Jump to content

Αναγνώρηση μικρών αφρικάνων


freedom

Recommended Posts

Αν θες μια γνώμη, καμία σχέση με afra. Είχα κιόλας και με τις φώτο δε βλέπω καμία ομοιότητα! Παρατήρησε το κεφάλι του πόσο διαφέρει..το σχήμα!

Μιλάω για την 4 και την 5 φωτογραφία. Είναι 2.5 πόντους ακόμα μικρό.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο τα είχα αγοράσει από το pet shop. Πίστεψέ με αν δεις το κεφάλι τους διαφέρει. Μου φαίνεται πως τα δικά σου δεν έχουν τόσο "στρογγυλεμένο" κεφάλι.. Θα σου πουν και τα παιδιά πάντως γιατί σίγουρα τα δικά μου μάτια είναι άπειρα.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά έχω μπερδευτεί. Ο "έμπειρος" όπως φάνηκε πωλητής στο pet shop είπε ότι δεν αλλάζουν χρώμα όταν μεγαλώνουν και από φωτογραφίες που βλέπω στο internet διαπιστώνω ακριβώς το αντίθετο. Επίσης και στο σχήμα των μικρών βλέπω αρκετές διαφορές από τα ενήλικα... αλλά λες ότι και εσύ μικρά τα είχες πάρει :S

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου τελικά υπάρχει δυνατότητα να τα επιστρέψεις; πάρε τροφές π.χ. Υπάρχουν τόσα άτομα εδω με αναπαραγωγές όπου σίγουρα θα βρεις κάτι ενδιαφέρον για σένα και να μην έχεις και την αποροία του τι έχεις στο ενυδρείο σου...

Link to comment
Share on other sites

Στην Πάτρα δυστιχώς δεν μπορώ να βρώ άτομα με αναπαραγωγές για να πάρω απο ενυδρειόφυλλο. Πρέπει να ανέβω Αθήνα.

Από την άλλη έχω και την περιέργεια τι στο καλό μου έδωσαν τελικά :S

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...