Jump to content

Κατασκευή θαλασσινού


grigoros

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν χωράει από την τρύπα στο μάρμαρο που περνάει η υπερχείλιση, θα το δω μόλις πάω στο σπίτι Στάθη αλλιώς με pvc από την άλλη πλευρά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 125
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικά άνοιξα λίγο την τρύπα απ' όπου περνάει η pvc και ανέβασα την σωλήνα απο την αντλία post-41420-0-33872300-1356775979_thumb.jpg η έξοδος της μπήκε δίπλα στην επιστροφή post-41420-0-22065900-1356776049_thumb.jpg και τώρα το ενυδρείο δείχνει έτσι post-41420-0-26722000-1356776083_thumb.jpg , τελικά δεν υπάρχει καμμία διαφορά στην πίεση, αν δεν μου λέγατε να το διορθώσω θα βολευόμουν με την προηγούμενη κατάσταση :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα... και εγω καπως ετσι το εχω... απλα εμενα η εξοδος της αντλιας ειναι στην απεναντι μερια απο την υπερχειληση για να τα στελνει ολα προς τα εκει..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Βαλε καμια φωτο να το δουμε πως ειναι τωρα ρε Gregoir!

Link to comment
Share on other sites

grigoros=φοβερές κατασκευές....

Γρηγόρη φτιάξε άνθρωπο!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το κινητό απο επισκευή, θα βγουν φωτό σε λίγο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ένα update

post-41420-0-07646000-1363106235_thumb.jpgpost-41420-0-45156600-1363106244_thumb.jpgpost-41420-0-61166700-1363106255_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παντως Γρηγορη το update στην τσεπη το εχεις.Οπως και την μεταμορφωση του ενυδρειου θα ελεγα.Εβαλες και της βορτεκ και μας ταρακουνησες σε wave :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Άσε Στάθη τρικυμία απο προχτές που μπήκε και η 40αρα στο ενυδρείο, ναυτία έπαθαν τα ζωντανά, να ΄σαι καλά Παναγιώτη.

Link to comment
Share on other sites

Σσσσσσσωραιος! Παρα πολυ ομορφο και καθαρο ενυδρειο!!! Παντως για να καθαριζεις 4 τζαμια πρεπει ναναι μανικι ε?!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφιές, ομορφιές….να το χαίρεσαι φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια, Βαλ συνήθισα και δεν μου φαίνεται μανίκι το καθάρισμα όλων των τζαμιών.

Link to comment
Share on other sites

Τοχεις ρε συ Γρηγορη! Παντα βρισκομαστε στο κυνηγητο...Πρεπει ενα απογευμα να βρεθουμε να τα πουμε ομορφα κι ωραια, να μαθω τα μυστικα σου!

Link to comment
Share on other sites

Όποτε θες φιλαράκι, σειρά σου είναι τώρα να έρθεις απο ΄δω για καφέ!!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα κι εγω θα ερθω, να παρω ματι στησιματα, δοσιμετρικες, leds...εχω πολυ πραμα να αποθηκευσω στο μυαλο μου!

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα κι εγω θα ερθω, να παρω ματι στησιματα, δοσιμετρικες, leds...εχω πολυ πραμα να αποθηκευσω στο μυαλο μου!

Στο δρομο σου ειμαι... χαχαχα :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Μη φοβηθει κι αρχισει να κρυβει κοραλλια και μαγικα ματζουνια σε ντουλαπες και κατω απο τα χαλιά! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο πράγματι Γρηγόρη και ελπιδοφόρο για μένα που είχα αρχίσει να απελπιζομαι λόγω του μικρού φάρδους του δικού μου

Τελικά με 40 cm κανείς θαύματα

Να το χαίρεσαι φίλε μου

Έγινε επεξεργασία - akisdom
Link to comment
Share on other sites

Στο υπόγειο θα τα βάλω Βαλ χαχαχαχα, ναι τελικά το πλάτος του θαλασσινού έκατσε καλά αν και το σκεφτόμουνα πολύ στην αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...