Jump to content

Σας ευχαριστώ όλους


ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Recommended Posts

Κυριε Σταματη,εισασταν η ποιο μετριοπαθη φωνη του φορουμ μας.Ειλικρινα λυπαμαι που φευγει αλλο ενα διαμαντι του φορουμ,ασχετα με την ανεξαντλιτη γνωση του,θα λειψει ο ανθρωπος Σταματης ,που με τον λογο του διδασκε σε ολους εμας .

Και τωρα θα μου επιτερεψεις να σου απευθινθω για πρωτη φορα στον ενικο ,γιατι σε θεωρω δικο μου ανθρωπο για να σε ευχαριστησω,

Φιλε Σταματη σευχαριστω παρα πολυ για

1)Αυτα που μου εμαθες

2)την προσφορα σου στο φορουμ

3)Που παντα ενεπνεαις δικαιοσυνη,

4)που ησουν παντα ανεκτικος,ακομα και μεμενα τον γκρινιαρι

Η απουσια σου υπο τις τρεχουσες συνθηκες, ειναι παρα πολυ δυσκολη να αναπληρωθει,και ειλικρεινα ελπιζω να ειναι μονο επιδη κουραστηκες και το αποφασισες εσυ, και πολυ συντομα να εισαι παλι κοντα μας,γιατι σε εχουμαι αναγκη

ΥΓ 1)Ελπιζω οταν αναιβω επανω να σε γνωρισω απο κοντα

ΥΓ 2)θα μου λειψει και η φατσουλα στο αβαταρ σου

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτη ξέρω ότι επειδή φεύγεις από τα συντονιστικά ότι δεν σημαίνει ότι φεύγεις από το φόρουμ.

Θα σε βλέπουμε εδώ και στο AZMP!

Καλά εννοείτε ότι εμένα θα με βλεπεις και πιο συχνά λόγο σχολής :D

Δεν μου ξεφεύγεις εύκολα :P

Καλή ξεκούραση :)

Link to comment
Share on other sites

Καλή ξεκούραση Σταμάτη!Ευχαριστούμε για όλα όσα έχεις κάνει , κάνεις και θα κάνεις για το Aquazone!!!

Προσωπικά σε ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη που μου έχεις δείξει όλον αυτό τον καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Σταματη εισαι δεν εισαι με τους moderators εγω θα σου στελνω π.μ οταν εχω απορια για κατι.

περιττο να σου πω οτι αυριο θελω να σε δω στο a.z.p.m.

μην το ξεχναμε αυριο εχει συναντηση :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

...........

3)Που παντα ενεπνεαις δικαιοσυνη, Αν πράγματι φάνηκε αυτό που λες προς τα μέλη , χαίρομε γιατί ήταν ένας απο τους σκοπούς μου , για τη συμμετοχή μου στα συντονιστικά και δεν γνώριζα αν πράγματι το είχα πετύχει .

...........

Η απουσια σου υπο τις τρεχουσες συνθηκες, ειναι παρα πολυ δυσκολη να αναπληρωθει,και ειλικρεινα ελπιζω να ειναι μονο επιδη κουραστηκες και το αποφασισες εσυ, και πολυ συντομα να εισαι παλι κοντα μας,γιατι σε εχουμαι αναγκη Σαφώς και ήταν απόφαση δική μου και είχε αναβληθεί αρκετές φορές .

ΥΓ 1)Ελπιζω οταν αναιβω επανω να σε γνωρισω απο κοντα Και εγω το ελπίζω !!!

ΥΓ 2)θα μου λειψει και η φατσουλα στο αβαταρ σου Είχε το συμβολισμό της .

:bowdown:

Σταματη εισαι δεν εισαι με τους moderators εγω θα σου στελνω π.μ οταν εχω απορια για κατι.Οποτε θέλεις εδω θα είμαι .

περιττο να σου πω οτι αυριο θελω να σε δω στο a.z.p.m. Θα είμαι και θα ήθελα να έρθετε όσοι μπορείτε περισσότεροι . Εγινε πολυ μεγάλος αγώνας για να υπάρχει αυτός ο χώρος και είναι κρίμα να κλείσει από έλλειψη συμμετοχής των πολλών .

μην το ξεχναμε αυριο εχει συναντηση :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117: :bigemo_harabe_net-117:

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια !!!

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς σε ευχαριστούμε Σταμάτη, γιατί εκτός την άψογη προσφορά σου εδω και απο το πόστο σου, απο εσένα μάθαμε πολλά και είμαι σίγουρος ότι έχουμε να μάθουμε αρκετά ακόμη.

Σου εύχομαι με την σειρά σου καλή συνέχεια σε όποιο δρόμο και εαν πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έστω και καθυστερημένα, να πω κι εγώ δύο λόγια για τον αγαπητό Σταμάτη...

Ο Σταμάτης ήταν ο πρώτος άνθρωπος του ΑΖ που με πλησίασε όταν ήμουν κι εγώ ένα νιάτο στο χόμπι του ενυδρείου! Θα τον χαρακτήριζα ως μέντορά μου σε αυτό το κομμάτι.

Εκτός από μέντορας, εξελίχθηκε και σε έναν πολύ καλό φίλο. Κι αυτό δεν έχει καμία σχέση με τις γνώσεις και τη προσφορά του στο ΑΖ. Έχει να κάνει με το ήθος και τις αξίες που έχει ως άνθρωπος!

Προσωπικά τον ευχαριστώ για τις συζητήσεις που κάναμε και που συνεχίζουμε να κάνουμε με κάθε λογής θεματολογία και που παραμένει ένας καλός φίλος, αν και τον "πλήγωσα" στο παρελθόν κάποιες φορές, όπως κι εκείνος εμένα, αλλά έτσι είναι οι φίλοι... Πληγώνουν όταν θέλουν το καλό του άλλου!

Θεωρώ το κενό του Σταμάτη αναντικατάστατο. Αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό... Οι ικανότητες του Σταμάτη ήταν μοναδικές, αλλά αυτό δε σημαίνει πως οι μοναδικές αξίες των εναπομεινάντων Συντονιστών και του Διαχειριστή είναι μικρότερης ή μεγαλύτερης αξίας. Απλά είναι κι αυτέ μοναδικές!

Κλείνω ευχαριστώντας σε ξανά για:

1) Την προσοχή και την αξία που έδωσες στο χόμπι για να πάει μερικά σκαλοπάτια παραπάνω

2) Για την αξία σου ως άνθρωπος

3) Για το ότι μου έχεις σταθεί ως πραγματικός φίλος

Μια νέα εποχή για το ΑΖ ξημερώνει και όλοι, Συντονιστές, Διαχειριστής αλλά ΚΥΡΙΩΣ εμείς τα μέλη, είμαστε υπεύθυνοι για να κάνουμε αυτή τη νέα (και ομολογουμένως δύσκολη) εποχή να είναι καλύτερη από αυτή που πέρασε!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

6,5 Χρόνια πέρασαν ......... με λύπη μου αποχωρώ .

Λόγω του ιστορικού μου εδώ μέσα αναγκάζομε να ενημερώσω για την απουσία μου από εδώ και πέρα από τα δρώμενα του φόρουμ .

Δεν θα με δείτε σε κανένα άλλο φόρουμ να γράφω .

Σας ευχαριστώ για την όποια εκτίμηση και συνεργασία είχα μαζί σας !!!

Να είστε πάντα καλά και να σέβεστε την ιεραρχία του φόρουμ που σας φιλοξενεί .

Ζητώ συγγνώμη για κάποιες στιγμές που παρεκτράπηκα .

Σας συμβουλεύω υπομονετικά να ψάχνετε το φόρουμ πριν θέσετε νέο ερώτημα , για τα περισσότερα οι απαντήσεις υπάρχουν , προσπαθήστε με αυτό το τρόπο να αναβαθμίσετε το φόρουμ .

Προς τη συντονιστική ομάδα . Προσπαθήστε να καθαρίσετε τα θέματα απο τις άσχετες δημοσιεύσεις για να διευκολύνετε τα μέλη να βρούν αυτό που ζητάνε .

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτη, όπως σου είπα και παραπάνω, είσαι από τα τέσσερα πέντε άτομα που με φέρανε στο ΑΖ και μου έδιναν όρεξη και διάθεση να κοπιάζω και να αφιερώνω χρόνο για το forum. Η απόφαση σου με στεναχωρεί πάρα πολύ και με προβληματίζει ιδιαίτερα.

Το ΑΖ γίνεται πολύ πιο φτωχό!!!

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρη τα ειπες ολα με την τελευταια σου φραση....

Σταματη,πατριωτη,εμεις δεν θα χαθουμε και το ξερεις....

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ΣΙΓΟΥΡΑ ολοι εσεις που εχετε γραψει εδω εχετε πολυ περισσοτερους λογους απο εμενα να σας λειψει ο Σταματης σαν Mod ....

θα ηθελα να πω πως τετοια ατομα σπανιζουν στην πιατσα ... μιλαμε για εναν ανθρωπο πηγη πληροφοριων ...

ειμαι απο τους τυχερους που εχουν μαγαζι πολυ κοντα στο μαγαζι του Σταματη( μαλλον και καποιοι απο εσας εχουν φαει απο την προβατινα που έψηνε η ομαδα του ΑΖ, ειμαι ο χασαπης ) ,ευτυχως για εμενα οπότε μπορω να τον ζαλιζω οσο θελω και να μαθαινω οτι θελω για τα ενυδρεια , αλλωστε ο Σταματης ειναι η αιτια που εχω ενυδρειο ...

το κακο ειναι οτι καποιοι τον πικρανανε και αυτο δεν ειναι η καλυτερη ανταμοιβη για καποιον που εχει προσφερει παρα πολλα στην κοινοτητα αυτη ...

ολα ομως εχουν και την ΘΕΤΙΚΗ πλευρα και τετοιες δυσκολες εποχες ο Σταματης θα εχει την ευκαιρια να αφιερωθει στο μαγαζι του πιο πολυ απο πριν μιας και το ΑΖ του ετρωγε πολυ απο τον χρονο του ..(μπορει και να τα κουσω τωρα μιας και αυτο δεν του το εχω πει ποτε...)

αυτα απο εμενα που ένιωσα την αναγκη να τα γραψω....

Link to comment
Share on other sites

οτι και να πουμε για τον κυριο Σταματη ειναι λιγο! μεγαλο το εργο του εδω μεσα!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σας ευχαριστώ πολυ για τα καλά σας λόγια παιδιά και για την εκτίμηση που έχετε προς το προσωπό μου .

Ελπίζω να πούμε απο κοντά στο μαγαζί του Νιντάλ το Σαββατο .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...