Jump to content

Δίλλημα : Καινούριο Anubias ή 4ετιας Juel Rio. 150cm


Recommended Posts

και καθε φορα που θα αλλαζεις το landscape θα ειναι σαν να εχεις καινουργιο ενυδρειο........

Ειδικά σε θαλασσινό το landscape δεν το πειράζουμε όποτε το βαριόμαστε... το στήνουμε ώστε να εξυπηρετεί τις ανάγκες των οργανισμών, της κυκλοφορίας και της αισθητικής μας .. και μετά το ξεχνάμε !!!

Η ζημιές που προκαλούνται από όλο το ανακάτεμα της ανακατασκευής είναι επικίνδυνες για τους οργανισμούς.

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Η προσωπικη μου γνωμη μιας και ειχα juwel trigon 350 και εχω anubia 180 ...

Η τιμη αγορας ειναι υπερ της anubia με μεγαλη διαφορα

Οσο για τις γραντζουνιες ειναι καλυτερα τα τζαμια της juwel

Στην ποιοτητα κατασκευης της γυαλας ειναι ελαχιστα καλυτερη η anubia

Οσο για την ποιοτητα μελαμινης (ηταν η δουλεια μου) .....ολες οι μελαμινες φουσκωνουν οταν φανε νερο.

Τα φωτιστικα ειναι ακριβως τα ιδια ποιοτικα (μηπως ειναι ενας ο κατασκευαστης? )

+1 στο μαγαζι που φερνει τα anubia γιατι αναλαμβανει δωρεαν να ανοιξει τρυπα για υπερχειληση.

+1 στο καινουργιο ενυδρειο (ποτέ δεν θα μαθεις τι ειχε κανει ο προηγουμενος στο ενυδρειο)

Οποτε θες περνα να δεις πως το εχω φτιαξει

Link to comment
Share on other sites

Η προσωπικη μου γνωμη μιας και ειχα juwel trigon 350 και εχω anubia 180 ...

Η τιμη αγορας ειναι υπερ της anubia με μεγαλη διαφορα

Οσο για τις γραντζουνιες ειναι καλυτερα τα τζαμια της juwel

Στην ποιοτητα κατασκευης της γυαλας ειναι ελαχιστα καλυτερη η anubia

Οσο για την ποιοτητα μελαμινης (ηταν η δουλεια μου) .....ολες οι μελαμινες φουσκωνουν οταν φανε νερο.

Τα φωτιστικα ειναι ακριβως τα ιδια ποιοτικα (μηπως ειναι ενας ο κατασκευαστης? )

+1 στο μαγαζι που φερνει τα anubia γιατι αναλαμβανει δωρεαν να ανοιξει τρυπα για υπερχειληση.

+1 στο καινουργιο ενυδρειο (ποτέ δεν θα μαθεις τι ειχε κανει ο προηγουμενος στο ενυδρειο)

Οποτε θες περνα να δεις πως το εχω φτιαξει

Αυτό δεν το ήξερα!Αν είναι έτσι μπράβο τους.Μιλάς για την αλυσίδα που τα φέρνει ή για κάποιο LFS?

Link to comment
Share on other sites

Για την αλυσιδα που τα φερνει.

Σου κανουν τρυπα οπου θες αλλα θα κανεις υπομονη (το τρυπαει εξωτερικος συνεργατης τους)

Γι

Αυτό δεν το ήξερα!Αν είναι έτσι μπράβο τους.Μιλάς για την αλυσίδα που τα φέρνει ή για κάποιο LFS?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...