Jump to content

Ballast-ακροφυσια-starter..


plaYgirl

Recommended Posts

βρηκες ακρη? ολα οκ?

Link to comment
Share on other sites

Μου το ενωσαν..αλλα δεν εκανα δοκιμη...γιατι τρεχω πολυ αυτες τις μερες :thumbup:

μολις μπορεσω θα το βγαλω φωτο.... :) μαλλον ειναι οπως το λεγατε :D ...αλλα σιγουρα δεν ειναι οπως ηταν στο καπακι...γιατι μου βγαλε κατι :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μου το ενωσαν..αλλα δεν εκανα δοκιμη...γιατι τρεχω πολυ αυτες τις μερες :thumbup:

μολις μπορεσω θα το βγαλω φωτο.... :) μαλλον ειναι οπως το λεγατε :D ...αλλα σιγουρα δεν ειναι οπως ηταν στο καπακι...γιατι μου βγαλε κατι :P

ειναι καπως ετσι... http://www.aquazone.gr/forums/index.php?ac...st&id=11144

αλλα και παλι....με εχετε τρομαξει και φοβουουμε να το δοκιμασωωω... :thumbup:

αμα το βαλω σε ξυλινο τραπεζι...το βαλω στη πριζα και μετα πατησω τον διακοπτη..τι κινδυνο εχω..???? :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι είναι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι είναι εντάξει.

αν δν ειναι...θα το καταλαβουμε.... :D:thumbup::)

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ειναι καπως ετσι... http://www.aquazone.gr/forums/index.php?ac...st&id=11144

αλλα και παλι....με εχετε τρομαξει και φοβουουμε να το δοκιμασωωω... :buttrock:

αμα το βαλω σε ξυλινο τραπεζι...το βαλω στη πριζα και μετα πατησω τον διακοπτη..τι κινδυνο εχω..???? :buttrock:

οχι ετσι βρε !!!! παλι το ιδιο λαθος εκανες! λοιπον ξανα.. η φάση παει απο την πριζα στον μετασχηματιστη.... μετα βγενει απο τον μετασχηματιστη και παει στην λαμπα ..... κανει τον κυκλο με το σταρτερ και στο τελος το τελευτεο καλωδιο παει κατευθειαν στον ουδετερο της πριζας... οχι ξανα στον μετασχηματιστη οπως το εχεις... καταλαβες τωρα? ξανακοιτα το σχεδιο που σου εκανα!

Link to comment
Share on other sites

λαθος τωρα το ειδα καλητερα.... μια χαρα ειναι !!!!! βαλτο στην πριζα! ( δεν το προσεξα καλα :buttrock: )

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...