Jump to content

Βρώμα?


ninaki

Recommended Posts

Η ninaki έχει δικαίωμα να βρει το θέμα της ανοιχτό όταν συνδεθεί για να απαντήσει αν κι εφόσον το θέλει.

Στο εν τω μεταξύ δεν θα επιτρέψω προσβολές και ειρωνικά σχόλια από κανέναν προς κανέναν. Ήδη ο φίλος darko εκτέθηκε... Μη συνεχίζετε να γράφετε απαντήσεις που δεν προσφέρουν κάτι.

Είτε θα γράψει η ninaki για να συζητήσουμε το θέμα της, είτε το τόπικ θα χαθεί από μόνο του.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Η ninaki έχει δικαίωμα να βρει το θέμα της ανοιχτό όταν συνδεθεί για να απαντήσει αν κι εφόσον το θέλει.

Στο εν τω μεταξύ δεν θα επιτρέψω προσβολές και ειρωνικά σχόλια από κανέναν προς κανέναν. Ήδη ο φίλος darko εκτέθηκε... Μη συνεχίζετε να γράφετε απαντήσεις που δεν προσφέρουν κάτι.

Είτε θα γράψει η ninaki για να συζητήσουμε το θέμα της, είτε το τόπικ θα χαθεί από μόνο του.

Ευχαριστώ.

Θα μου επιτρέψεις να μήν συμφωνήσω...όσο μένει ανοιχτό το θέμα μπαίνει ο καθένας και γράφει το κοντό και το μακρύ του χωρίς κάτι το ουσιαστικό...ίσως και αυτό να ήθελε να προκαλέσει ο χρήστης ninaki όπου δέν ξέρω κάν άν είναι γυναίκα ή οτιδοίποτε άλλο...άν λοιπόν θέλει να απαντήσει ας ανοίξει ένα καινούργιο post,όσο μένει ανοιχτό όλο και κάποιος θα μπαίνει να ρίχνει την μπιχτή του...γνώμη μου πάντα.

Έγινε επεξεργασία - costas21
Link to comment
Share on other sites

Θα μου επιτρέψεις να μήν συμφωνήσω...όσο μένει ανοιχτό το θέμα μπαίνει ο καθένας και γράφει το κοντό και το μακρύ του χωρίς κάτι το ουσιαστικό...ίσως και αυτό να ήθελε να προκαλέσει ο χρήστης ninaki όπου δέν ξέρω κάν άν είναι γυναίκα ή οτιδοίποτε άλλο...άν λοιπόν θέλει να απαντήσει ας ανοίξει ένα καινούργιο post,όσο μένει ανοιχτό όλο και κάποιος θα μπαίνει να ρίχνει την μπιχτή του...γνώμη μου πάντα.

Δεν έχεις άδικο, αλλά θεωρείς ότι έχω/έχουμε να φοβηθούμε κάτι? Ας γράψει ο καθένας ότι θέλει κι ας βρεθεί ενωπίω των πράξεών του :)

Link to comment
Share on other sites

μην κανεται σαν μωρα τωρα......χαλαροστε.....μπωρει να εχει αυτην την γνομη για τα ψαρακια....μπωρει να νομιζει οτι η γη ειναι τετραγονη......μπωρει να νομιζει πολλα!!!

εγω πιστευω οτι ειμαστε εδω για να βοηθησουμε τον κοσμο για αυτο το χομπη!!!

η γνωμη μ ειναι οτι πρεπει να της πουμε αυτο που θελει να μαθει....και μετα ποιο ειναι το σοστο!!!

φιληκα μιμικοσ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είμαι ‘’δημοκράτης’’ και επειδή τέτοιες συζήτησης δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα στο χόμπι το θέμα κλειδώνει. Το ΑΖ δεν υποστηρίζει την άποψη ότι τα ψάρια είναι αναλώσιμα με το απαξιοτικό τρόπο που σερβιρίστηκε.

Το ΑΖ είναι φόρουμ για ψάρια και θέλει το καλλίτερο για τα ψάρια. Φιλοσοφικά θέματα περί ζωής των ψαριών και αν είναι ή όχι αναλώσιμα τρέξε σε ένα φιλοσοφικό ή φιλοζωικό φόρουμ, για τσακωμούς τρέξτε στο αντίστοιχο φόρουμ.

Εμείς (το επαναλαμβάνω) είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε τους νέους που θέλουν να βοηθηθούν και να μάθουν. Αν όμως κάποιος επιμένει στις διεστραμμένες για εμάς φιλοσοφίες του τότε δεν έχει νόημα η περεταίρω συζήτηση και χάνει τον ενυδρειακο της χαρακτήρα και βγαίνει εκτός θέματος και ότι βγει εκτός θέματος βάση του κανονισμού κλειδώνεται.

Έγινε επεξεργασία - Χρήστος
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...