Jump to content

Μanueli


Master1313

Recommended Posts

και εγω με την πλάτη το βλέπω πολύ σκούρο θα κοιτάξω για καμιά αφίσα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πιστεύω πως τώρα έχει ολοκληρωθει το ενυδρείο

τι λέτε?

post-11555-0-65414200-1321579296_thumb.jpg

post-11555-0-93680100-1321579319_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

πιο ωραιο εδειξε τωρα.

αν βαλεις μερικα φυτα ακομα ή δημιουργησεις με την εξοδο του φιλτρου καλυτερη αναταραξη, η αεραντλια δεν θα χρειαζεται σιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

δεν έχω υπόστρωμα και τα φυτά δεν αντέχουν και αυτά που έχω τα διατηρώ με παστίλιες,

το καλό είναι πως δεν κρύβεται πλέον καθόλου και κολυμπάει κανονικα με τα φώτα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

αστερι το ψαρι! φαινεται οτι μεγαλωσε πολυ, μπορεις να υπολογισεις περιπου ποσα cm ειναι?

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθήσω να τον μετρήσω απο το τζάμι,υπολογίζω πως έχει πάρει 8-10 πόντους απο τότε που μου το έδωσες

Link to comment
Share on other sites

ναι εχει συγκατοικο ενα rhom

Ναι,το θυμηθηκα βλεποντας προ ολιγου και το αλλο θεμα σου.Οπως σου εγραψε ο Αντωνης,μηπως στριμοχνωνται λιγο πλεον;

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

To Manueli δεν πάει καλά έχει να φάει 20 ημερές πριν τέσσερις μέρες τον βρήκα το πρωί ανάποδα να χαροπαλεύει έβαλα αμέσως βιταμίνες στο νερό και έδειξε μια βελτίωση καθώς άρχισε πάλι να κολυμπάει, οι τιμές του νερού είναι άριστες εξωτερικά δεν έχει καμία ένδειξη ασθένειας....

Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι πως χτύπησε με δύναμη στ τζάμι του ενυδρείου και έπαθε κάποια εσωτερική βλάβη....

Τρείς μέρες τώρα τον έχω με συνδιαστική θεραπέια melafix&pimafix αλλά δεν δείχνει καμια βελτίωση και δεν έχει φάει τπτ παρότι του έχω βάλει εδώ και δέκα μέρες ζωντανή τροφή.

Το ψάρι δείχνει ανήσυχο κάνει συνέχεια κύκλους και έχει μεγάλη αστάθεια πολλές φορές πέφτει με το κεφάλι στα χαλίκια και μένει για μερικά δευτερόλεπτα έτσι

Μετά και απο συζήτηση και με τον φίλο Αντώνη δεν βρίσκουμε δυστηχώς κάποια απάντηση στην κατάσταση του.....

Επίσης ό συγκάτοικος του (rhom) είναι υγιέστατος...

Link to comment
Share on other sites

Tίποτα κανένα σημαδι ασθένειας το έντονο πρόβλημα είναι η αστάθεια που έχει οταν είναι ακίνητο δεν μπορεί να κρατηθεί και πέφτει απο την μια πλευρά

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθήσω να ανεβάσω βιντεο αν και δεν θυμαμαι τον κωδικο στο youtube

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...