Jump to content

Συναντηση


obvilion

Recommended Posts

Παιδια ακσιζει να ερχεστε στις συναντησης..... Παντως η δικια μου εμπειρια ηταν απιστευτη μου λιθηκαν πολλες αποριες γενικα περη ενιδρειων ,τα παιδια (γαμω)τα ατομα ,συζητησημοι,ευχαριστοι,χαβαλε,αυτο που μου αρεσε ηταν, πηγα ενας ξενος και βγηκα γνοριζοντας ολλα τα παιδια ,θα κατσουν και θα συζητισουν για οποιο θεμα θες ,η πλακα ηταν ,ειχαν χωριστοι σε αφρικανους vs φυτεμενους και ουτο καθε εκσις ,πηραζανε ο ενας το αλλον,εγω θα το καθιεροσω καθε τεταρτη εκει ΑΚΣΙΖΕΙ :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ποιοι ηταν οι περισσοτεροι;

Οι αφρικανοι φανταζομαι :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

αφρικανοι αλλα δεν το λεγανε :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

αφρικανοι αλλα δεν το λεγανε :thumbup:

Οι θαλασσινοι θα έλεγα εγω.... αφου ειμαι στον όγκο!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Οι θαλασσινοι θα έλεγα εγω.... αφου ειμαι στον όγκο!! :bowdown:

Εε τι νομιζεις african power Πας κοντρα? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που βλέπω είναι οτι οι φυτεμένοι αρχίζουν να ανεβαίνουν και λίαν συντόμως θα πάρουν τα σκήπτρα από τους μαύρους ( Αφρικανούς ) και τους παστούς (θαλασσινούς) . :bowdown::thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που βλέπω είναι οτι οι φυτεμένοι αρχίζουν να ανεβαίνουν και λίαν συντόμως θα πάρουν τα σκήπτρα από τους μαύρους ( Αφρικανούς ) και τους παστούς (θαλασσινούς) . :happybday::band::thumbup:

Ρε Σταματη,δε σου ειπα να κοψεις το ποτο;Αφου σε πειραζει :thumbup::bowdown::thumbup::(:(:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οι θαλασσινοι;Που πανε και στριμωχνονται σε μια γωνια;Δυο τρεις ειναι :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που βλέπω είναι οτι οι φυτεμένοι αρχίζουν να ανεβαίνουν και λίαν συντόμως θα πάρουν τα σκήπτρα από τους μαύρους ( Αφρικανούς ) και τους παστούς (θαλασσινούς) . :hysterical::happybday::band:

Eτσι ετσι.!!! :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι οποιος θελει να υποστηριξει το ειδος του πρεπει να ερχετε καθε τεταρτη... γιατι πολλες "γραφομαχιες" διαβασα παραπανω.... εγω παντως χθες περασα ακομη πιο καλα..... (οσοι εμειναν μεχρι αργα πιστευω πωσ με καταλαβαινουν!) :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Θαλασσινο ρε :bowdown: Θα αυξηθούμε με τον καιρό!!

Link to comment
Share on other sites

το σαββατο στο στεκι μας :bowdown::thumbup::hysterical: και τεταρτη μπυριτσα αραλικη στο στεκι μας :happybday:

Link to comment
Share on other sites

Θαλασσινο ρε :bowdown: Θα αυξηθούμε με τον καιρό!!

Μην ανησυχείς Αννούλα. Οτι και να λένε η θάλασσα είναι η δύναμη. Άστους να σκάσουν από την ζήλια τους.

Βέβαια και οι παλιές αγάπες (το φυτεμένο) δεν ξεχνιούνται.

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς Αννούλα. Οτι και να λένε η θάλασσα είναι η δύναμη. Άστους να σκάσουν από την ζήλια τους.

Βέβαια και οι παλιές αγάπες (το φυτεμένο) δεν ξεχνιούνται.

:bowdown::thumbup::hysterical::happybday::band::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...