Jump to content

Συνάντηση Απριλίου


dimitrig

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

ο Διαχειριστής και η Συντονιστική ομάδα του Aquazone αποφασίσαμε να αλλάξει ο χώρος των καθιερωμένων μηνιαίων συναντήσεων για την Αθήνα.

Πλέον θα πραγματοποιούνται στο Aquazone meeting point, όπου ήδη γίνονται οι εβδομαδιαίες συναντήσεις μας.

Οι λόγοι που οδήγησαν σε αυτή την απόφαση είναι δυο. Αρχικά, σε μια δύσκολη για όλους μας οικονομική συγκυρία, δεν θα θέλαμε οι συναντήσεις μας να αποτελούν βάρος και να αποτρέπει το οικονομικό κάποιους φίλους απ΄το να παρευρίσκονται. Επίσης, έχοντας πλέον τον δικό μας χώρο τι καλύτερο απ΄το να συναντιόμαστε εκεί ανάμεσα σε ενυδρεία σ'ενα κλίμα πιο ζεστό και πιο οικογενειακό, όπως μας έχει δείξει η εμπειρία από τις εβδομαδιαίες συναντήσεις μας.

Σας περιμένουμε λοιπόν όλους, αρχίζοντας από αυτό το Σάββατο 9 Απριλίου από τις 17:00 και μετά, να ανταλλάξουμε απόψεις, ιδέες και να γνωριστούμε.

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε εδώ.

Με εκτίμηση,

Η ομάδα του Aquazone.

Link to comment
Share on other sites

Παρών! :P

Link to comment
Share on other sites

Κατα τη διάρκεια της συνάντησης θα γίνει επίδειξη στο πως φτιάχνουμε και συντηρούμε μια καλλιέργεια Grindal.Όσοι ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν,αλλά και να βοηθήσουν είναι ευπρόσδεκτοι!Είναι μια καλή ευκαιρία να ξεκινήσουμε διάφορες παρουσιάσεις και κατασκευές, που αφορούν όλους μας,στο δικό μας χώρο.

Έγινε επεξεργασία - FotisGt
Link to comment
Share on other sites

Άντε λοιπόν όλοι με τα ταπεράκια και το χωματάκι τους να παίρνουν σειρά :rasp::helpsmilie::helpsmilie:

Καλή κίνηση για μια πανεύκολη,θρεπτική και οικονομική τροφή για τα ψάρια μας. Λίγο γκρινιάζουν οι γυναίκες μας αλλά τι να κάνουμε :P

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρή,εμείς ότι φτιάχνουν πρέπει να το φάμε... Αυτά που φτιάχνουμε εμείς δεν προορίζονται γι' αυτές,οπότε είναι πολύ πιο αθώα! :P

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως θα φέρω ταπεράκια για να τα ετοιμάσουμε και να υπάρχουν στο χώρο για όποιον θέλει να πάρει .

Link to comment
Share on other sites

Θα σας παρακαλέσω για κάτι... Μην αφήσετε τον Φώτη να βρεθεί κοντά σε υγρά στοιχεία! Είναι επικίνδυνος. Σήμερα τον είδα να τρώει ξύλο από τη γυναίκα του επειδή τα έκανε (τρις) μαντάρα :P

Link to comment
Share on other sites

Θα σας παρακαλέσω για κάτι... Μην αφήσετε τον Φώτη να βρεθεί κοντά σε υγρά στοιχεία! Είναι επικίνδυνος. Σήμερα τον είδα να τρώει ξύλο από τη γυναίκα του επειδή τα έκανε (τρις) μαντάρα :P

Δεν σε πιστεύω....ο άνθρωπος είναι Μ Α Σ Τ Ο Ρ Α Σ ! ! ! :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Ε βέβαια...Αφού ήρθε(ς) ο γκαντέμης τι ήθελες να γίνει; :helpsmilie:

Μπορώ να πω όμως οτι έκανα αλλαγή νερού με απόλυτη επιτυχία! :P

(Καλά που ξέπιασε η αντλία... :rasp: )

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται θα προσπαθήσω να φέρω και καλλιέργεια microworms άμα συναντηθώ με τον φίλο μου τον syphon :P

Link to comment
Share on other sites

Το "θα προσπαθήσω" δε μου λέει κάτι!Έχεις 40 ώρες περιθώριο...! :P

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε πιστεύω....ο άνθρωπος είναι Μ Α Σ Τ Ο Ρ Α Σ ! ! ! :thumbup:

Θα σου έλεγα τι είναι, αλλά δεν το επιτρέπει το επίπεδο, η μόρφωση, το οικογενειακό μου δέντρο, ο σκύλος μου και η μονομαχίνα μου να το πω :ninja:

Τώρα που το θυμήθηκα, τετράκις τα έκανε μαντάρα! Τρεις με το χυμό του και μία με το θαλασσινό :P

Link to comment
Share on other sites

Τρεις λαλουν και 2 χωρευουν λεω!!! :thumbup:

Θε φερω και μικροφωνο να κανουμε και κανεν καραόκε!! :P

Link to comment
Share on other sites

Θα γεμίσουμε σκουλίκια το Σάββατο μου φαίνεται :thumbup:

Τα grindal είναι μια πολύ καλή και φτηνή τροφή που την λατρεύουν τα ψάρια, αξίζει να έρθετε να δείτε πώς γίνεται :P

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση!

Όσοι ερθετε στην συνάντηση του Σαββάτου είστε πολύ τυχεροί!

Την ίδια μέρα ανακοίνωσαν παρτυ και οι Frontozes :thumbup:

:P:ninja::D

Εγω ενα εχω να πω το μαστορα τον κανει ο ΒΟΗΘΟΣ.........

Ποιος βοηθός???Αυτός που ξεχνάει την σκάλα????? :P:P:blush:

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι σιγουρα και εγω εκει. :thumbup::P

Αν καποιος ειχε να μου φερει λιγο pogostemon helferiθα ειμουν υποχρεως. :ninja::D

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος ειχε να μου φερει λιγο pogostemon helferiθα ειμουν υποχρεως. :thumbup::P

άμα περισσέψει θέλω και εγώ :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο ξεκινάμε :thumbup:

:P:ninja:

Link to comment
Share on other sites

θα είναι και θαλασσινοι? η μόνο αφρική?

Link to comment
Share on other sites

φυσικα θα ειμαστε....και υπαρχει και μια εκπληξη....

Link to comment
Share on other sites

σχολάω 6 και 6:20...ελπίζω να προλάβω...

φυσικα και θα προλαβεις!!!

τα λεμε απο κοντα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...