Jump to content

Γειά Σας!


GiannisBetta

Recommended Posts

ετσι γινεται τωρα απλα περιμενεις με τις ωρες μπορει και μερες μεχρι να γινει ο εναγκαλισμος τους

Link to comment
Share on other sites

ετσι γινεται τωρα απλα περιμενεις με τις ωρες μπορει και μερες μεχρι να γινει ο εναγκαλισμος τους

Ευχαριστώ παρά πολύ φιλαράκι :P
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παρά πολύ φιλαράκι :P

τιποτα να σαι καλα...απλα κρατα και κανενα υλικοναδουμε και εμεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αποτυχία σκέτη, εφυγα από το σπίτι μερικές ώρες και εχω τα δεδομένα ήταν ο αρσενικός να κυνηγάει την θηλυκιά.. Μόλις γύρισα είδα τα πτερύγια του φαγωμενα και είναι αδύναμος..τι να κάνω? ανάγκη παιδιά απαντήστε παρακαλώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αποτυχία σκέτη, εφυγα από το σπίτι μερικές ώρες και εχω τα δεδομένα ήταν ο αρσενικός να κυνηγάει την θηλυκιά.. Μόλις γύρισα είδα τα πτερύγια του φαγωμενα και είναι αδύναμος..τι να κάνω? ανάγκη παιδιά απαντήστε παρακαλώ

τα πτερυγια του μονομαχου φαγωμενα ? χωρισε τα για 2-3 μερες μεχρι να ανακτησουν ξανα τις δυναμεις τους και μετα τα ξαναβαζεις... μην προβληματιζεσαι :P

Link to comment
Share on other sites

τα πτερυγια του μονομαχου φαγωμενα ? χωρισε τα για 2-3 μερες μεχρι να ανακτησουν ξανα τις δυναμεις τους και μετα τα ξαναβαζεις... μην προβληματιζεσαι :P

Γιατί λες να έγινε αυτό? Και υπάρχει καμία θεραπεία για να γίνει καλά αυτός? Είχα ακούσει κάτι για αλάτι αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς..

Link to comment
Share on other sites

Γιατί λες να έγινε αυτό? Και υπάρχει καμία θεραπεία για να γίνει καλά αυτός? Είχα ακούσει κάτι για αλάτι αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς..

μμμ προσωπικα δεν εχω δει μονομαχινα να δαγκωνει μονομαχο μονο το αντιθετο... εγω τους δικους μου τους εχω δει μετα απο αρκετο στρες να πετσοκοβονται στα σκισιματα....θεραπεια ειναι να τους αφησεις λιγο μονους να ηρεμησουν.οχι αλατι δεν ειναι για τετοιες περιπτωσεις ειναι για ασθενειες

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μονο τα πτερυγια φιλε μου απλα το ψαρι καθετε σε μια γωνια και δεν κουνιεται και δεν κανει τιποτα. τα χωρισα τα ψαρια. πρεπει να βλεπονται η οχι?

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μονο τα πτερυγια φιλε μου απλα το ψαρι καθετε σε μια γωνια και δεν κουνιεται και δεν κανει τιποτα. τα χωρισα τα ψαρια. πρεπει να βλεπονται η οχι?

οχι να μην βλεπονται... το στρες τον εχει κανει να καθεται στον πατο αυριο το πρωι θα σηκωθεις και θα τον βλεπεις να κοβει βολτες

Link to comment
Share on other sites

οκ φιλε αυτο θα κανω, αλλα απο τι λες να εγινε ολο αυτο, για ποιον λογο ν α τον έδειρε?

Link to comment
Share on other sites

οκ φιλε αυτο θα κανω, αλλα απο τι λες να εγινε ολο αυτο, για ποιον λογο ν α τον έδειρε?

μμμ και οι μονομαχινες νευριαζουν καποιες φορες δεν ειναι ολες το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

σωστα, απλα μεχρι πριν φυγω απο το σπιτι αυτος την κυνηγούσε συνεχεια και την χτυπουσε και οχι το αντιθετο

μου προτινεις οταν και τα δυο ψαρια ειναι ενταξει να τα ξαναπροσπαθησω για αναπαραγωγη η ν'αλλαξω τα ζευγαρια?

Link to comment
Share on other sites

σωστα, απλα μεχρι πριν φυγω απο το σπιτι αυτος την κυνηγούσε συνεχεια και την χτυπουσε και οχι το αντιθετο

μου προτινεις οταν και τα δυο ψαρια ειναι ενταξει να τα ξαναπροσπαθησω για αναπαραγωγη η ν'αλλαξω τα ζευγαρια?

τα ιδια μην αλλαξεις τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

βοηθησεςname='giorginakos' date='10/07/2011, 23:14:16' post='572572']

τα ιδια μην αλλαξεις τιποτα...

έγινε φίλε μου σε ευχαριστώ παρά μα παρά πολύ με βοηθησες πολύ φίλε μου :) μια ακόμα ερώτηση, ο αρσενικός μου θα βγάλει πάλι τα πτερύγια του και γενιά αγ γίνει όπως ήταν? δεν με πολύ νοιάζει αν θα φαίνεται όμορφος με νοιάζει η υγεία του πάνω απ'όλα απλά για να ξερω..

Link to comment
Share on other sites

βοηθησεςname='giorginakos' date='10/07/2011, 23:14:16' post='572572']

τα ιδια μην αλλαξεις τιποτα...

έγινε φίλε μου σε ευχαριστώ παρά μα παρά πολύ με βοηθησες πολύ φίλε μου :) μια ακόμα ερώτηση, ο αρσενικός μου θα βγάλει πάλι τα πτερύγια του και γενιά αγ γίνει όπως ήταν? δεν με πολύ νοιάζει αν θα φαίνεται όμορφος με νοιάζει η υγεία του πάνω απ'όλα απλά για να ξερω..

τα ιδια πτερυγια με το ιδιο χρωμα.να κανεις αυτο που σου εγραψε ο nickthefish :(

Link to comment
Share on other sites

Έγινε παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

Ο Αρσενικός ήδη νιώθει καλύτερα, κολυμπάει τρώει κανονικά όπως πριν :)

Link to comment
Share on other sites

Έγινε παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ.

Ο Αρσενικός ήδη νιώθει καλύτερα, κολυμπάει τρώει κανονικά όπως πριν :)

ειδες που σου ειπα :( μπραβο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ειδες που σου ειπα :thumbup: μπραβο :thumbup:

Τώρα μενει να γινουν καλα και τα πτερυγιακια του και μετα ολα οκ :(:):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...