Jump to content

Οταν Γεννιούντε Η Μονομάχοι Τι Τρώνε ;;;


MADMAX

Recommended Posts

για σας ημε κενουργιος αν δητε καπιο ορθογραφικο λαθοσ μην δοσετε σιμασια (θα ηθελα να ροτισο οταν γενουντε η μικρι μονομαχη τη 8α τουσ ταιζο κατα πσιγμενα σκουλικακια η καπιο αλλο φαγητο ) εφχαριστο πολι για τον χρονο σας :)

Link to comment
Share on other sites

για σας ημε κενουργιος αν δητε καπιο ορθογραφικο λαθοσ μην δοσετε σιμασια (θα ηθελα να ροτισο οταν γενουντε η μικρι μονομαχη τη 8α τουσ ταιζο κατα πσιγμενα σκουλικακια η καπιο αλλο φαγητο ) εφχαριστο πολι για τον χρονο σας :)

Καλώς ήρθες και καλή επιτυχία με τα μωρά σου αν είχες ή θα έχεις αναπαραγωγή μονομάχων.

Διάβασε αυτό το άρθρο για την κατασκευή των αρτέμια

Link to comment
Share on other sites

χιλια εφχαριστο για την πληροφορια ε πανο στην επιφανια του ενιδριου πρεπη να βαλο στρογιλο σολινακι για να μαζεπσι εκη τησ φουσκαλεσ η 8α παι να κανη φολια καπου αλλου ????

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι σημερα πιγα σε ενα πετ σοπ μιποσ παρο κανενα ορεο στολιδι και μου πιγε το ματι μ σε εναν καταπλικτικο μονομαχο :):D:D τον τσιβισα πιγα να παρο τροφι και μου εδοσε μια τροφι που ηνε μπιλακια μικρα κοκκινα η τροφη λεγετε atison's betta pro τη τροφη ηνε αφτη εγο ηξερα τα σκουλικακια ??????

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι σημερα πιγα σε ενα πετ σοπ μιποσ παρο κανενα ορεο στολιδι και μου πιγε το ματι μ σε εναν καταπλικτικο μονομαχο :):D:D τον τσιβισα πιγα να παρο τροφι και μου εδοσε μια τροφι που ηνε μπιλακια μικρα κοκκινα η τροφη λεγετε atison's betta pro τη τροφη ηνε αφτη εγο ηξερα τα σκουλικακια ??????

Είναι πολύ καλή τροφή :D

Διάβασε το παρακάτω link για πληροφορίες

http://www.oceannutrition.eu/products.aspx?Product=betta-pro

Link to comment
Share on other sites

σε εφχαριστο πολι φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

χιλια εφχαριστο για την πληροφορια ε πανο στην επιφανια του ενιδριου πρεπη να βαλο στρογιλο σολινακι για να μαζεπσι εκη τησ φουσκαλεσ η 8α παι να κανη φολια καπου αλλου ????

Καλή ιδέα αυτή με το σωληνάκι ή και με πλαστικό ποτηράκι. Στερέωσε το μόνο με βεντούζα για να μην μετακινηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλή τροφή :)

Διάβασε το παρακάτω link για πληροφορίες

http://www.oceannutrition.eu/products.aspx?Product=betta-pro

Να την βρίσκαμε και εύκολα αγαπητέ Alpha ...

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστο για την πληροφορια σου :):D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...