Jump to content

Προβλήματα Και Λύσεις Νέας Πλατφόρμας


FotisGt

Recommended Posts

Στο "Βρείτε το περιεχόμενό μου" βγάζει μόνο τέσσερα από τα θέματα που έχω ξεκινήσει. Το ίδιο και στα θέματα που έχω δημοσιεύσει δεν βγάζει όλες τις δημοσιεύσεις μου.

Νομίζω ότι ο λόγος είναι ότι πάει μέχρι ακριβώς ένα χρόνο πίσω μόνο (όπως βλέπω στις ημερομηνίες).

Έτσι θα μείνει ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Παιδια μια χαζη ερωτηση..Στο προφιλ,κατω απο το ονομα εχει κατι αστερια,αυτα τι ειναι?

Βαθμολογείς κάποιο μέλος... (τα κριτήρια τώρα είναι σχετικά χε χε)

Link to comment
Share on other sites

Στα υπ'όψιν Αντρέα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω μπερδευτει παρα πολυ.τα πμ που εχουν παει

Link to comment
Share on other sites

θα ήταν πολυ εύχρηστο οταν ανοίγεις ενα ΠΜ να υπάρχει 'κουμπι' απάντησης.

Κατά τα άλλα τρομερή δουλειά στη νέα εμφάνιση και πολύ πρακτικό το μενού διαχείρισης.....

+100000000000000000000

Link to comment
Share on other sites

Όταν διαβάζεις ένα ΠΜ, στο κάτω μέρος υπάρχει πλαίσιο απάντησης.Στην ουσία τα ΠΜ πλέον έχουν τη μορφή συζήτησης.

Link to comment
Share on other sites

καλη αρχη και απο μενα σε ολους μας αλλα παιδια γρηγορα τα ελληνικα γιατι λογο ασχετου θα κανω αλλους εξι μηνες να το μαθω οχι οτι το ηξερα δηλαδη και καλα αλλα λεμε. :bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα .προσπαθω να ανεβασω φωτογραφιες σε δημοσιευση η και σε απαντηση ειτε απο το διαθεσιμο ογκο του φορουμ ειτε απο το

imageshack και δεν γινεται.τι φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε εδώ: http://www.aquazone....showtopic=66172

Την ανάλυση πρόσεξε.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια η νεα εμφανιση μπραβο στον καλλιτεχνη!!!

Link to comment
Share on other sites

Όταν διαβάζεις ένα ΠΜ, στο κάτω μέρος υπάρχει πλαίσιο απάντησης.Στην ουσία τα ΠΜ πλέον έχουν τη μορφή συζήτησης.

Όχι σε όλα, μάλλον στο ποιο πρόσφατο του ιδίου ατομου.

Link to comment
Share on other sites

Σε όσα είχαν ληφθεί πριν την αναβάθμιση δεν βγάζει απάντηση. Όσες συνομιλίες διαγράφονται από το ένα μέλος που παίρνει μέλος,αυτόματα εμφανίζονται ως "deleted" και πλέον δεν υπάρχει δυνατότητα απάντησης.Αν αγγίξεις το όνομα με το ποντίκι σου εμφανίζεται κουμπί για αποστολή ΠΜ στην καρτέλα.

Link to comment
Share on other sites

Σε όσα είχαν ληφθεί πριν την αναβάθμιση δεν βγάζει απάντηση. Όσες συνομιλίες διαγράφονται από το ένα μέλος που παίρνει μέλος,αυτόματα εμφανίζονται ως "deleted" και πλέον δεν υπάρχει δυνατότητα απάντησης.Αν αγγίξεις το όνομα με το ποντίκι σου εμφανίζεται κουμπί για αποστολή ΠΜ στην καρτέλα.

εισαι Αστερι.....πρεπει να αλαξεις καριερα.... :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Έχω πολλές προτάσεις, όλοι στη NASA για μένα μιλάνε... :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Ένα μπράβο κι από μένα για την αναβάθμιση του forum και μία ερώτηση πως μπορώ να λαμβάνω ειδοποίηση στο κινητό όταν έχω πμ;

Link to comment
Share on other sites

Μέσα από τη διαχείριση του προφίλ σου.. "επεξεργασία του προφίλ μου" στον αριστερό πίνακα του μενού επιλογών διαλέγεις το "επιλογές ειδοποιήσεων" και μέσα από εκεί τσεκάρεις ότι θες... μετά πατά το αποθήκευση.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα από τη διαχείριση του προφίλ σου.. "επεξεργασία του προφίλ μου" στον αριστερό πίνακα του μενού επιλογών διαλέγεις το "επιλογές ειδοποιήσεων" και μέσα από εκεί τσεκάρεις ότι θες... μετά πατά το αποθήκευση.

αυτο με την ειδοποιηση στο κινητο,αιολε,δεν το επιασα.που δηλωνουμε το κινητο μας τηλεφωνο?
Link to comment
Share on other sites

Μέσα από τις ρυθμίσεις του κινητού γίνεται αυτό σε μια ενότητα που καταχωρείς τους λογαριασμούς των e-mail σου...

Στις ρυθμίσεις του ΑΖ δεν έχει κάποια ενότητα για καταχώριση τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια εχω.....στο chat μπορουν να μπουν πανω απο 5 χρηστες????εχω παρατηρησει οτι οταν εχει 5 μεσα μου και παω να μπω...... βγαζει σφαλμα !!!!ειναι λογω πραγματικου σφαλματος ή λογω κονονισμου???

Link to comment
Share on other sites

Μέσα από τη διαχείριση του προφίλ σου.. "επεξεργασία του προφίλ μου" στον αριστερό πίνακα του μενού επιλογών διαλέγεις το "επιλογές ειδοποιήσεων" και μέσα από εκεί τσεκάρεις ότι θες... μετά πατά το αποθήκευση.

Τη ακριβως πρεπει να τσεκαρω για να εχω αμεσα τις απαντησεις στα θεματα που συμμετεχω;

Εαν τα τσεκαρω ολα υπαρχει καποιο θεμα;

Δεν ξερω εχω κανει διαφορες δοκιμες αλλα εχω την εντυπωση οτι οι απαντησεις ειτε ερχονται πολυ αργοπορημενα ειτε δεν ερχονται καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορια εχω.....στο chat μπορουν να μπουν πανω απο 5 χρηστες????εχω παρατηρησει οτι οταν εχει 5 μεσα μου και παω να μπω...... βγαζει σφαλμα !!!!ειναι λογω πραγματικου σφαλματος ή λογω κονονισμου???

Στο chat μπορούνε να συνδεθούνε 20 χρήστες ταυτόχρονα από σήμερα όπου και διορθώσαμε μια δυσλειτουργία του προγράμματος....

Link to comment
Share on other sites

Στο "Βρείτε το περιεχόμενό μου" βγάζει μόνο τέσσερα από τα θέματα που έχω ξεκινήσει. Το ίδιο και στα θέματα που έχω δημοσιεύσει δεν βγάζει όλες τις δημοσιεύσεις μου.

Νομίζω ότι ο λόγος είναι ότι πάει μέχρι ακριβώς ένα χρόνο πίσω μόνο (όπως βλέπω στις ημερομηνίες).

Έτσι θα μείνει ?

Εχω αναλογο προβλημα και εγω με τα θεματα μου!

Επισης οταν λαμβανω ειδοποιηση στο mail μου για μια νεα απαντηση, ενω πατω τον συνδεσμο με βγαζει στην Aquazone Portal αντι για το συγκεκριμενο θεμα, μηπως εχω ενεργοποιηση εγω κατι και γινεται το ολο θεμα;

Έγινε επεξεργασία - Rik
Link to comment
Share on other sites

Μέσα από τη διαχείριση του προφίλ σου.. "επεξεργασία του προφίλ μου" στον αριστερό πίνακα του μενού επιλογών διαλέγεις το "επιλογές ειδοποιήσεων" και μέσα από εκεί τσεκάρεις ότι θες... μετά πατά το αποθήκευση.

Πήγα στις επιλογές ειδοποιήσεων και κλίκαρα όλες τισ επιλογές που είχε στα προσωπικά μηνύματα, τα αποθήκευσα αλλά εξακολουθώ ν αμη λαμβάνω καμία ειδοποίηση στο κινητό όταν μου στέλνουν πμ. Πριν την αναβάθμιση μου ερχόταν ειδοποίηση με link στο κινητό κι από εκεί διάβαζα άμεσα τα πμ. και μάλιστα χωρίς να κάνω καμία ρύθμιση.

Δε ξέρω αν μου διαφεύγει κάτι ή είναι κάτι που θα φτιαχτεί στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο σταμάτησα να λαμβάνω και εγώ ειδοποιήσεις ... ούτε καν στο e-mail μου.

Προφανώς θα είναι κάποια προσωρινή δυσλειτουργία του συστήματος... λίγο υπομονή ώστε να δούμε που οφείλεται

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...