Jump to content

Piranha Red Belly με Neon


fotaros

Recommended Posts

ναι καλα τα λες. γιαυτο ρωταω αλλοστε για να ακουσω γνωμες. 7 νατερερι ειναι καλο κοπαδακι πιστευω και οντως μπορει να τα αφανισουν αμεσως. ο γλυφτης με ανησυχει μονο μην τον σοδομιασουν

Link to comment
Share on other sites

για τον πλεκο δεν νομιζω να εχεις προβλημα,οι περισσοτεροι χομπιστες εχουν πλεκο σαν συγκατοικους γιατι ειναι το ειδος με τις μεγαλυτερες πιθανοτητες επιβιωσης,,,,,τουλαχιστον εγω δεν ειχα προβλημα,,,,αλλα πρεπει να ειναι μεγαλυτερος σε μεγεθος και επισης να τον βρουνε μεσα,,,,,,και μην ξεχνας οτι ο πλεκο ειναι αρκετα ''σκληροπετσος''και ανθεκτικος,,,,

Link to comment
Share on other sites

Για να ληξει το θεμα, γιατι εμεις 1000 πραματα θα σου πουμε εσυ εισαι αυτος που θα παρεις την τελικη αποφαση ητε λαθος ητε σωστη (για τα ψαρια)

Τα πιρανχα οποιου διποτε ειδους ειναι καλο να μενουν μονα τους, εγω προσωπηκα εχω ενα ειδος serrasalmus και το εχω μονο του με συγκατοικους σαλιγκαρια.

Σαφος και υπαρχουν χομπηστες που εχουν καταφερει πολλες συγκατοικησεις ητε red belly με καποιο πλεκοστομο ητε μεγαλα serrasalmus οπως το manueli ή το Black piranha. (rhomb) κτλ. Αυτο συμβενει ητε επειδη βαλαν μικρα τα red belly με μεγαλο το πλεκο και απλα μετα συνηθησαν την παρουσια του και δεν τον πειραζουν ητε οπως παρα πολυ σωστα σου ειπε ο αντωνης το ψαρι ειναι υπερβοληκα μεγαλο (25 - 30εκ) και δεν δινει συμασια σε ψαρια των 2 - 3 εκατοστων.

Εαν λοιπον θελεις να δοκιμασεις καποιον απο τους παρα πανω συνδιασμους κανεις δεν θα σε σταματησει αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο. εγω προσωπικα δεν τον εγκρινω και γιαυτο δεν το επιχειρω ουτε θα το επιχειρισω ποτε.

αυτα. καλη συνεχεια σε οτι κανεις..

ps Νομιζω να καταλαβενεις μονος σου για τα υπολοιπα που ρωτησες περι συγκατοικησεις καποιου ειδους παφερ με πιρανχα να ειναι εντελος αστοχο. ειναι σαν να βαζεις σε ενυδρειο καρχαρια με μπαρακουντα...... (ντοκιμαντερ βλεπεις, για να καταλαβεις την ταυτηση.)

:D:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

δεν εγραψα κατι τετοια για συγκατοικηση. παντως ο πλεκο μου την δινει κιολας γτ χεζει ολο το ενυδρειο. και να ρωτησω κατι ακομα. στο ενυδρειο τωρα πια δεν εχω τις κανονικες του λαμπες. το δουλευω με 2 σειρες λεντ του ενος μετρου η καθε σειρα. ο πλεκο τρωει την αλγη ... και η απορια μου ειναι η εξης . αν χωρις το κανονικο φως αναπτυσσεται αλγη για να τρωει ο γλυφτης η θα πρεπει να του παρω τροφη. αλλα εγω μονο για να καθαριζει τον εβαλα.

Link to comment
Share on other sites

φιλε fotaros, απογοητευομαι με τα γραφομενα σου ολο και πιο πολυ.

Ο πλεκο δηλαδη δεν ειναι ψαρι?? δεν εχει ζωη?? τον πηρες σαν τι!? σαν "δουλο" για να σου καθαριζει το ενυδρειο κατι που ειναι δικη σου δουλεια????

τελος παντων..

1. ο Πλεκο μπορει να τρωει κυριως σε μικρη ηλικια την αλγη απο τα τζαμια αλλα ΠΡΕΠΕΙ να του ριχνεις τροφη η οποια ειναι ταμπλετες βυθου για γατοψαρα.

2. ανοιξε θεμα για το πλεκοστομο σου στην αναλογη κατηγορια, εδω ειναι ΜΟΝΟ για θηρευτες.

καλη συνεχεια σε οτι κανεις, και σε παρακαλω σκεψου λογικοτερα.

τα ψαρια ειναι ζωντανοι οργανισμοι οπως τα σκυλια οι γατες και οι ανθρωποι. δεν πρεπει να τα υποτημας.

φιλικα Σταθης. :D

Link to comment
Share on other sites

το φορουμ δεν εχει μονο τη δημοσια του πλευρα αλλα και την πλευρα οπου μοναδικη προσβαση εχουν οι συντονιστες.και εκει πιστεψτε με τα ''ακουσε'' καλα για την συγκεκριμενη ανορθοδοξη συγκατοικηση που επελεξε...

η δικη μας θεση ειναι παντα να δειχνουμε τη σωστη κατευθυνση στο χομπι.απο εκει και μετα ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει και βεβαιως δεν σημαινει αυτο πως ειμαστε και ολοι αλαθητοι...

ελπιζω να καλυψα την δικαιη ερωτηση σου φιλε μου.

Μηπως αν τα ακουγε δημοσιως, μαζι με ολα τα επιχειρηματα και τις αποψεις των εμπειρων συντονιστων, θα δινοταν η σωστη καυτευθυνση?

Εκ του αποτελεσματος και απο το ποστ του yiazoo φαινεται οτι εμεινε τελικα η εντελως αντιθετη εντυπωση στον αναγνωστη.

Link to comment
Share on other sites

φιλε fotaros, απογοητευομαι με τα γραφομενα σου ολο και πιο πολυ.

Ο πλεκο δηλαδη δεν ειναι ψαρι?? δεν εχει ζωη?? τον πηρες σαν τι!? σαν "δουλο" για να σου καθαριζει το ενυδρειο κατι που ειναι δικη σου δουλεια????

τελος παντων..

1. ο Πλεκο μπορει να τρωει κυριως σε μικρη ηλικια την αλγη απο τα τζαμια αλλα ΠΡΕΠΕΙ να του ριχνεις τροφη η οποια ειναι ταμπλετες βυθου για γατοψαρα.

2. ανοιξε θεμα για το πλεκοστομο σου στην αναλογη κατηγορια, εδω ειναι ΜΟΝΟ για θηρευτες.

καλη συνεχεια σε οτι κανεις, και σε παρακαλω σκεψου λογικοτερα.

τα ψαρια ειναι ζωντανοι οργανισμοι οπως τα σκυλια οι γατες και οι ανθρωποι. δεν πρεπει να τα υποτημας.

φιλικα Σταθης. :D

σταθη τι serrasalmus εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως αν τα ακουγε δημοσιως, μαζι με ολα τα επιχειρηματα και τις αποψεις των εμπειρων συντονιστων, θα δινοταν η σωστη καυτευθυνση?

Εκ του αποτελεσματος και απο το ποστ του yiazoo φαινεται οτι εμεινε τελικα η εντελως αντιθετη εντυπωση στον αναγνωστη.

Αρχικα αν αυτο παει στον Αντωνη απο οτι καταλαβα, ναι οντος καλο θα ηταν η συζητηση να γινει δημοσια, γιατι να δουν τα νεα μελη οτι η συγκατοικηση πιρανχα με οτι διποτε αλλο θελει πολυ μεγαλη εμπιρια που το συγκεκριμενο μελλος την εχει και δεν πρεπει να επιχειριτε απο τον καθε ενα γιατι εχει πολλες δισκολιες και προβληματα.

Και οχι μονο η συγκατοικηση αλλα και η αγορα καποιον συγκεκριμενων ψαριων, (θα μεινω στους θηρευτες μιας και εκει ανοιχτηκε το θεμα) οπως μερικα αγρια και σπανια ηδη πιρανχα οπως πχ τα pygocentrus cariba ή ηδη οπως τα hydrolycus οτι δεν πρεπει να αγοραζοντε απο τον οποιον διποτε.

Ο Αντωνης δεν ξυπνισε μια μερα και ειπε "δεν ριχνω μια 20 αδα Νεον τετρα μαζι με το μανουελι μου" . προφανος ειχε την γνωση και την εμπιρια να το κανει, και δεν ειναι ο μονος. ολοι ειχαμε δει το Black piranha του Τασου (piranhoviou) με τα νεον. Γνωριζουν οτι ενα ψαρι τον 30 εκτ δεν μπενει σε κοπο να κινηγησει τα νεον των 2 και 3 εκτ. ποσο μαλλον οταν ταιζοντε με αριστα εδεσματα οπως γαριδες και φιλετα ψαριων.

Προσωπικη μου γνωμη :D

Link to comment
Share on other sites

Αν δεις και σε πολλα βιντεο,τα ταιζουν ζωντανα ποντικια.

Θα το εκανες;

Tι προβλημα υπαρχει αν θελει να το κανει? Δικο του δεν θα ειναι το ψαρι??? ειναι κακο δηλαδή να το ταιση ποντίκι?

Εξαλου...Στους θηρευτές δεν ποσταρε??????

Ναι ειμαι ετοιμος να τα ακουσω!!!

Έγινε επεξεργασία - christos k
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε christos Κ, με την ιδια λογικη να το παω λιγο ποιο προς τα εξω... να αγορασω και εγω ενα σκυλο ρατσας Pitbull και να το αφηνω να σκοτωνει ολα τα αδεσποτα της γειτονιας?? τι προβλημα υπαρχει!? δικος μου ειναι ο σκυλος?? Νομιζω πρεπει να σοβαρευτουν μερικοι...

ΕΑΝ δεν υπαρχει σοβαρος λογος, οπως το ψαρι (θηρευτης) να ειναι αγριο (πιασμενο) και να μην τρωει τροφες που του δινουμε ητε στικς ητε κατεψηγμενες ητε φρεσκα φιλετα, (μιας και υπαρχει ολοκλιρο μενου) τοτε και μονο να του δωσεις ζωντανη τροφη.

Αλλα για να κανεις το καπριτσιο σου, δινοντας ζωντανο οργανοσμο στο ψαρι σου το θεωρω απαραδεκτο, και ακομα χειροτερο να το γραφεις και σε δημοσιο φορουμ

Γνωμη μου

Έγινε επεξεργασία - C_america
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε christos Κ, με την ιδια λογικη να το παω λιγο ποιο προς τα εξω... να αγορασω και εγω ενα σκυλο ρατσας Pitbull και να το αφηνω να σκοτωνει ολα τα αδεσποτα της γειτονιας?? τι προβλημα υπαρχει!? δικος μου ειναι ο σκυλος.

ΕΑΝ δεν υπαρχει σοβαρος λογος, οπως το ψαρι (θηρευτης) να ειναι αγριο (πιασμενο) και να μην τρωει τροφες που του δινουμε ητε στικς ητε κατεψηγμενες ητε φρεσκα φιλετα, (μιας και υπαρχει ολοκλιρο μενου) τοτε και μονο να του δωσεις ζωντανη τροφη.

Αλλα για να κανεις το καπροτσιο σου, δινοντας ζωντανο οργανοσμο στο ψαρι σου το θεωρω απαραδεκτο, και ακομα χειροτερο να το γραφεις και σε δημοσιο φορουμ

Γνωμη μου

Το πιτμπουλ δεν ζει στα άγρια νερα,και δεν παει κοπάδι,και στην φύση του δεν είναι να σκοτώνει για να ζήσει!!

Δεν ειναι καλο παράδειγμα!! :D

Το να δωσεις σε πιρανχας ζωντανη τροφη το βρισκω πιο φυσιολογικο παρα να δωσεις σε ενα βοα ενα κουνελη.!!!

Τωρα να το γραφεις σε δημοσιο φορουμ οτι ταιζεις με ζωντανη τροφη τα (πιρανχας) σου και παλι δεν το βρισκω παράξενο!!! Ειναι η ατιμη η φυση τους!!

Τωρα για να καταλάβεις ,σε λιγο θα ακουσω πως δεν πρεπει να ταΐζουμε ουτε της αφρικανες με γεωσκολικες!!!

Και επιδη ξερω τι θα ακολούθηση σαν και σας ειπα πως εγω προσωπικά ταιζω ποντικια στα ψαρια μου και θα μου μπείτε απο 100 μεριές..ενα εχω να σας πω!! οτι ποτε μα ποτε δεν τάισα τα ψαρια μου (θηρευτές με ποντικια) μονο με ψαρια ταιζω τα ψαρια μου!!

Φιλικα παντα!!!

Έγινε επεξεργασία - christos k
Link to comment
Share on other sites

Tι προβλημα υπαρχει αν θελει να το κανει? Δικο του δεν θα ειναι το ψαρι??? ειναι κακο δηλαδή να το ταιση ποντίκι?

Εξαλου...Στους θηρευτές δεν ποσταρε??????

Ναι ειμαι ετοιμος να τα ακουσω!!!

Δεν εισαι καθολου ετοιμος να τ'ακουσεις απο μενα!!!!!

Απλα εισαι προκλητικος.Απο πολλες αποψεις

Link to comment
Share on other sites

Δεν εισαι καθολου ετοιμος να τ'ακουσεις απο μενα!!!!!

Απλα εισαι προκλητικος.Απο πολλες αποψεις

Τι σε ενοχλησε Kυριε στρατο??? το οτι δεν εχω προβλημα εγω να ακουω και να βλεπω Live feeding?

ή το οτι ειπα πως αν καπιος γουσταρει να ταιζει ζωντανα δικαιωμα του???

Και αν εχεις την καλοσυνη...σε παρακαλω πες μου..η αποψη σου μετρα!!

Link to comment
Share on other sites

Το πιτμπουλ δεν ζει στα άγρια νερα,και δεν παει κοπάδι,και στην φύση του δεν είναι να σκοτώνει για να ζήσει!!

Δεν ειναι καλο παράδειγμα!! :D

Το να δωσεις σε πιρανχας ζωντανη τροφη το βρισκω πιο φυσιολογικο παρα να δωσεις σε ενα βοα ενα κουνελη.!!!

Τωρα να το γραφεις σε δημοσιο φορουμ οτι ταιζεις με ζωντανη τροφη τα (πιρανχας) σου και παλι δεν το βρισκω παράξενο!!! Ειναι η ατιμη η φυση τους!!

Τωρα για να καταλάβεις ,σε λιγο θα ακουσω πως δεν πρεπει να ταΐζουμε ουτε της αφρικανες με γεωσκολικες!!!

Και επιδη ξερω τι θα ακολούθηση σαν και σας ειπα πως εγω προσωπικά ταιζω ποντικια στα ψαρια μου και θα μου μπείτε απο 100 μεριές..ενα εχω να σας πω!! οτι ποτε μα ποτε δεν τάισα τα ψαρια μου (θηρευτές με ποντικια) μονο με ψαρια ταιζω τα ψαρια μου!!

Φιλικα παντα!!!

Ρε κανε οτι γουσταρεις,ειναι αναγκη να το διατυμπανιζεις;Αυτο δεν καταλαβαινεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

καταρχην το θεμα εχει ξεφυγει κ οι δημοσιευσεις ειναι εκτος θεματος..

christos K θα σε παρακαλεσω να εισαι πιο προσεχτικος στις εκφρασεις σου κ αν δεν σου αρεσει προφανως δεν σε κραταει κανενας εδω με το ζορι.

ειναι δεδομενο οτι ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει στο σπιτι του, αλλα οταν μιλαμε για ενα τοσο λεπτο ζητημα δεν χρειαζεται να προκαλουμε γιατι χανουμε κ το δικιο μας.

Σπυρο σε εχω σε μεγαλη εκτιμηση αλλα το ποστ σου το θεωρω ασαφες κ αστοχο.

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο σε εχω σε μεγαλη εκτιμηση αλλα το ποστ σου το θεωρω ασαφες κ αστοχο.

Αφου ανοιξε παλι το θεμα να διευκρινησω και για τους αναγνωστες

Παραθετω τα ποστ μηπως δεν τα προσεξες

yiazoo

Συγγνώμη που παρεμβαίνω αλλά ο φίλος είπε για κάποιον που είδε εδώ μέσα (και το είδα και εγώ, στο προηγούμενο θέμα είναι) που είχε το μανουέλι μαζί με τα νέον. Στο συγκεκριμένο άρθρο ο φίλος (συντονιστής) με το μανουέλι έχει λάβει 100 μπράβο, 50 εύγε και 30 τον ζηλεύουν για το ψάρι του (οι πιο πολλοί με εμπειρία). Ούτε ένας δεν του έχει πει ότι αυτό που έκανε είναι λάθος. Δεν είναι; Να υπογραμμίσω βέβαια ότι και ο ίδιος λέει ότι αυτό που κάνει είναι επικίνδυνο...Αλλά γιατί κανένας δεν του έχει πει να τα βγάλει αμέσως;

Και πάλι συγγνώμη για την παρέμβασή μου αλλά με παραξένεψε η διαφορετική αντιμετώπιση...

klaz

το φορουμ δεν εχει μονο τη δημοσια του πλευρα αλλα και τηνπλευρα οπου μοναδικη προσβαση εχουν οι συντονιστες.και εκει πιστεψτε με τα ''ακουσε'' καλα για την συγκεκριμενη ανορθοδοξη συγκατοικηση που επελεξε...

η δικη μας θεση ειναι παντα να δειχνουμε τη σωστη κατευθυνση στο χομπι.απο εκει και μετα ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει οτι θελει και βεβαιως δεν σημαινει αυτο πως ειμαστε και ολοι αλαθητοι...

ελπιζω να καλυψα την δικαιη ερωτηση σου φιλε μου.

delta66

Μηπως αν τα ακουγε δημοσιως, μαζι με ολα τα επιχειρηματα και τις αποψεις των εμπειρων συντονιστων, θα δινοταν η σωστη καυτευθυνση?

Εκ του αποτελεσματος και απο το ποστ του yiazoo φαινεται οτι εμεινε τελικα η εντελως αντιθετη εντυπωση στον αναγνωστη.

Αν εξοκολουθει να φαιινεται ασαφες και αστοχο το ποστ, δεν μπορω να κανω κατι καλυτερο.

:D

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που παρεμβαίνω αλλά ο φίλος είπε για κάποιον που είδε εδώ μέσα (και το είδα και εγώ, στο προηγούμενο θέμα είναι) που είχε το μανουέλι μαζί με τα νέον. Στο συγκεκριμένο άρθρο ο φίλος (συντονιστής) με το μανουέλι έχει λάβει 100 μπράβο, 50 εύγε και 30 τον ζηλεύουν για το ψάρι του (οι πιο πολλοί με εμπειρία). Ούτε ένας δεν του έχει πει ότι αυτό που έκανε είναι λάθος. Δεν είναι; Να υπογραμμίσω βέβαια ότι και ο ίδιος λέει ότι αυτό που κάνει είναι επικίνδυνο...Αλλά γιατί κανένας δεν του έχει πει να τα βγάλει αμέσως;

Και πάλι συγγνώμη για την παρέμβασή μου αλλά με παραξένεψε η διαφορετική αντιμετώπιση...

Καλημερα στην παρεα και ελπιζω να πεσουν λιγο οι τονοι γιατι δεν ειμαστε εδω για να παρεξηγηθουμε και ουτε μου αρεσει καποια μελη να αποχωρουν απο το φορουμ εν βρασμο ψυχης!

yiazoo εχεις δικιο εν μερει αλλα οπως θα δεις και απο την απαντηση μου στον Αντωνη http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=568600

αναφερωμε στο οτι μπορει να υπαρξει ενδεχομενο προβλημα. Απο την αλλη καποια μελη λογο εμπειριας ξερουν με τη εχουν να κανουν και βοηθανε το στησιμο του ενυδρειου αναλογα με τις απαιτησεις που πρεπει να εχουν καποια ψαρια.

Απο προσωπικη εμπειρια με Οσκαρ εχω παρατηρηση τα εξης που μπορουν να φανουν χρησιμα και σε νεοτερους χομπυστες.

Γενικος λογο του οτι εχουν γνωση οτι θα φανε δεν ασχολουνται περαιτερο με το να κυνηγανε μικροτερα ψαρια, εκτος εαν τα εχουμε μαθει στην ζωντανη τροφη οπου εκει ξυπναμε τα αποκοιμησμενα ενστινκτα του ζωντανου.

Μπορω να σου πω πως περισοτερο μπορουν να μανουριασουν με μεγαλα ψαρια για να αποκαταστησουν την ταξη και για να ξεκαθαρησουν ποιος ειναι το αφεντικο εδω μεσα παρα για θεματα διαιτολογιου.

Επισης καποια ειδη αν και μεγαλα, γεινονται ποιο επικυνδινα οταν ειναι σε κοπαδι μια που στη φυση λειτουργουν αναλογα για να εχουν μεγαλυτερη επιτυχια στο κυνιγη τους.

Εν ολιγης μπορουμε να κανουμε καποιους συνδιασμους αλλα ποτε δεν ξερεις μια ωραια μερα τη μπορει να γινει. Υπαρχει δηλαδη το ρισκο και σιγουρα δεν ειναι σωστο να παροτρηνουμε νεους στο χομπυ να μπουν κατευθειαν στα βαθεια μια που τα κανουν θαλασσα ακομα και στο στρωσιμο ενος ενυδρειου.

Δεν αναφερωμε σε καποιον συγκεκριμενα, για να μην υπαρξει καποια παρεξηγηση αλλα πιστευω πως πριν μπουμε σε μια αναλογη προκληση καλο ειναι να την ψαξουμε καλα και να ειμαστε ετοιμη εχοντας λυσεις σε τυχων επιπλοκες!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως αν τα ακουγε δημοσιως, μαζι με ολα τα επιχειρηματα και τις αποψεις των εμπειρων συντονιστων, θα δινοταν η σωστη καυτευθυνση?

Εκ του αποτελεσματος και απο το ποστ του yiazoo φαινεται οτι εμεινε τελικα η εντελως αντιθετη εντυπωση στον αναγνωστη.

το θεμα μας δεν ειναι αν τα ακουσε η οχι ο φιλος συντονιστης. και μονο που το ανεφερα ειναι δικη μου αστοχια.το θεμα μας φιλε σπυρο ειναι αλλο, και μετα απο πολλες αποψεις, και αφου φτασαμε στις 3 σελιδες εχει απαντηθει ηδη το ερωτημα του φιλου χομπιστα.

καλο θα ηταν να αποφυγει να βαλει τα μικροψαρα(οι λογοι ηδη εχουν απαντηθει) μεσα στους θηρευτες,αλλα και αν ακομη επιμεινει να τα βαλει,κανεις δεν του προτεινει ανοιχτα,επομενως το ρισκο ειναι καθαρα του φιλου μας.

δεν νομιζω πως υπαρχει κατι αλλο να προσθεσουμε.

Link to comment
Share on other sites

ααα ρε fotare μακελιο εκανες!!!!!σε λιγο ολοι μαλωμενοι θα ειναι σε αυτο το φορουμ!!!! :hysterical::hysterical:

εγω βλεπω οτι ολα τα περνουμε τις μετριτης...κανεις δεν νερονει το κρασι του..

κριμα για τον christo k !!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

ααα ρε fotare μακελιο εκανες!!!!!σε λιγο ολοι μαλωμενοι θα ειναι σε αυτο το φορουμ!!!! :hysterical::hysterical:

εγω βλεπω οτι ολα τα περνουμε τις μετριτης...κανεις δεν νερονει το κρασι του..

κριμα για τον christo k !!!!!! :hysterical:

Δεν μαλωσε κανενας με κανενα, συζητηση κανουμε... και ο Σπυρος(delta66) και ο Αντωνης και ο Κωστας(klaz) ειναι εξεχοντα μελη με πολυ μεγαλη γνωση και εμπιρια σε αυτο που κανουν... ο φιλος χομπιστας που ανοιξε το θεμα πηρε την απαντηση του οποτε ολα καλα...

οσο για τον christo k πηγαινε γυρευοντας με τα εριστικα του σχολια, και στο κατω κατω αν ειδα και καλα μονος του αποφασησε να φυγει...

:D:hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ο γραπτός λόγος δε μπορεί πάντα να αποδώσει την πρόθεση και την διάθεση του γράφοντα. Στο κάτω κάτω, δε μπορούμε να συμφωνούμε και σε όλα! :D

Φίλε C_america χαίρομαι για την απάντηση σου! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...