Jump to content

Συνάντηση Ιουνίου


FotisGt

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Απόστολε συγχαρητήρια για το ενυδρείο, μακάρι να είσαι πάντα έτσι τυχερός. Ωραίες εικόνες από το African Meeting Point :thumbup: .... σίγουρα θα ακολουθήσουν κι άλλες κληρώσεις στο μέλλον, οπότε κι άλλοι φίλοι θα έχουν την τύχη του Ilouvatar.

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτείνω REEF

:thumbup:

Κι εγω Θα προτιμησω τα τρια ριφακια της δευτερης φωτο.Μου αρεσουν που ειναι.........ολοστρογγυλα :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω Θα προτιμησω τα τρια ριφακια της δευτερης φωτο.Μου αρεσουν που ειναι.........ολοστρογγυλα :bowdown:

:hysterical::happybday:

Μονοφαγας εισαι,ασε και αλλον να παρει λιγη αλμυρα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:hysterical::happybday:

Μονοφαγας εισαι,ασε και αλλον να παρει λιγη αλμυρα :thumbup:

Κατω τα χερια.Δικα μου ειναι!!!!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω Θα προτιμησω τα τρια ριφακια της δευτερης φωτο.Μου αρεσουν που ειναι.........ολοστρογγυλα :thumbup:

Εννοείτε!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες από τη συνάντηση:

Επιτέλους ο χώρος μπήκε σε μια τάξη!Ευχαριστούμε τα μέλη που βοήθησαν στις εργασίες.

P6115315.jpg

:bowdown:

Γιατι τοσα αδεια ενυδρεια;

Link to comment
Share on other sites

Έχουν το σκοπό τους κι αυτά.... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Σχέδια υπάρχουν.Το πόσο άμεσα είναι θα κριθεί από τη στήριξη όλων μας.Τίποτα δε γίνεται αυτόματα,αλλά αν υπάρχει θέληση και αγάπη για το σκοπό μας όλα γίνονται ευκολότερα.Ότι γίνεται σε αυτό το χώρο,από τη δημιουργία του έως τη μέχρι τώρα πορεία του οφείλεται στην καλή παρέα και τη σωστή οργάνωση.

Ο χώρος αυτός έχει φτιαχτεί για όλους μας και είναι πραγματικά κρίμα να μην έρχονται μέλη που πραγματικά το θέλουν, μόνο και μόνο επειδή ντρέπονται.Σε αυτό το χώρο δε μετράνε τα ποστ, η εμπειρία.το φύλλο και η ηλικία.

όλοι είμαστε μια παρέα και όλοι βοηθάμε ο ένας τον άλλο σε οτιδήποτε αφορά το χόμπι μας αλλά και σε προσωπικά ζητήματα.Μη χάνετε την ευκαιρία να μπείτε σε αυτή την παρέα!Οι μόνοι που το μετάνιωσαν είναι όσοι δεν ήρθαν... Τι λέτε λοιπόν;Θα κάνουμε τα σχέδια άμεσα; :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Πάντα!Ετσι κι άλλιως εκεί που έχει φτάσει η κατάσταση,είναι κάτι ευχάριστο αλλά παράλληλα δημιουργικό!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πο πο..ζηλευω πραγματικα πολυ....θελω σαν τρελος να ερθω αλλα δυστιχως ειναι αδυνατον λογο του οτι μενω μακρια

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδια...κανονιστε και σε αλλα μερη...τι πρεπει να κανουμε εμεις :)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το ενυδρείο. :hysterical:

Υγ. Δεν κάνει και για δίσκους ρε γμτ... ή μήπως κάνει? :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...