Jump to content

θελω προτασεις !!!


giorginakos

Recommended Posts

εχω 2 20λ ενυδρεια που κατοικουν 2 πανεμορφοι μονομαχοι.η διακοσμηση τους δεν μ αρεσει και τοσο και δεν ξερω πως να τους το κανω να φαινεται ποιο ομορφο . για προτεινεται ιδεες μιας και εχω ξεμεινει :):)

Link to comment
Share on other sites

Θα βοηθούσε αν έβγαζες φωτογραφίες για να δούμε την υπάρχουσα διακόσμηση και να σου δώσουμε ύστερα προτάσεις.

:)

Link to comment
Share on other sites

να τες

στο πρωτο ενυδρειάκι θα άλλαζα το χαλίκι, με ένα σκούρο μονόχρωμο και πιο λεπτό. αλλά είναι μεγάλη φασαρία, το ξέρω....

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι ολες οι αποψεις ειναι δεκτες και μπορει να γινουν :) ναι οντως το χαλικακι θα το αλλαζα η με μαυρη η σκουρα αμμος αν υπαρχει η θα εβαζα καμια χρωματιστη καλη ιδεα η μπα? :)

Έγινε επεξεργασία - giorginakos
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι φιλε!! στην τελευταια φωτο βαλε το θερμομετρο που φαινεται πιο πλαι και εισαι μια χαρα! αμα βαλεις αμμο βαλε σκουρα, αλλα και ετσι μαρεσει γιατι εχεις καλο φυτεμα!

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που θα πρότεινα, θα ήταν να μειώσεις λίγο την ποσότητα του κερατόφυλλου.

Φαίνεται να τα "πνίγει".

Κατά τα άλλα μιά χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με το να βγάλεις λίγο κερατόφυλλο και στο πρώτο να βάλεις ένα μικρό μακρόστενο ξυλο και να δέσεις τις ανούμπιες πάνω (νομίζω ότι είδα δύο αν δεν κάνω λάθος). Το δεύτερο μου φαίνεται πολύ όμορφο όπως είναι κι αν αφαιρέσεις λίγο κερατόφυλλο θα είναι τέλειο! :)

Να τους χαίρεσαι! :)

Link to comment
Share on other sites

ναι 2 ανουμπιες εχω (με μπετονια να τις δεσω πανω στο ξυλο?)ευχαριστω :)

και με πετονια κ με κλωστη μπορεις....αρκει να μην τις σφιξεις πολυ και τις τραυματησεις... :)

Link to comment
Share on other sites

και με πετονια κ με κλωστη μπορεις....αρκει να μην τις σφιξεις πολυ και τις τραυματησεις... :)

:) Αυτό ακριβώς! Εγώ θα πρότεινα πετονιά βέβαια, γιατί είναι διαφανής και δεν φαίνεται καθόλου, αλλά ταυτόχρονα είναι και πιο ανθεκτική, ενώ η κλωστή μπορεί να φθαρεί με τον καιρό μέσα στο νερό.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...