Jump to content

ΣΟΥΒΛΑΚΙ Bbq


Tofis

Recommended Posts

Κανονιστηκε για την αλλη τεταρτη 27/07/20011 BARBEQUE ΣΟΥΒΛΑΚΙ στο Αιγαλεω στο meeting point στην οδο παλληκαριδη οσοι πιστοι προσελθετε..

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη σε ευχαριστούμε πολύ !!!

Παιδιά γράψτε ποιοί θα έρθετε για να μπορέσει ο Γιάννης να κανονίσει πόσα σουβλάκια θα φέρει .

Όσοι θέλουν φέρνουν και ότι άλλο χρήσιμο γι αυτή την ημέρα και πάμε με όρεξη και κέφι !!!

:bowdown::):thumbup::thumbup::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ μέσα είμαι :bowdown:

Το τι θα φέρουμε θα το κανονίσει κάποιος ; (μη φέρουμε όλοι τα ίδια και λείψει κάτι άλλο...)

Link to comment
Share on other sites

Μέσα εννοείται!Ψησταριά έχουμε; :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα εννοείται!Ψησταριά έχουμε; :bowdown:

Τι να την κανουμε θα τα βαζουμε πισω απο την εξατμιση του τουτου σου και σε ενα λεπτο θα ειναι ετοιμα.με τετοια φλογιδια.

Καταρχάς ευχαριστουμε για τα σουβλακια.

Εγω να ξερεις τρωω πολυ αλλα ακομα δεν ξερω για την αλλη τεταρτη λογο δουλειας.

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κανουμε θα τα βαζουμε πισω απο την εξατμιση του τουτου σου και σε ενα λεπτο θα ειναι ετοιμα.με τετοια φλογιδια.

Καταρχάς ευχαριστουμε για τα σουβλακια.

Εγω να ξερεις τρωω πολυ αλλα ακομα δεν ξερω για την αλλη τεταρτη λογο δουλειας.

Τα ψαρακια σου ομως τα αφηνεις στην πεινα :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

ποοοοο να μην ειμαι και εγω εκει.......θα εφερνα και εγω σουβλακια να φααμε εχω βαρε9ει να φτιαχνω καθε μερα σουβλακια και να μην τρωω ποτε........

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς καμιά ψησταριά εύκολη στη μεταφορά ;

Όποιος νομίζει οτι μπορεί να φέρει κάτι που να χρειάζεται αυτή την ημέρα ας το γράψει εδώ ότι θα το φέρει .

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς καμιά ψησταριά εύκολη στη μεταφορά ;

Όποιος νομίζει οτι μπορεί να φέρει κάτι που να χρειάζεται αυτή την ημέρα ας το γράψει εδώ ότι θα το φέρει .

Κυριε Σταματη εχω μια απορια

Που θα αναψει η φου φου,γιατι απο οτι εχω δει στις φωτογραφιες, η γιαφκα ειναι σε γειτονια με πολυκατοικιες.

Αν αναψει μεσα πανε η φροντοζες,αν αναψει εξω θα γινει χαμος στα μπαλκονια. :bowdown:

Το λεω γιατι για να αναψω εγω ,περιμενω τους βορειοδυτικους ανεμους,για να πηγαινει η τσικνα προς την κοκινη παραλια,μιας που ξερετε την Σαντορινη,αλλιως με φαγε η μεγερα :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια σχετικά μικρή και εύκολη (είναι ελαφριά και βολική γενικά) αν δεν χρειάζετε κανένα τέρας μπορώ να τη φέρω. Αν θέλετε μπορώ να μετρήσω διαστάσεις και να σας πω (...και πόσα λίτρα είναι :bowdown::) )

Link to comment
Share on other sites

Όποιος νομίζει οτι μπορεί να φέρει κάτι που να χρειάζεται αυτή την ημέρα ας το γράψει εδώ ότι θα το φέρει .

Άλλος ;

Για να βλέπω τι θα φέρουμε !!!

Ο χώρος θα βάλει τα κάρβουνα !!!

Άλλος ;

Link to comment
Share on other sites

Κυριε Σταματη εχω μια απορια

Που θα αναψει η φου φου,γιατι απο οτι εχω δει στις φωτογραφιες, η γιαφκα ειναι σε γειτονια με πολυκατοικιες.

Αν αναψει μεσα πανε η φροντοζες,αν αναψει εξω θα γινει χαμος στα μπαλκονια. :bowdown:

Το λεω γιατι για να αναψω εγω ,περιμενω τους βορειοδυτικους ανεμους,για να πηγαινει η τσικνα προς την κοκινη παραλια,μιας που ξερετε την Σαντορινη,αλλιως με φαγε η μεγερα :)

Οι περισσότεροι γείτονές μας έχουν πάει διακοπές !!!

Τους υπόλοιπους θα τους καλέσουμε να έρθουν για μεζέ και δεν ξέρεις μπορεί να βρεθούν και με ενυδρεία !!!

Link to comment
Share on other sites

Θα φέρω μπύρες. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Θα φέρω μπύρες. :)

Όσες και να φέρεις δεν θα φτάσουν !!! :bowdown:

Θα πρέπει πολλοί να φέρουν μπύρες !!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

μπύρες θα φέρω κι εγώ.....

Link to comment
Share on other sites

Αν καταφερω να φυγω λιγο νωριτερα απο την δουλεια θα φερω μπυρες και εγω ... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Γιώργο ποτηράκια έχουμε!

Πιατάκια δεν χρειάζονται...το σουβλάκι θέλει χέρι!

Παρών και εγώ με μπύρες!!

Link to comment
Share on other sites

Ότι μπορεί να προσφέρει ο καθένας είναι ευπρόσδεκτο! Ο σκοπός είναι ένας... Να περάσουμε καλά όπως πάντα! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από μπύρες λέω να φέρω πίττες και ντόπιες και αν βρώ και κυπριακές :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...