Jump to content

Υπεραλίευση


Recommended Posts

Ένα σημαντικό θέμα, από την Greenpeace, για την καταστροφή των θαλασσών από τις μηχανότρατες. Διαβάστε το ΕΔΩ.

Link to comment
Share on other sites

Τραγικη πραγματικοτητα διστυχως :)

Ηλια ειμαστε στο κεντρο του αιγαιου και τρωμε ,καλιεργιας η Ιταλικα και αυτα αν τα βρουμε

Link to comment
Share on other sites

Ποια ιταλικα ρε πατριωτες :( !? εδω εχουμε πηξει στον ειρηνικο,ατλαντικο κ ινδικο ωκεανο!! σε λιγο θα τρωμε ιχθυοτροφειου κ θα χαιρομαστε κιολας!!

Σε εναν μηνα απολυομαι κ θα ειμαι παλι κατω!Θα τα πουμε φανταζομαι απο κοντα...να δω κ το νταμαρι σας Mr.Κιχλιδατε,γιατι εχουν αρχησει να μου μπαινουν περιεργες ιδεες στο μυαλο τελευταια... :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ποια ιταλικα ρε πατριωτες :thumbup: !? εδω εχουμε πηξει στον ειρηνικο,ατλαντικο κ ινδικο ωκεανο!! σε λιγο θα τρωμε ιχθυοτροφειου κ θα χαιρομαστε κιολας!!

Σε εναν μηνα απολυομαι κ θα ειμαι παλι κατω!Θα τα πουμε φανταζομαι απο κοντα...να δω κ το νταμαρι σας Mr.Κιχλιδατε,γιατι εχουν αρχησει να μου μπαινουν περιεργες ιδεες στο μυαλο τελευταια... :(:thumbup:

Τι κανεις βρε Παναγιωτη,αντε ελα σε περιμενουμε.Αμα γεινεις και εσυ Αφρικανος ,εδω μεσα καποιοι θα με παρουν με τις πετρες :thumbup:

Αντε και καλος πολιτης :)

Link to comment
Share on other sites

[οφτοπικ]

Ευχαριστω πολυ!Καλα ειμαι κ εγω! :( Ανυπομονω να περασουν αυτες οι 60 μερες κ να γυρισω επιτελους στην ηρεμια της πατριδας μας....εσεις ολα καλα?!

Αμα γινεις και εσυ Αφρικανος ,εδω μεσα καποιοι θα με παρουν με τις πετρες

Αμα εχουνε καμια καλη(πετρα) να την ριξουνε με προσοχη πες τους!! γιατι εχω ενα 400αρι κ θελει αρκετες για να γεμισει! :thumbup:

1=κανενα...οποτε μην φοβασαι! Δεν θα με χασουν οι υπολοιπες κατηγοριες....Ηδη το ενα απο τα 2 ενυδρεια που ειχα στησει τοτε εχει γινει ζουγκλα... :)

[/οφτοπικ]

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...