Jump to content

Όλες οι κατηγορίες ενυδρείων και όχι μόνο...


viciouscircle

Recommended Posts

Aπο εκει και περα αλλος ενας γνωστος εκτροφεας ειναι ο Shahar Danziger με εδρα το Israel .

Δυστυχος Η το mail μου H το mail του εχει καποιο προβλημα και δεν μπορεσα να ερθω σε επικοινωνια μαζι του για να παρω αδεια Δημοσιευσης των φωτογραφιων του και να επερνα περαιτερω πληροφοριες για τα ψαρια του .

Ετσι σας δινω απλα το λινκ για να δειτε τα ψαρια του ....

http://www.danziger-discus.com/Home_E.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ τους έμπειρους που συνεχίζουν το χρήσιμο έργο τους... έτσι, όλα για το χόμπυ! :lmao:

Geosid σε ευχαριστούμε για τη σημαντική προσφορά σου! Θα αξιοποιηθεί! :)

Επειδη δυστυχως δεν βλεπω καποιο περαιτερω ενδιαφερον απο εσενα που ξεκινησες το θεμα και γνωριζοντας το λογο που δεν θες να συνεχισεις να γραφεις θα παρακαλουσα καποιον συντονιστη να μεταφερει ολα τα ποστ μου απο αυτο το θεμα σε νεο θεμα με τιτλο χρωματικες ποικιλιες δισκων , ισως καποια στιγμη να μπορεσει να γινει μια ολοκληρομενη δουλεια στο μελλον .

Ευχαριστω.

Υ.Γ : ειναι κριμα για προσωπικες διαφωνιες να μην ολοκληρωνετε καποιο κειμενο που ισως στο μελλον βοηθησει καποιον χομπιστα .

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα πολυ κριμα,αλλα αυτο που μου κανει εντυπωσει ειναι,εκτος απο εσενα ,κανενας αλλος δισκας δεν ειπε την γνωμη του ,και την γνωσητου.Αν ολοκληρονοταν θα ηταν σημαντικο κεφαλαιο,για ολες της κατηγοριες.Ενα μεγαλο ΚΡΙΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Ooooooooooxι,αρκει να συνεχισει :)

Για ζωντανέψτε λίγο και τις υπόλοιπες κατηγορίες του project που είναι νεκρές, δεν με βαρεθήκατε να γράφω μόνο εγώ και ο Geosid? :D

Άντε! συνεχίστε να ποστάρετε τρελά και εγώ παρακολουθώ don't worry. :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Για ζωντανέψτε λίγο και τις υπόλοιπες κατηγορίες του project που είναι νεκρές, δεν με βαρεθήκατε να γράφω μόνο εγώ και ο Geosid? :lmao:

Άντε! συνεχίστε να ποστάρετε τρελά και εγώ παρακολουθώ don't worry. :)

Εγω ειμαι μαθητουδι,εσεις γραψτε και εγω να μαθαινω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι μαθητουδι,εσεις γραψτε και εγω να μαθαινω.

Έτσι την πατήσαμε και πρίν... πάρ' το αλλιώς. :)

Ο αρχάριος βλέπει πράγματα στο στήσιμο τέτοιων εργασιών σαν αυτή που ο "έμπειρος" δεν μπορεί, έτσι λέγοντας τη γνώμη του αποφεύγεται ένα από τα βασικότερα λάθη.

Το κυριότερο σφάλμα του "έμπειρου" είναι οτι παίρνει για δεδομένο κάτι που για τον αρχάριο είναι απλά άγνωστο και εκεί σταματάει η συννενόηση και ο "έμπειρος" δεν κάνει καλά τη δουλειά του, απλά δείχνεται και καταλήγει να βγει μια εργασία που σκαλώνει τον αρχάριο και δεν προσφέρει κάτι σημαντικό στους έμπειρους άρα όχι και τόσο χρήσιμη.

Οπότε θα έλεγα οτι η γνώμη των αρχαρίων για το στήσιμο του project είναι μάλλον απαραίτητη, έστω και με μορφή απλών αποριών.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι την πατήσαμε και πρίν... πάρ' το αλλιώς. :)

Ο αρχάριος βλέπει πράγματα στο στήσιμο τέτοιων εργασιών σαν αυτή που ο "έμπειρος" δεν μπορεί, έτσι λέγοντας τη γνώμη του αποφεύγεται ένα από τα βασικότερα λάθη.

Το κυριότερο σφάλμα του "έμπειρου" είναι οτι παίρνει για δεδομένο κάτι που για τον αρχάριο είναι απλά άγνωστο και εκεί σταματάει η συννενόηση και ο "έμπειρος" δεν κάνει καλά τη δουλειά του, απλά δείχνεται και καταλήγει να βγει μια εργασία που σκαλώνει τον αρχάριο και δεν προσφέρει κάτι σημαντικό στους έμπειρους άρα όχι και τόσο χρήσιμη.

Οπότε θα έλεγα οτι η γνώμη των αρχαρίων για το στήσιμο του project είναι μάλλον απαραίτητη, έστω και με μορφή απλών αποριών.

Αν ημουν δισκας θα τολμουσα να πω τα λιγα που εχω μαθει.Αλλα στην Αφρικη υπαρχουν καρχαριες,που να τολμησω,θα με φανε λαχανο :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...