Jump to content

ΣΟΥΒΛΑΚΙ Bbq


Tofis

Recommended Posts

Ξεκινάμε; :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο φεύγο από τη δουλειά, παίρνω αγκαλιά την ψησταριά, τα κάρβουνα, τις μπύρες κι έρχομαι :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Tofia μας εκανες τουμπανο.Τα καλαμακια καταπληκτικα οπως και η παρεα :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

εγω δυστηχος δεν τα καταφερα ...........ελπιζω να μου αφησατε τιποτα..... :bowdown::)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία βραδυά με εξαιρετικό bbq ,πρέπει να ευχαριστήσουμε τον αγαπητό Tofis για τα χιλιόμετρα σουβλάκια που έφερε ,τον φίλο Frangisk που μπήκε πρώτος στον χορό του ψησίματος και τον συνέχισε ο Σταμάτης.Περιμένουμε φωτό από τον πάντα πρόθυμο αγαπητό Φώτη.

Ευχαριστούμε για όλα άξιζε πραγματικά τον κόπο :bowdown::)

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

όλα καταπληκτικά, ευχαριστούμε πολύ παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Ήταν πράγματι καταπληκτικά!!!Μιλάμε για πολύ σουβλάκι!!!!!Ευχαριστούμε πολύ φιλε Tofis για τα αλύπητα σουβλάκια!!!Ευχαριστούμε και τον Κ.Σωκράτη για τις ωραίες πίτες!!!!

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ..... :thumbup:

Φοβερή βραδιά, υπέροχα και ατελείωτα σουβλάκια (thnx Tofis), υπέροχες πίτες και χαλούμια (ευχαριστούμε Σωκράτη), περάσαμε πολύ καλά και σκάσαμε στο φαΐ. Ένα μεγάλο ευχαριστώ και στον Σταμάτη που έφαγε την περισσότερη ώρα πάνω από την ψησταριά :bowdown:

:)

Link to comment
Share on other sites

Kαι το σουβλάκι έρεε άφθονο !!!

Ακόμα 10 άτομα να ήταν δεν θα υπήρχε κανένα πρόβλημα !!!

Τα ψήσαμε όλα και δεν έμεινε τίποτα !!! :bowdown:

Σε ευχαριστούμε Tofis και όλους όσους έφεραν ότι μπορούσαν και ευχαριστούμε και τα νέα μας μέλη που μας τίμησαν με τη παρουσία τους !!!

Frangisk χωρίς εσένα δεν θα γινόταν τίποτα .!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να πω πως μετά το σουβλάκι μοιράζαμε και αρώματα !!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ήταν πράγματι καταπληκτικά!!!Μιλάμε για πολύ σουβλάκι!!!!!Ευχαριστούμε πολύ φιλε Tofis για τα αλύπητα σουβλάκια!!!Ευχαριστούμε και τον Κ.Σωκράτη για τις ωραίες πίτες!!!!

:)

απλα υπεροχα !! :bowdown: αλλα εχτες εγω με τοσα λεμονια που εφερα ξεχασα να βαλω στην Corona μου λεμονι :thumbup::thumbup::wootwoot::D

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχη βραδιά πραγματικά!Φίλε Tofis ευχαριστούμε πολύ για την προσφορά σου!!! Frangisk η ψησταριά έκαψε φλάτζα,Πέμπτη να την πας για service... 2 η ώρα τελειώσαμε το ψήσιμο! :bowdown:

Φωτογραφίες θα μπουν αύριο. :)

Link to comment
Share on other sites

Έφτασεεεεεεεεε..... :bowdown:

P7276016.jpg

P7276017.jpg

P7276018.jpg

P7276019.jpg

P7276020.jpg

P7276022.jpg

P7276023.jpg

P7276024.jpg

P7276026.jpg

P7276028.jpg

P7276029.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...