sites

...εισαι και εσυ στο προτζεκτ?

ποιο project? :) εγω ναι ειμαι απλο μελος... :(

Link to comment
Share on other sites

παιδια ας μην συνεχιστει αλλο... δεν υπαρχει νοημα... απλα καποιοι εκαναν ενα νεο site(δεν μπηκα για να το δω) και θελουν να φερουν ατομα για να γινουν μελη... σιγα!! Και εμενα που μου εστειλαν το pm το διεγραψα......!! :(

Link to comment
Share on other sites

Οι συντονιστές και η ιδιοκτησία του ΑΖ έχουν εκφράσει με σαφήνεια τη θέση τους για το θέμα.

Δεν μπήκε ποτέ θέμα δυσφήμισης ή υπονόμευσης, το ΑΖ δεν έχει να φοβηθεί τίποτα από όλα αυτά.

Μπήκε ένα ερώτημα αποστολής προσωπικών μηνυμάτων με σκοπό το ψάρεμα μελών και αυτό το θέμα απαντήθηκε και εξαντλήθηκε.

Το θέμα κλειδώνεται μια και η σποραδική συζήτηση από δω και πέρα δεν προσφέρει τίποτα ουσιαστικό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...