Jump to content

Ο τελευταιος ας κλεισει την πορτα


Recommended Posts

Οι σπόντες σε οποιοδήποτε επίπεδο τις καθημερινότητας μας είτε αυτό λέγεται αληθινή ζωή είτε εικονική, πάντα θα δημιουργούν προβλήματα.

Ο οποιοσδήποτε έχει να πει κάτι ας το αναφέρει ονομαστικά (με ότι συνεπάγεται σ΄ αυτό).

Δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να προσπαθεί να καταλάβει το τι θέλει να πει ο ποιητής....

Δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά, αλλά επιτέλους αν είναι να ειπωθεί κάτι να ειπωθεί όπως πρέπει και ξεκάθαρα...., "το εσύ ξέρεις... το ο ΧΧ έτσι και ο ΧΧ αλλιώς", μόνο προβλήματα μπορούν να μας δημιουργήσουν, κάτι που έχει αποδειχτεί στο παρελθόν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οσοι καταλαβαν ,καταλαβαν,οσοι παλι δεν καταλαβαν, θα καταλαβουν.

Σας ευχαριστω ολους που με ανεχτηκατε.

Ευχαριστω ολους τους συντονηστες και τα απλα μελη που με βοηθησαν να φτιαξω σωστα το ενυδρειο μου.

Ευχαριστω τους δασκαλους μου στην Αφρικη.

Ευχαριστω ολα τα παιδια που με συμαρασταθηκαν.

Ολα τα μελη,ητε γαλοναδες ,ητε απλα μελη να συνεχεισουν να δεινουν τις συμβουλες τους,ειδικα στους νεοεισερχομενους.Το εχουν αναγκη,γιατι εχουν να μαθουν πολλα.

Ενα μεγαλο ευχαριστω στο διαχειριστη και απο τους ιδρυτες αυτου του φορουμ.που με πολυ κοπο και χρημα στησανε αυτο το φορουμ για να μπορω εγω,δυχως να εχω προσφερει ουτε ενα ευρο,να λεω αυτα που λεω.και θα τον παρακαλουσα να κλειδωσει το θεμα,γιατι πλεον δεν εχει να δωσει κατι αλλο.

Και μια ευχη.

Συντομα παλι ολοι μαζι ενωμενοι αγαπημενοι,και ας εχουμε τις διαφωνιες μας. :welcome:

Να κανετε πολλους Αφρικανους ε,μην το ξεχνατε αυτο Αδελφια Αφρικανοι. :thumbup::thumbup:

ΖΗΤΩ η Αφρικηγιατι ετσι μαρεσει

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα πολύ να πάρω θέση, (μιας και θεωρώ οτι είμαστε όλοι μια μεγάλη παρέα), αλλά πολύ φοβάμε οτι μη γνωρίζοντας τι ακριβώς έχει συμβεί το μόνο που μπορώ να εκφράσω είναι η επιθυμία μου να επικρατήσει η αγάπη μας για το χόμπυ και να συνεχίσουμε ενωμένοι να βοηθάμε όσο μπορούμε ο ένας τον άλλον έστω και αν υπάρχουν στιγμές που υπάρχουν διαφωνίες. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Απο την αλλη ομως καταλαβαινω και την διαχειρηση που εχει την ευθηνη στο να παει μπροστα αυτο το φορουμ, δηλαδη αν και εκτιμω τους πρωην συντονιστες σαν αξιολογα μελη και για την βοηθεια που ειχαν δωσει τοσο καιρο, απο την αλλη τελαιυτεα παρατηρησα πως δεν απαντουσαν στα αναλογα θεματα που αντιπροσωπευαν! Πιστευω πως οταν καποιος αναλαμβανει μια αναλογη θεση θα πρεπει να συμμετεχει ενεργα μεσα σε φυσιολογικα πλαισια με τις αναλογες ευθηνες.

Επειδη λασπη στον αερα δεν θα δεχτω απο κανεναν,ειδικα χθεσινο,θα μπορουσες σε παρακαλω να μας εξηγησεις ποτε και που εγω και οσοι φιλοι επαψαν να ανηκουν στην συντονιστικη ομαδα πειρπου στα τελη Ιουλιου,δεν υποστηριξαν τις κατηγοριες τους;Ποτε αδιαφορησαν;

Δεν ειναι ο χωρος ,αλλα ουτε και υπαρχει και λογος να συζηταμε καποια πραγματα,αλλα δεν ανεχομαι να σπιλωνεται η πολυετη-οικοιωθελη βεβαια-παρουσια μας στο χωρο.

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηρεμηστε ντοπη πραγματα ειναι αυτα οτι θελεται να τα λετε με πμ. διαβαζουν ποσα ατομα και δεν νομιζω να τους ενδιαφερει πιος εφυγε και πιος ηρθε.γραφτηκαμε στο φορουμ για να μαθουμε και οχι να μαλωνουμε με τις διαφωνιες του καθενα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη λασπη στον αερα δεν θα δεχτω απο κανεναν,ειδικα χθεσινο,θα μπορουσες σε παρακαλω να μας εξηγησεις ποτε και που εγω και οσοι φιλοι επαψαν να ανηκουν στην συντονιστικη ομαδα πειρπου στα τελη Ιουλιου,δεν υποστηριξαν τις κατηγοριες τους;Ποτε αδιαφορησαν;

Δεν ειναι ο χωρος ,αλλα ουτε και υπαρχει και λογος να συζηταμε καποια πραγματα,αλλα δεν ανεχομαι να σπιλωνεται η πολυετη-οικοιωθελη βεβαια-παρουσια μας στο χωρο.

:hysterical:

Κανένας δεν ονομάτισε εσένα προσωπικά Δημήτρη η κάποιον αλλο φιλο πρώην συντονιστή άλλα την ίδια χρονική περίοδο η και κοντινή αποχώρισαν και κάποιοι μη ενεργοί Συντονιστές που για τους δικούς τους λόγους δεν μπορούσαν να αντεπεξέλθουν άλλο στο φόρουμ απο αυτήν την θέση.Τα μέλη γνωρίζουν καλά ποιοι συντονιστές είναι επαρκείς και βοηθούν η βοήθησαν το ΑΖ, εξάλλου μένει απο τα γραπτά σας και δεν μπορεί να αμφισβητηθεί.

Το φόρουμ και εγώ προσωπικά σας ευχαριστώ πολύ για ολη την βοήθεια και τον χρόνο σας που έχετε προσφέρει στο ΑΖ ελπίζω να συνεχίσετε με τον ίδιο ζήλο και σαν μέλη και να βοηθάτε απο εδώ το αγαπημένο μας χόμπι και τα νέα μέλη του ΑΖ που τόσο το έχουν ανάγκη.Έξαλλου καθώς γνωριζόμαστε πολλά χρόνια γνωρίζω οτι είσαι απο τα άτομα που δεν μένουν σε έναν τίτλο και ούτε αυτός ειναι ο σκοπός...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη λασπη στον αερα δεν θα δεχτω απο κανεναν,ειδικα χθεσινο,θα μπορουσες σε παρακαλω να μας εξηγησεις ποτε και που εγω και οσοι φιλοι επαψαν να ανηκουν στην συντονιστικη ομαδα πειρπου στα τελη Ιουλιου,δεν υποστηριξαν τις κατηγοριες τους;Ποτε αδιαφορησαν;

Δεν ειναι ο χωρος ,αλλα ουτε και υπαρχει και λογος να συζηταμε καποια πραγματα,αλλα δεν ανεχομαι να σπιλωνεται η πολυετη-οικοιωθελη βεβαια-παρουσια μας στο χωρο.

:hysterical:

Καταρχην δεν ριχνω λασπη σε κανεναν και καλα θα κανεις να διαβασεις ολη την απαντηση μου και ας ειμαι και προχθεσινος!!! Αναφερομαι καθαρα προσωπικα και λεω την αποψη μου μια που εγω απο την μερια μου παρατηρησα ολο το καλοκαιρι οτι καποιοι συντονιστες εξαφανιστικαν για μεγαλο χρονικο διαστημα! Αυτη η εντυπωση μου δωθηκε αλλα απο εκει και περα μπορει να μην και ετσι, αυτο δεν σημαινει πως ριχνω λασπη σε καποιων!!!

Μια υποθεση κανω επι του θεματος! Αυτο τη θελει να πει οτι επειδη εσυ εισαι παλιουρα εμεις δεν εχουμε φωνη στην ολη συζητηση!!! Αυτες τις ανοητες διακρισεις να μην κανατε και το φορουμ θα ηταν υγειες!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...