Jump to content

Σας ευχαριστώ όλους


ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Recommended Posts

Μέτα από 6 χρόνια παρουσίας στη γέφυρα του καραβιού που λέγετε Aquazone , ήρθε η ώρα να ξεμπαρκάρω και να ξεκουραστώ .

Δεν τίθεται κανένα θέμα ή πρόβλημα συνεργασίας με την ηγεσία .

Απο εδώ και πάρα πολύ καιρό είχα ζητήσει να απομακρυνθώ από την ηγεσία και δεν μπορούσαμε να βρούμε τη κατάλληλη στιγμή να φύγω .

Ήρθε η ώρα !!!

Ευχαριστώ πολύ όλους σας για τη συμμετοχή σας στο Aquazone και για την ανοχή σας όταν γινόμουν αυστηρός .

Για όσους πίκρανα με τη συμπεριφορά μου ........ απλά ........ συγγνώμη !!!

Εδω θα είμαι και όπου κληθώ θα βοηθήσω όσο μπορώ .

Καλή συνέχεια και να έχετε εμπιστοσύνη στην ηγεσία του Aquazone , που πάντα υπολογίζουν και μετράνε όλες τις απόψεις τών μελών και των συντονιστών προσπαθώντας για το καλύτερο , χωρίς ιδιοτέλεια , ακόμα και όταν δεν εκφράζουν δημόσια τις απόψεις τους .

Βοηθήστε το έργο τους όσο μπορεί και με όποιο τρόπο μπορεί ο κάθε ένας απο εσάς , που πιστεύει οτι αυτό το φόρουμ προσφέρει κάτι στη κοινωνία μας και στο χόμπι μας .

Εκπαιδευτήτε λιγο στην υπακοή προς τους απο πάνω .

Οχι γιατί είναι ανώτεροι απο εσάς , απλα λαμβάνουν περισσότερα μηνύματα και έχουν καλύτερη εικόνα για πολλά πράγματα που συμβαίνουν σε σχέση με το χώρο μας .

Με λίγα λόγια ΕΜΠΙΣΤΕΥΘΕΙΤΕ ΤΟΥΣ !!!

Ακόμα περισσότερο δείξτε τους κατανόηση ακόμα και σε αυτά που νομίζετε οτι είναι λάθη , δεν έχει κανένας ιδιοτέλεια !!!

Γίνετε πολύ μεγάλη προσπάθεια απο την ηγεσία για να κρατηθεί το Aquazone έτσι όπως πρέπει για το χομπίστα . Και αυτοί μέλη σαν εσάς είναι και αφιερώνουν πολλά πράγματα απο τη ζωή τους για να λειτουργήσει ( το κατά δύναμη ) σωστά το φόρουμ .

Ενα φόρουμ με 11.700 μέλη , με μέσο όρο πάνω απο 100.000 επισκέψεις το μήνα και με Unique visitors πάνω απο 50.000 το μήνα !!!

Όπως καταλαβαίνετε δεν είναι και τόσο απλά τα πράγματα .

Προσωπικές απόψεις :

Η βοήθεια που δίδετε μεταξύ σας , ας μην έχει επικριτικό χαρακτήρα για τα λάθη που μπορεί να έχουν γίνει απο κάποιο νέο μέλος .

Με υπομονή και με ευγένεια μπορούμε όλοι μας απλά να καταθέσουμε τις απόψεις μας , χωρίς περιττά σχόλια και ατέρμονους διαλόγους . Απλά αφήστε να καταγραφούν οι διαφορετικές απόψεις και ας βγάλει το συμπέρασμα ο αναγνώστης .

Τα καταστήματα και οι έμποροι είναι κρίκοι της ίδιας αλυσίδας που είναι το χόμπι μας .

Στηρίξτε τα Ελληνικά καταστήματα ...... το χόμπι μας δεν είναι μοναχικό !

Οι καιροί είναι δύσκολοι για όλους μας .... ας αφήσουμε και μια κουβέντα να πέσει κάτω .

Το Aquazone θα πάει μπροστά χάρη σε όλους εσάς που συμβάλετε με τη παρουσία σας , το ήθος και την ευγένεια που σας διακρίνει !!!

Με εκτίμηση προς όλους

Χαλικιάς Σταμάτης

Υγ.1 Ο ΤΑΝ θα με βγάλει την επόμενη εβδομάδα από γενικό συντονιστή .

Link to comment
Share on other sites

καλη συνεχεια σταματη!

Link to comment
Share on other sites

Σταματη καλη συνεχεια :P

Το οτι φευγεις απο την ηγεσια σημαινει οτι αποχωρεις εντελως και απο το φορουμ Η θα συνεχισεις να εισαι ενεργος ?

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι δυνατόν να αποχωρίσει τελείως από το φόρουμ... το ΑΖ είναι στα γονίδια του !!! :P

Link to comment
Share on other sites

Καλή συνεχια!

Link to comment
Share on other sites

:P σταματη μου,εισαι η καρδια του φορουμ.καλη ξεκουραση αδελφε και παλι εδω ειμαστε.ετσι κι αλλιως δεν προκειται ποτε να χαθουμε. ;)
Link to comment
Share on other sites

Η παρουσία σου θα είναι πάντα χρήσιμη και εποικοδομητική! :P

Ελπίζω τώρα που δεν θα έχεις τόσες ευθύνες, να βρεις χρόνο να γράψεις κανένα άρθρο με τις εμπειρίες και παρατηρήσεις σου στα τόσα ενδιαφέροντα θέματα που μπορούν να υπάρξουν στον όμορφο υδάτινο κόσμο μας.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Σταμάτη, ευχαριστούμε πολύ για όλα όσα έκανες τόσο καιρό σε αυτό το χώρο.

Το ότι δεν θα είσαι στην ηγεσία δεν σημαίνει ότι δεν είσαι ακόμα η καρδιά αυτού του φόρουμ, ίσα ίσα εδώ θα τα λέμε και θα σε ζαλίζουμε με τις ερωτήσεις και τις απορίες μας.

Εύχομαι να είσαι πάντα καλά και θα τα λέμε και στις συναντήσεις μας, έτσι να πίνουμε και καμιά μπιρίτσα ;)

Επίσης καλή επιτυχία στην νέα (και παλιά) ηγεσία που συνεχίζει (και θα συνεχίσει) να μας προσφέρει την ευκαιρία να έχουμε αυτό τον υπέροχο χώρο για την ενημέρωση αλλά και την διασκεδασή μας. Δεν είναι μόνο το χόμπι που κάνει το ΑΖ απαραίτητο, είναι και η υπέροχη παρέα... :P

Link to comment
Share on other sites

Σταματη καλη συνεχεια :P

Link to comment
Share on other sites

Κυριε Σταματη σας ευχαριστουμε για ολα οσα μας εχετε δωσει! Καλη συνεχεια σε οτι και αν κανετε και παντα με υγεια για εσας και την οικογεννεια σας! Να ειστε παντα καλα! :P

Link to comment
Share on other sites

Καλή συνέχεια Σταμάτη .

Ελπίζω να τα λέμε μέσα και να σε βλέπουμε στα AZMP…. :P

Link to comment
Share on other sites

Σαν μέλος εδώ και δύο χρόνια περίπου, εχω ταυτίσει ορισμένα άτομα με την ψυχή του ΑΖ.

Ενα από αυτά είστε και εσείς κύριε Σταμάτη. Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για όλα οσα μας δώσατε, και να σας ευχηθώ καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Σταματη καλη συνεχεια και ευχαριστουμε για ολες της πολυτιμες συμβουλες σου!!! οτι και να πω ειναι λιγο! ευχαριστουμε και παλι!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ, πάντως θα περνάω να σε βλέπω...

Δεν γλιτώνεις εύκολα... :P

Link to comment
Share on other sites

κ.Σταματη ευχαριστουμε για οτι εχετε κανει για μας με τις συμβουλες σας και για τον σωστο δρομο που μας εχετε καθοδηγησει με τις γνωσεις σας

δεν εχει σημασια για μενα ποιος ειναι στην ηγεσια εχει σημασια να ειναι σωστος και καλος ανθρωπος οπως και εσεις

και επειδη φευγετε απο την ηγεσια δεν νομιζω να χαθουμε εντελος θα συναντιομαστε στο aqzmp και θα ειστε και ενεργο μελος εδω.

το φορουμ εδω το βρηκα κατατυχη οταν πρωτοαγορασα ενυδρειο.δεν ηξερα τιποτα για ψαρια ουτε ποτε μου δεν ειχα σκευτει να αγορασω .με παρακινησε η γυναικα μου και ετσι ξεκινησα.διαβασα και εμαθα οσα μπορουσα

.το aquazone το αγαπησα

και ετσι συνεχιζω να ειμαι μελος εδω.

και οσο μπορω θα βοηθαω και εγω τους υπολοιπους

ευχαριστω και παλι

πιστευω ομως οτι με ενα μαλαουι 400 λιτρα θα υπαρξουν αποριες και θα ειναι η αιτια που θα ξανα γυρισετε πισω

γιατι το aquazone δεν ξεχνιεται

AFRICAN RULES

Έγινε επεξεργασία - GXSARA
Link to comment
Share on other sites

Δύμαμη και τιμή Σταμάτιε http://www.youtube.com/watch?v=9zy0XFStups...feature=related

Καλή συνέχεια :P

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα με την σειρα μου να ευχαριστω τον Σταματη,με βοηθησε αρκετες φορες....

καλη συνεχεια φιλε και ελπιζω καποια στιγμη να τα πουμε και απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

καλη συνεχεια φιλε κ καλη ξεκουραση :P

σευχαριστουμε για οσα προσφερες στο φορουμ μας.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους !!!

Πάμε όλοι μαζί με το νέο ξεκίνημα του φόρουμ μας , ενωμένοι , δυνατοί .

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Σταμάτη, είσαι ένα από τα άτομα που έγιναν η αιτία να γίνει το ΑΖ το ενυδρειακό μου σπίτι! Χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα άνθρωποι με κατανόηση και ήθος! Μακάρι να τα λέγαμε από κοντά...

Καλή ξεκούραση και καλή επάνοδο!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...