Jump to content

μπορω να βρω Eliwell απο E-bay


almuros

Recommended Posts

βασικα ψαχνω αυτο η καποιο παρομοιο συστημα...

Link to comment
Share on other sites

θελω να τον χρησιμοποιησω για 60 λιτρο με 2 εξοδους ...μια στον θερμοστατη και μια στα ανεμιστηρακια τι μου προτεινεται ...παει αναλογα με τα watt; ολοι εχουν πολλες εξοδους; υπαρχει καποια αλλη μετατροπη που πρεπει να κανω στον eliwell η τα καλωδια των συσκευων που θα συνδεθουν;

Έγινε επεξεργασία - almuros
Link to comment
Share on other sites

ποπο μπερδευτηκα ...λογικα πρεπει να κανω εγω τις ενωσεις ...στην παραγκελια ερχεται μονο ο eliwell και τιποτε αλλο καλωδια και τα σχετικα πρεπει να τα παρω εγω;...επεισης μου φανηκε και καπως δυσκολο το σεταρισμα... σε ηλεκτρολογικο καταστημα μπορουν να μου κανουν την συνδεσμολογια;

Link to comment
Share on other sites

Ε φαντάζομαι μπορούν να στο συνδέσουν.

Πάντως αν πιάνουν τα χέρια σου από ρεύμα, δεν είναι δύσκολο. φαντάσου τις 2 εξόδους ότι λειτουργούν σαν διακόπτες.

Πρέπει να μπούν σε σειρά με τη συσκευή.

Αν δεν έχεις εμπειρία από ρεύματα, καλύτερα να σου το στήσει κάποιος άλλος.

Link to comment
Share on other sites

ποπο μπερδευτηκα ...λογικα πρεπει να κανω εγω τις ενωσεις ...στην παραγκελια ερχεται μονο ο eliwell και τιποτε αλλο καλωδια και τα σχετικα πρεπει να τα παρω εγω;...επεισης μου φανηκε και καπως δυσκολο το σεταρισμα... σε ηλεκτρολογικο καταστημα μπορουν να μου κανουν την συνδεσμολογια;

Ελα μια βολτα απο το meeting point και θα το σενιαρουμε.

Μετα plug n play :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

ωραια ...δλδ να κανω παραγελεια ποιον απο ολους ...τον stc-100? πρεπει να ειναι για συγκεκριμενα watt η volt ?

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ τον Stc-100,τον Stc-1000! Όπως είπε και ο φίλος Στράτος έλα από το meeting point να το φτιάξουμε.Αρκεί να μην έχουμε πιει μπύρες... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ τον Stc-100,τον Stc-1000! Όπως είπε και ο φίλος Στράτος έλα από το meeting point να το φτιάξουμε.Αρκεί να μην έχουμε πιει μπύρες... :happybday:

:bowdown::thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...