Jump to content

Το άδοξο τέλος του ενυδρείου μου


Recommended Posts

Ωραία, άρα αυτοί που θα το κολλήσουν πρέπει να έχουν το καπάκι να δουν πως θα βγει η κατασκευή, πιθανές κόντρες κλπ. :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μου εχει μεινει το φωτιστικό και τα flaps αλλα δεν νομίζω να κάνουν για καπάκι :buttrock: γιατι εφάρμοζαν σε μια βάση στο πάνω ακρο του ενυδρείου

Link to comment
Share on other sites

Μου εχει μεινει το φωτιστικό και τα flaps αλλα δεν νομίζω να κάνουν για καπάκι :buttrock: γιατι εφάρμοζαν σε μια βάση στο πάνω ακρο του ενυδρείου

Μη σε ανησυχει αυτο Παυλο.. λίνεται.

Απλα εγω θα ρωτησω... εχουμε ή μπορουμε να βρουμε μεγαλυτερο καπακι??

Γιατι αφου η εδρα ειναι 128cm.... ας την εκμεταλευτουμε ολοκληρη!!

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε διαθέτω ένα ενυδρείο καινούργιο 128Χ40Χ45 ύψος χωρίς φωτιστικό με μπλε πλάτη καινούργιο .

Όποιοι έρθετε στη συνάντηση θα μπορέσετε να το δείτε για να αποφασίσετε αν σας κάνει .

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε διαθέτω ένα ενυδρείο καινούργιο 128Χ40Χ45 ύψος χωρίς φωτιστικό με μπλε πλάτη καινούργιο .

Όποιοι έρθετε στη συνάντηση θα μπορέσετε να το δείτε για να αποφασίσετε αν σας κάνει .

Θα έρθω την Τετάρτη να το δούμε :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, άρα αυτοί που θα το κολλήσουν πρέπει να έχουν το καπάκι να δουν πως θα βγει η κατασκευή, πιθανές κόντρες κλπ. :blink:

αυτοι που θα το κολλησουν????δεν θα συμμετεχεις? :blink:

Αν θέλετε διαθέτω ένα ενυδρείο καινούργιο 128Χ40Χ45 ύψος χωρίς φωτιστικό με μπλε πλάτη καινούργιο .

Όποιοι έρθετε στη συνάντηση θα μπορέσετε να το δείτε για να αποφασίσετε αν σας κάνει .

:buttrock::buttrock::buttrock::buttrock:

Σταματη,εισαι απιστευτος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Που εχει μεινει το θεμα ;;; πως παει ;;; κανα νεο !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Η ομάδα του Aquazone συνεχίζει να ασχολείται με το θέμα αυτό. Απλά επειδή βρίσκεται σε έναν ευαίσθητο χώρο, σε Δημοτικό σχολείο, δεν πρέπει να γίνουν βεβιασμένες κινήσεις και κυρίως πρέπει να γίνουν κινήσεις κάτω από ορισμένες διαδικασίες που συνήθως είναι χρονοβόρες.

Αλλα είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε πως όλα προχωράνε σωστά.

Έτσι λοιπόν ανεβάσαμε τη λίστα με το τι θα χρειαστούμε....

Περιμένουμε τη συμμετοχή σας....

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=468180

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τα πραγματα εφτασαν !!! :rasp: ενα μεγαλο μπραβο στο watar-inn και σε οσους ασχοληθηκαν με το θεμα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα εδώ κλείνει.

Σύντομα θα έχετε αναλυτικό ρεπορτάζ.

Η συνέχεια ΕΔΩ

Έγινε επεξεργασία - dimitrig
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...